Uwaga na alternatywnych judeo-satanistów.

Zacząłem analizować publikacje mediów alternatywnych i zauważyłem że większość to media judeo-satanistów. Można to zauważyć o czym zboczeńcy informują. Swego czasu Marek Podlecki nalegał abym koniecznie poznał ludzi z jego otoczenia. Poszedłem na Konferencję pt: Projekt ziemia i widziałem ludzi zagubionych w prawdzie. Opuściłem niezwłocznie konferencję przy zdecydowanym sprzeciwie Podleckiego.https://rafzen.wordpress.com/2015/11/07/konferencja-projektu-ziemia/

Konfrencja projektu ziemia

No cóż nie interesowało mnie środowisko wróżek i elfów i nie interesuje tak samo jak środowisko szamanów biegających nago po lesie w Noc Świętojańską czy inne Słowiańskie Święta szukających przychylnych macic. Judeo-sataniści to mistrzowie w odwracaniu uwagi od spraw zasadniczych i dlatego pojawiły się projekty nawet tak debilowate,  że Słowianie to żydzi, a żydzi to Słowianie.

Udowodniłem ponad wszelką wątpliwość że Tora i tym samym stary testament to brednie marnie ukradzione od Słowian i przerobione na potrzeby judeo-satanistów.

https://rafzen.wordpress.com/2014/05/22/ali-baba-zwany-mojzeszem/

 

Od redakcji: (Ali Baba nie był żydowskim Mojżeszem to Słowiański wojownik Król lub namiestnik prowincji Afrykańskich będącego pod kontrola Ordyńskiego Imperium Russów jego prawdziwe jego imię to Baba Ali)

 

Już nie tylko datowanie ale fakty są powszechnym oszustwem. Nie zmuszam nikogo aby podzielał nie tylko moją opinię lecz również naukowe opracowania. Każdy ma wolną wolę i albo z niej korzysta albo działa przez pełnomocnika który de facto dyktuje mu w co ma wierzyć i jak. Ja takowych nie potrzebuję, a co widzę i pojmuję Polakom, Słowianom przekazuję.

Jednym z takich zasadniczych dowodów istnienia łańcucha śmierci w mediach alternatywnych zarządzanych przez judeo-satanistów jest śmierć satanisty Spiersa. Proszę wpisać Max Spiers i otrzymacie Państwo cały łańcuszek wróżek i elfów. Teraz Spiers podobno zmarł. Aby nie być gołosłownym uważnie oglądałem jego nagranie i proszę zwrócić na oświadczenie w 9 min 45 sekundzie.

Milab, Anunnaki, Voodoo i pętla czasu – Max Spiers

http://porozmawiajmy.tv/milab-anunnaki-voodoo-i-petla-czasu-max-spiers/

« Widywałem Sitchina uczestniczącego w wielu rytuałach satanistycznych ».

Jeżeli to Państwu nie wystarczy to w dalszym ciągu możecie robić sobie nie tyle wodę z mózgu co gnojowicę.

Dla Polaków, Rodaków, Słowian.

Rafał Gawroński

Od redakcji: Sprawa byłaby godna zainteresowania co najwyżej jakiegoś psychiatry, gdyby nie jedno , Marek Podlecki, jest znany w Krakowie (i nie tylko) jako osoba zarejestrowana przez Służbę Bezpieczeństwa PRL w charakterze tajnego współpracownika.
Miało to miejsce w 1984 roku, Podlecki przybrał sobie wówczas pseudonim „Janusz” i był prowadzony przez funkcjonariuszy II Wydziału krakowskiej SB.
Po operacji likwidacji radia Solidarność, w której wziął udział TW „Janusz”, jego przydatność operacyjna zmalała. Będąc nadal czynnym w sieci agenturalnej, otrzymał za zgodą oficera prowadzącego z kontrwywiadu paszport i wyjechał do USA.

Działał aktywnie w środowisku polonijnym. Głosił poglądy radykalnie prawicowe, antykomunistyczne i antysemickie.

Po objęciu władzy przez PiS często przebywał w Polsce.
Podjął akcję ujawniania rzekomych agentów SB wśród Polonii. Pomówił wiele osób o agenturalność.
Zajmował się równocześnie produkcją i redakcją materiałów telewizyjnych. Jak możemy przeczytać w internecie, współtworzył redakcje programów „Misja Specjalna” Anity Gargas i „Cienie PRL-u” Bronisława Wildsteina.

W kampanii wyborczej kandydata PiS na prezydenta Krakowa robił kampanię telewizyjną i pracował dla sztabu.

Był członkiem Klubu Gazety Polskiej, w sieci zachowały się relacje ze spotkań z nim, jako gościem:
http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2006_06_28.html
http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2007_05_16.html

Wraz z Miłoszem Horodyskim był autorem słynnego materiału w Misji Specjalnej na temat mafii węglowej, poprzedzającego próbę aresztowania Barbary Blidy (zakończoną samobójstwem).
Uczestniczył czynnie w rozbiciu krakowskiego Klubu GP i kilku innych prawicowych inicjatyw.
Licząc, że nie ma w archiwum IPN żadnych materiałów na jego temat (kontrwywiad nie był weryfikowany, płynnie przeszli wraz z agenturą i jej papierami do III RP), Podlecki złożył wniosek do IPN o status pokrzywdzonego. Pomylił się, bo biurokracja komunistyczna była w SB tak duża, że sporo się mimo wszystko zachowało. Dostał odmowę, jako TW bezpieki.
Teraz prowadzi kampanię przeciw szczepieniu naszych dzieci i uczestniczy w innych dziwnych inicjatywach, np. tej nagłaśnianej również przez Administratora Forum SW:
http://swkatowice.mojeforum.net/post-vp31359.html?highlight=#31359

Nie jedyny to przypadek takiego człowieka obracającego się w kręgach prawicy.
Ciśnie się na usta pytanie, czy Podlecki to tylko „Cień PRL-u”, czy raczej trwająca wciąż „Misja Specjalna”.
I czemu współpracujące z nim osoby udają, że nie znają jego przeszłości…?

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2016/07/19/uwaga-na-alternatywnych-judeo-satanistow/

Misja Specjalna