HISTORYCZNE PRZEMÓWIENIE W DAMASZKU SZOKUJE ŚWIAT

Na Konferencji o Zwalczaniu Terroryzmu i Religijnego Ekstremizmu w Damaszku [Syria], Gordon Duff wygłosił istotne historyczne przemówienie, które wywołało fale szoku na świecie.

Gordon Duff był członkiem delegacji Veterans Today, która podróżowała do Damaszku i była w konsultacji z Zarządem VT i innymi podobnie myślącymi ze wspólnoty militarnej i wywiadowczej.

Przemówienie Gordona Duffa szybko zmieniło fokus całej konferencji i teraz wywołuje fale szoku na świecie w różnych służbach dyplomatycznych, militarnych i wywiadowczych.

Dlaczego jego przemówienie jest historyczne? Z wielu powodów. Jest to pierwsze przemówienie w historii amerykańskiego „niedziałającego” zespołu wywiadu, które dało odprawę wojskową publiczności tego typu, w tym, liderzy militarni rożnych sił plemiennych z Libanu, Syrii, Iraku, razem z rosyjską delegacją i wielu innymi z całego świata.

Gordon Duff

Gordon Duff jest weteranem Marynarki Wojennej USA. Walczył w Wietnamie. Obecnie jest inwalidą wojennym. Był dyplomatą ONZ i negocjatorem w sprawach obrony. Jest znanym komentatorem radiowym i telewizyjnym włącznie z telewizją Al Jazeera, ekspertem od spraw wojskowych i obronnych. Jego opinie są szeroko publikowane przez serwisy informacyjne na całym świecie.

Który amerykański generał zostawił w Iraku duże zapasy broni ciężkiej i amunicji dla mającej się wkrótce pojawić ISIS-ISIL-Daish?

ISIS znana także jako ISIL, Daish, Al Qaeda wersja 2, lub Al CIA Duh wersja 2. – Jak taka grupka mogła rozrosnąć się tak szybko i natychmiast stać się tak dobrze uzbrojoną i bezkarną?

Ale co ważniejsze, Duff, wybitny międzynarodowy konsultant ds. wywiadu i bezpieczeństwa, zidentyfikował przyczynę dysfunkcjonującego zaangażowania USA w Iraku i Syrii i prawdziwy powód ISIS-Daish.

Przemówienie Duffa natychmiast zmieniło cały ton konferencji i zwróciło jej uwagę na bardzo praktyczny temat prawdziwych przyczyn ISIS-Daish. Natychmiast przeniosło fokus z teoretycznych dyskusji o terroryzmie i ekstremizmie, na poziom praktyczny – kto za to odpowiada i dlaczego.

  1. Duff po raz pierwszy tak publicznie w prostych słowach przedstawił prawdziwą przyczynę ISIS-Daish i to ujawnienie, przez tak bardzo wiarygodnego profesjonalisty teraz wywołuje szok na całym świecie.

Duff oświadczył, że teraz jest zbyt wielu którzy zmarli mówiąc wyraźnie, że nadszedł czas dzielenia się kluczowymi hipotezami w oparciu o sygnały wywiadu.

To co się dzieje w Iraku i Syrii z ISIS to nie terroryzm, to po prostu zbrodnia. Jest to dzieło międzynarodowej zbrodniczej kabały która zdobyła kontrolę nad amerykańskim Kongresem.

Zbrodniczą kabałę Duff zidentyfikował jako Izraelczyków i powiedział, że jest to światowa zbrodnia na nigdy wcześniej niespotykaną skalę.

Duff wyjaśnił w jaki sposób decyzja o Citizens United Sądu Najwyższego umożliwiła magnatowi z zorganizowanej przestępczości amerykańsko-izraelskiej, działającemu z Makao – Sheldonowi Adelsonowi, zasadniczo kupić kontrolę nad obu: Izbą i Kongresem w ostatnich wyborach, jak Kongres dostał się pod kontrolę międzynarodowego syndykatu zbrodni, który specjalizuje się w handlu ludźmi i narkotykami.

Duff zidentyfikował również amerykańskich generałów McInerney’a i Vallely’ego jako zaangażowanych w organizację Daisch, razem z sen. Johnem McCainem.

Wskazał, że sekretarz obrony Chuck Hagel [zrezygnował] uniemożliwił amerykańskie bombardowanie Syrii w odpowiedzi na gazowy atak fałszywej flagi w Aleppo.

Poniżej przemówienie Gordona Duffa:

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=jE2_qmlKFVU
Teraz dla każdego powinno być jasne, że utworzenie ISIS-Daish nastąpiło nie z powodu terroryzmu – ale bezprawnego wpływu na amerykański system polityczny ulokowanego w Izraelu syndykatu zbrodni, w którym grupę wewnątrz Kongresu, wojskową i wywiadowczą wmanipulowano we wsparcie utworzenia ISIS-Daish.

Źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/historyczne-przemowienie-w-damaszku-szokuje-swiat-fragment-2014-12