Czeczenia, Macierewicz i o. Rydzyk w jarmułce…

Czyli „nasze” media w rękach Żydów – od Michnika po Rydzyka. Głównym obecnie motywem i wątkiem światowej polityki jest narzucanie światu Nowego (żydowskiego) Porządku. Mówią o tym Protokoły Mędrców Syjonu. I tak wygląda  ten skurwiony i załgany po dziurki w nosie,

amerykańsko/żydowski „wolny świat”. Ciekawe też, co o owym „wolnym świecie” myślą ludzie bezprawnie i bezpodstawnie trzymani od dziewięciu lat w obozie koncentracyjnym made in USA w Guantanamo na Kubie.

http://poliszynel.wordpress.com/protokoly-medrcow-syjonu/

Mówi o tym program zdominowanej przez Żydów PNAC.

http://pl.wikipedia.org/wiki/PNAC

Na obecnym etapie podboju świata przez żydowskich ideologów NWO najtwardszym dla nich orzechem do zgryzienia jest Rosja. Demontaż doprowadzonego do bankructwa ZSRR zakładał przejęcie kontroli nad jego masą upadłościową przez zakamuflowanych pod rosyjskimi nazwiskami Żydów. Dotyczyło to także i Rosji. Ideologom NWO udało się wyrwać spod wpływów Kremla szereg wcześniejszych republik związkowych. Część z nich jest dzisiaj po przeciwnej wobec Kremla stronie barykady – w NATO. Inne nadal wstrząsane są kolorowymi rewolucjami sterowanymi z USA i Izraela.

Próbowano nawet oderwać od osłabionej Rosji tereny włączone do niej jeszcze w XIX wieku. Tak było w Czeczenii (o czym będzie mowa później).

Rydzyk

W samej Rosji początkowo wszystko szło po myśli żydostwa. W czasach wiecznie pijanego Jelcyna z dnia na dzień wyrosły wielomiliardowe fortuny żydowskich oligarchów. Pieniądze otrzymywali oni głównie od Rothschildów i byli ich agentami. Niewiele brakowało, a i w Rosji zainstalowano by odpowiednik amerykańskiego FED-u – żydowskiego tasiemca żerującego na Ameryce. Po przejęciu władzy przez Putina sielskie czasy dla żydostwa się skończyły. Uwięzienie agenta Rothschildów, Chodorkowskiego, wywołało wściekły jazgot żydowskich mediów na całym świecie (kilku innych żydowskich oligarchów uciekło za granicę jak Berezowski). Także i wewnętrzna agentura żydowska w Rosji włączyła się do kampanii antyputinowskiej. Wszystkie te „rosyjskie” organizacje z prawami ludzkimi na sztandarach, komitet helsiński itp. to żydowska agentura.

Rosja mimo ogromnych kłopotów gospodarczych nie ugięła się przed zmasowaną nagonką. Jak się wydaje, powoli dochodzi do siebie. Nie zamierza też nadal podporządkować się żydowskiemu dyktatowi. Stąd właśnie bierze się widoczny gołym okiem proces osaczania jej przez zażydzoną USA i Izrael.

O aktywnej i gorliwej pomocy Kaczyńskich w tych działaniach pisałem wielokrotnie. Pisali o tym i inni.

http://kandydaci2010.wordpress.com/2010/05/12/bracia-kaczynscy-a-polityka-osaczania-rosji/

http://prawica.net/node/13227

Zaznaczyć wyraźnie należy w tym miejscu, że PO jest tak samo jak PiS agenturalną wobec Zachodu mafią polityczną. Tak samo gorliwie wykonuje polecenia jej żydowskich mocodawców z Brukseli. A sama Bruksela to żydowska agentura grupy Bilderberga i Komisji trójstronnej. Obie te nieformalne grupy (a dodatkowo także CFR i loże masońskie) to narzędzia w rękach ideologów NWO, przy pomocy których kontrolują oni światową politykę.

W dużej mierze inscenizowana „walka” pomiędzy PO a PiS, oraz domniemane różnice w programach i polityce tych agenturalnych partii mają za zadanie jedynie odwracanie uwagi od tego, że w kwestiach zasadniczych i fundamentalnych zarówno PO jak i PiS są partiami bliźniaczymi.

Obie są za pełną wasalizacją Polski przez USA, Unię i NATO (nad którymi władzę sprawuje światowe żydostwo).

Jednym z  najważniejszych narzędzi utrzymywania kontroli nad Polską są znajdujące się pod kontrolą Żydów media. Co do tego, że gadzinówka Michnika jest gazetą żydowską i antypolską, nie ma chyba wątpliwości. „Rzeczpospolita” też jest gazetą kontrolowaną przez żydowską agenturę wpływu, choć  kamufluje się lepiej niż GW. Ogromna większość Najbardziej wpływowe i masowe medium, telewizornia, także ta „publiczna”, a zwłaszcza jej serwis informacyjny to najważniejsza i podstawowa polskojęzyczna tuba propagandowa światowego żydostwa. Pokazuje nam więc TVP świat nie taki, jaki on rzeczywiście jest. Pokazuje nam świat taki, jaki chcą żydzi, abyśmy go tak widzieli.

Ważną dla Polski sprawą jest – gdzie w takim razie w tym zażydzonym krajobrazie mass mediów plasuje się imperium medialne o. Rydzyka?

Od momentu zalegalizowania przez Kaczyńskiego syjonistycznej, „tylko dla żydów”, loży B’nai B’rith, nastąpiła dziwna ewolucja w mediach o.Dyrektora. O ile kiedyś żonę grabarza suwerenności nazwał Rydzyk publicznie „czarownicą”, to obecnie zapędza on ludzi na barykadę w wojnie o pomnik (przy pomocy krzyża) dla „przyjaciela żydów” i jego „czarownicy”. Z krytyka Lechkacza rydzykownia stała się wyznawczynią ortodoksyjnego kaczyzmu/żydzizmu (a sam Rydzyk stwierdził, że Polska potrzebowałaby dzisiaj dwudziestu Jarosławów). Najlepszym przykładem egzaltowanego prokaczyzmu jest stała prezencja u o.Dyrektora Antoniego Macierewicza vel Izaaka Singera. Najpóźniej od czasu Smoleńska ten żydowski agitator i ideolog PiS-u jest niezwykle popularną i często puszczaną na wizji TV Trwam gwiazdą ekranu.

Akurat ostatnio miał on wieczorem dwudziestominutowy seans nienawiści pod adresem Rosji. Ilość jego kłamstw i propagandowej hucpy zaprezentowanych w ciągu tych dwudziestu zaledwie minut wystarczyłaby na tasiemcowy, wieloodcinkowy serial propagandowy dla mniej uzdolnionych, choć nadal dobrych agitatorów.

Macierewicz/Singer zaczął frontalny atak na Rosję i Putina od sprawy Czeczenii (w związku z przylotem do Polski i zatrzymaniem przez policję poszukiwanego międzynarodowym listem gończym Czeczeńca ściganego przez Rosję za terroryzm).

http://www.jednodniowka.pl/news.php?readmore=311

Historia Czeczenii ma dużo analogii z Polską i z Afganistanem. Geopolitycznie Czeczenia leży w kaukaskim przesmyku pomiędzy potężną Rosją a Gruzją – niezatapialnym lotniskowcu Izraela. Na południowym wschodzie Gruzja graniczy z NATO-wską Turcją. Podobnie Polska leżała w strefie buforowej pomiędzy ZSRR a NATO.

Wykorzystując rozpad i wewnętrzny zamęt w ZSRR, a później w Rosji muzułmańscy fundamentaliści, uzbrojeni przez USA, m.in. za pośrednictwem agenta CIA, Osamy Bin Ladena chcieli oderwać Czeczenię od terytorium Rosji. Do tej skazanej z góry na porażkę wojny popchnęli oni sporą część własnego społeczeństwa (Polaków też popychano do z góry skazanych na klęski powstań). W przeciwieństwie do Polski Czeczenia nadal należy do Rosji. Polska natomiast uwolniona spod wpływów Kremla stała się  kolonią USA i Izraela, unijnym, rozkradanym i szabrowanym barakiem i rezerwuarem taniej siły roboczej. Kto wie, który los jest gorszy. Dziwić powinno ogromne poparcie Macierewicza i TV Trwam dla czeczeńskich fundamentalistów. W okresie rządów samozwańczego Dudajewa głośna na Zachodzie była sprawa pewnej Czeczenki. Sąd islamski „niepodległej Czeczenii” skazał ją za „nierząd” na karę śmierci (żyła ona w konkubinacie, bez ślubu). „Wspaniałomyślnie” wykonanie wyroku śmierci odroczono do czasu, aż kobieta w więzieniu urodzi nieślubne dziecko (akurat była ona wtedy w ciąży). I w łapska takich właśnie fundamentalistów USA chciała wepchnąć Czeczenię.

Istnieje tutaj też ciekawa analogia do Afganistanu. W jednym z wywiadów wpływowy zakulisowy animator światowej polityki, Zbig Brzeziński przyznał, że powodem inwazji ZSRR na Afganistan w 1979 roku była chęć wstrzymania przez Sowietów narastającej penetracji tego kraju przez USA i CIA.

http://grypa666.wordpress.com/2010/09/14/geoinzynieria-atmosfery/

(Kto wylansował O-bomb-ę?) USA nie pogodziła się z utratą wpływu w tym kraju. Intensywnie wspierała finansowo i militarnie fundamentalistycznych Mudżahedinów.

Ostatecznie po dziewięciu latach okupacji ZSRR wycofała z Afganistanu swoje wojska. A 13 lat później Afganistan podstępnie napadnięty został przez wcześniejszego sojusznika – USA. Przyczyną amerykańskiej agresji było to, że władze USA ich własne zamachy z 11/9 zwaliły na Bin Ladena

i powołując się na udzielanie mu schronienia przez Talibów napadły na Afganistan. Opowiada o tym nie syjonistyczny żyd, Aaron Russo.

http://www.youtube.com/watch?v=PZ4BCIJOg1I

Tutaj pozwolę sobie na dwie ciekawostki. Afgańczyków walczących z okupacją sowiecką historiografia żydowskiego grajdołka – tzw. III RP – nazywa bojownikami i bohaterami. Podziwiana jest ich odwaga, poświęcenie i patriotyzm. Walczących dzisiaj z obecnym okupantem tych samych Afgańczyków określa się mianem terrorystów. Dodam jedynie jeszcze, że nawet żydowskie media po cichu przyznają, iż ludność Afganistanu traktuje wojska IZAF jako okupantów. Druga ciekawostka. Okupacja sowiecka trwała 9 lat. Maksymalnie stacjonowało w Afganistanie jednocześnie ok. 100 000 czerwonoarmistów. Obecna okupacja Afganistanu pod dowództwem USA i NATO trwa już też 9 lat. Obecnie stacjonuje w Afganistanie ok. 130 000 żołnierzy wojsk okupacyjnych.

Wracając do Czeczenii… Bardzo prawdopodobną mogła być taka historia: – Czeczenii udało się wykorzystać zamęt spowodowany rozpadem ZSRR i uzyskała ona przy wydatnej militarnej pomocy USA niepodległość. Zwycięskich fundamentalistów czeczeńskich nazywano początkowo w Polsce (i w USA) bojownikami. – W ramach dalszego osaczania Rosji pod sfabrykowanymi „dowodami” udzielania przez Czeczenię pomocy bin Ladenowi i Al-Kaidzie kolejna wojskowa koalicja pod przywództwem USA najeżdża na Czeczenię i przychodzi z pomocą uciskanemu narodowi czeczeńskiemu uwalniając go spod terroru czeczeńskich fundamentalistów.

A Ahmeda Zakajewa i jego terrorystów zamknięto w Guantanamo. Współczuję Czeczenom. Ale wobec agresywnej polityki światowego żydostwa mają oni do wyboru albo być prowincją Rosji, albo dostać się w łapska kompleksu jot. Z zaplanowanym przez ideologów NWO chipowaniem gojów jako bydła roboczego włącznie. Pod tym względem Czeczenia jest chyba w lepszej sytuacji niż my. Putin takich planów jak na razie chyba nie ma. Macierewicz/Singer i prowadzący z nim rozmowę ksiądz wspomnieli też o tym, że być może nawet 200 000 ludzi zginęło w obu ostatnich wojnach czeczeńskich. O tym, że od agresji USA na Irak zginęło tam ok. 1,5 miliona ludzi nie powiedzieli. Ofiary ludności cywilnej obecnej okupacji Afganistanu także potraktowali milczeniem.

Ciekawostką może być też przykład warcholstwa Macierewicza/Singera. Głośno nawoływał on do zignorowania przez policję i prokuraturę międzynarodowego nakazu aresztowania Zakajewa. Proszę sobie to dokładnie przeanalizować – przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości nawołuje funkcjonariuszy i urzędników państwowych do łamania obowiązującego Polskę prawa! Najwyższy już chyba czas, aby kaczyzm zmienił własne załgane logo PiS na inne. Zresztą i pod tym względem PiS jest bliźniakiem PO. Nie tak dawno warchoł Tusk nawoływał do niepłacenia, wbrew obowiązującym wówczas przepisom, abonamentu za telewizję. Tak to uczą nas szacunku do prawa luminarze głównych politycznych mafii nadzorujących nasz zażydzony unijny barak.

W skandaliczny sposób porównał Macierewicz/Singer Putina ze Stalinem. „Zapomniał” niestety dodać, że Putin broni Rosji przed zakusami żydostwa, i że Stalin był gruzińskim żydem (Stalin nie był żydem lecz agentem Carskiej Ochrany i nieślubnym dzieckiem Cara jego zadaniem było ochraniać Romanowów redakcja:) Nie wspomniał też, że największą daninę krwi z rąk żydobolszewii ponieśli sami Rosjanie. Przemilczał też, że dzisiejsza Rosja ma tyle wspólnego  ze zbrodniami Stalina i żydowskiej NKWD, ile ma wspólnego np. o. Rydzyk z Bierutem, Bermanem i żydowską UB. Sam Macierewicz/Singer ma natomiast i ze Stalinem, i z Bermanem wspólne korzenie.

Kolejną porcją kłamstw i jadu był „atak” na PO i pomawianie tego bratniego, sorosowskiego kibucu o agenturalność wobec Rosji. Macierwicz/Singer doskonale wie, że Waszyngton odtrąbił zmianę polityki wobec Rosji. Nawet najgroźniejszy antyrosyjski jastrząb w USA, Brzeziński, który wcześniej publicznie rugał Busha za jego opieszałość w sprawie „Tarczy”, na łamach „Rzeczpospolitej” nakazał polskim marionetkom politycznym poprawę stosunków z Rosją. Co gauleiter Tusk posłusznie czynił.

http://www.rp.pl/artykul/9133,484137_Pojednanie__polsko_rosyjskie_zmieni_Europe_.html

Atakowanie Rosji przez  PiS i Macierewicza za pośrednictwem mediów Rydzyka to nieudolna inscenizacja. Ma ona wywrzeć wrażenie na Rosji w myśl zasady – dogadujcie się z PO, bo będzie biada, jak PiS dojdzie do władzy.

Następnie Macierewicz wspomniał do upadłego o „skandalicznym” usunięciu krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Ankiety stwierdzające, że większość Polaków przyjęła to z ulgą, Macierewicza/Singera naturalnie nie interesują. No i tego, że większość Polaków nie życzy sobie dalszego pomnikomania Polski kaczyzmem, PiS-owski agitator też nie powiedział.

Zmasowany atak na Putina (a przy okazji na wypełniającego polecenia Brzezińskiego – Tuska) przeprowadził też Macierewicz /Singer w związku ze śledztwem w/s Smoleńska. W tej sprawie już wcześniej dogadywał się on z kongresmenem Peterem Kingiem i innymi amerykańskimi politykami/żydami/szabas-gojami. Macierewicz/Singer doskonale wie, że 11/9 to robota USA i Izraela. Wie też, jaką farsą było „śledztwo” Kongresu USA w tej sprawie. Kongresmeni (połowa z nich to żydzi) pod dyktando żydowskich inspiratorów zamachu „wykazali”, że zamachy te były robotą Al-Kaidy. A teraz Macierewicz/Singer chce, aby ten sam załgany Kongres – zacieracz śladów ich własnej amerykańskiej zbrodni – przejął śledztwo smoleńskie. Naturalnie po to, aby i tę amerykańską zbrodnię zwalić na kogoś innego – w tym wypadku na Putina.

Macierewicz/Singer zwrócił się też do sekretarza generalnego ONZ, i sekretarza generalnego NATO oraz do szefa fasadowego europarlamentu Buzka o poparcie w przejęciu z rąk Rosji smoleńskiego śledztwa. Jako pretekst posłużył się on zmontowaną przez PiS  petycją podpisaną przez ponad 300 000 wyznawców kaczyzmu na całym świecie. Z osłupieniem słuchałem, jak ten żydowski agitator mówił, że Naród Polski domaga się prawdy o Smoleńsku. Od kiedy to naród polski liczy 300 000 ludzi? Hę? Zresztą, gdyby pod petycją było nawet 3 miliony podpisów, to wciąż byłby to niewielki tylko procent narodu polskiego. Ponadto nie wiadomo jest, ilu sygnatariuszy petycji to czystej krwi Żydzi, pełniący jedynie obowiązki Polaków. I jakim prawem sam Macierewicz/Singer występuje jako Polak? A zwłaszcza, jaką „prawdę” da nam zbrodnicza Ameryka?

Z wypowiedzi Macierewicza/Singera wynikało, że Kongres sprawą Smoleńska jest zainteresowany. Wygląda więc na to, że ataki na Rosję, osaczanie jej, idą nadal pełną parą. Metodą kija i marchewki. Z jednej strony więc mówi się o poprawie stosunków z Rosją, z drugiej strony nieustanne na nią się szczuje. Z podziałem ról pomiędzy dwa kibuce z żydowskiej gminy filantropa Sorosa – PO Rosję kokietuje, a PiS na nią szczuje. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo żydostwo rządzące Polską będzie naszą uwagę zajmować Smoleńskiem (no i wojną o krzyż i o pomniki).

Kaczyński

Po to, aby móc spokojnie i bez przeszkód nasz unijny barak mogli dalej szabrować. Ciekawie wyglądała postawa księdza prowadzącego ową rozmowę, a właściwie monolog żydowskiego ideologa PiS – Macierewicza/Singera. Ksiądz ten zadawał w taki sposób  przygotowane zapewne wcześniej już pytania, aby ułatwić „rozmówcy” wściekły atak na Rosję, Putina i ich domniemaną agenturą – PO. Ani razu też nie zakwestionował ów duchowny choćby najbardziej załganej wypowiedzi jego „rozmówcy”. Wręcz przeciwnie, ze wszystkim się zgadzał i wszystkie te propagandowe brednie, oszczerstwa i kłamstwa Macierewicza/Singera traktował jako prawdę objawioną.

Dlatego też nasunęła mi się po tej audycji smutna refleksja. Wydawać by się mogło, że najbardziej zatruwa umysły Polaków michnikowska Gadzinówka, uchodząca za najbardziej załgane wysokonakładowe medium. Jednakże nawet ta żydowska gazeta nie atakuje Rosji tak ostro, bezpodstawnie i bezkompromisowo jak TV Trwam. Nie jest też „GW” tak wiernopoddańczo zaślepiona w stosunku do USA. Macierewicz/Singer mówiąc o USA – tym żydowskim kastecie do bicia gojów i światowym żandarmie napadającym na suwerenne państwa (ale także o faszystoidalnej Unii i o zgnojonej Polsce) piał pod niebiosa i z zachwytem „wolny świat„, „wolny świat„, „wolny świat„. O tym, że w USA wprowadzono prawo stosowania tortur w stosunku do osób „podejrzanych o terroryzm”, ten żydowski agitator nie wspomniał. Tak więc terroryści z CIA mają prawo dowolną osobę z ulicy aresztować i torturami zmusić ją do wzięcia odpowiedzialności za ich własne zamachy.

I tak wygląda  ten skurwiony i załgany po dziurki w nosie, amerykańsko/żydowski „wolny świat”.

Ciekawe też, co o owym „wolnym świecie” myślą ludzie bezprawnie i bezpodstawnie trzymani od dziewięciu lat w obozie koncentracyjnym Guantanamo.

Wobec powyższego uzasadnione jest chyba stwierdzenie, że imperium o.Rydzyka stało się w międzyczasie ważną i gorliwą tubą propagandową światowego żydostwa. O tyle bardziej niebezpieczną, bo udrapowaną w katolicyzm. A w stopniu zakłamywania politycznej rzeczywistości Polski i świata prześcignęła rydzykownia „Niezależną”, „Niepoprawnych”, Michalkiewicza, a nawet michnikowską Gadzinówkę.

Źródło: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/09/19/czeczenia-macierewicz-i-o-rydzyk-w-jarmulce/

Uwaga! Redakcja może mieć częściowo lub całkowicie odmienne poglądy od tych, zaprezentowanej przez autora powyższej publikacji.