Szok ! W ” katolickiej ” katedrze makieta świątyni religii światowej

Dla zindoktrynowanych religijnie rodaków mamy szokującą informację. W ” katolickiej ” katedrze jest eksponowana makieta satanistycznej świątyni światowej religii nadchodzącego Antychrysta ! Pedofilska satanistyczna organizacja pod mylącą nazwą Kościoła rzymsko katolickiego dzisiaj już się nie kryje ze swoimi planami, a ogłupionym owieczkom z lęku nie przystoi pytać co to wszystko znaczy i skąd środki. Z naszego doświadczenia wynika że indoktrynacja religijna poczyniła takie spustoszenie w ich świadomości że potomkowie boskiej dynastii Słowianie zamienili się w bezwolny zniewolony umysłowo ochłap mięsa pomieszanego z wodą. Mielone rusza ustami, wydala dźwięki pojękuje i konsumuje ochłapy zatrutego jedzenia, puszcza bąki nosem. Degeneracja poczyniła nieodwracalne zmiany w ich umysłach dlaczego z nami i tysiącami naszymi czytelników nie udał się tego zrobić?

Obecnie wiele krajów świata zgodnie rozkłada swoje ramiona w geście obejmowania nadchodzącego Antychrysta jak gdyby zapraszając go do odwiedzenia ich z roboczą wizytą w przyszłości.

Budowane są otwarcie okultystyczno – żydomasońskie miasta, takie jak Astana, w Brazylii w pełnych rozmiarach odtwarzana jest kopia świątyni Salomona, wszędzie powstają żydomasońsko – ekumeniczne centra, takie jak „Nowa Jerozolima” w Moskwie, „Ruh Ordo” w Kirgistanie, a na przedmieściach Moskwy pewne siły próbują na wszelkie sposoby zbudować „Park Światowych Religii”.

W tę paskudną, antychrystową kanwę wpisuje się i to co znajduje się w jednej z katedr Rzymu, która jest pod wezwaniem Ignacego Loyoli, założyciela, znanego w całym świecie, Zakonu Jezuitów, znanego ze swojej przebiegłości i sprytu.

Prawdopodobnie właśnie dlatego ta katedra została wybrana na miejsce ekspozycji świątyni uniwersalnej religii światowej nadchodzącego Antychrysta wokół której rozmieszczone są kopie licznych budowli kultowych rozlicznych religii i sekt, i nawet, niestety, znajduje się tam kopia cerkwi p.w. św. Wasilija Błażiennogo i innych prawosławnych cerkwi.

Ta antychrystowa „relikwia”, na równi z innymi jawnie satanistycznymi atrybutami rzymskich papieży (tronem, pastorałem) jeszcze raz potwierdza, że współczesne kierownictwo Kościoła Katolickiego czci już nie Chrystusa ale Jego przeciwnika –  diabła, i każdy kontakt prawosławnych duchownych i biskupów z tymi tajnymi sługami światowych, satanistycznych spiskowców jest niedopuszczalny.

Przyłączamy się do prośby i prosimy naszych drogich braci i siostry o rozsyłanie tego materiału.

Służba prasowa Ruchu „Opór Wobec Nowego Porządku Świata”

12345678910

Za: http://dsnmp.ru/shok-maket-sataninskogo-hrama-vsemirnoy-religii-gryadushhego-antihrista-hranitsya-v-katolicheskom-sobore-foto/