PSZYPOMINAMY O 71 ROCZNICY PODPISANIA MANIFESTU POLSKIEGO KOMITETU WYZWOLENIA NARODOWEGO

Jak żywe są hasała dzisiaj, głoszone 71 lat temu przez PKWN – a tak mocno zagłuszane przez elity rządowe? Historia zatoczyła koło. Obwinianie polskiej  lewicy o wprowadzenie pod karabinami Armii Czerwonej Manifestu,  który niósł epokowe zmiany,  wprowadził obowiązek nauki, opieki zdrowotnej oraz reformę rolną po latach okazuje się mitem.  Obwiniana a agenturalne powiązania opluwana lewica sprzedała rzekomo Polskę i stała się wasalem Sowieckiej Rosji ale przypadkiem wyprowadziła państwo Polskie na 7 miejsce w świecie i o tym milczą sprzedajne koszerne mendia. Odbudowała lewica kraj z ruin i zgliszczy a dzisiaj zdołowane i zrujnowane Państwo przez katoprawice i różnej maści mętów sprowadziło nas na samo dno. Kiedy wymuszono podpisanie Manifestu PKWN a na czele Komitetu stałą zgraja polskojęzycznych zbrodniarzy agentów NKWD żydowskiego pochodzenia a za nimi ośmiomilionowa Armia Czerwona zaprawiona w walkach i uzbrojona po zęby nikomu nie było do śmiechu jasne jest że wybraliśmy życie i bezpieczeństwo Narodu dzięki temu przetrwaliśmy trudne lata PRL-u.

Dzisiaj potomkowie koszernych bandytów opluwają nas jako zdrajców Ojczyzny zapominając kto był sprawcą mordu 200 tysięcy zbrojnego podziemia i 600 tysięcy okaleczonych przez tych bandytów w mordowniach UB, SB, WSI. Wtedy była alternatywa albo polec albo przyjąć warunki. Zdrowy rozsądek nakazywał przyjąć korzystne warunki i pogodzić się z utratą wolności w zamian za zmiany które oferował nam PKWN. O tym co się wydarzyło po II wojnie decydowała ponad naszymi głowami masoneria i o tym należy pamiętać. Są tacy którzy widzieli nasz Kraj jako cmentarzysko opłakiwanych bohaterów przez swoje matki, żony i dzieci oni przegrali bowiem społeczeństwo wybrało instynktownie.  Poprzez zmiany ustrojowe odsunęliśmy na 45 lat od władzy skatoliczoną elitę która po zmianach ustrojowych po 1989 roku wraz potomkami zbrodniarzy sprzedała nas Watykanowi. Ile dywizji Watykanu stacjonowało na terytorium naszego kraju że podpisaliśmy tak haniebny akt jakim jest Konkordat.  Na to pytanie niema odpowiedzi ze strony koszernej katoprawicy. Historia naszego kraju obfituje w różnego rodzaju niekorzystne dla nas rozwiązania, którego autorami jest koszerna masoneria  ich kolaboranci polskiego pochodzenia członkowie reżimu postkomunistycznego.  Ogłupiony Naród odcięty od swoich korzeni pozbawiony swoich elit miota się nie widząc swoich ciemiężycieli, którym jest dżuma Judejska. Chciałem przypomnieć wiarołomnym chłopom od kogo dostaliście ziemię z reformy rolnej, może od kościoła do którego biegacie a który was upodlił i sponiewierał  sprowadził do roli bezmyślnych niewolników. W przeciwieństwie do robotników którzy dostali obietnice  ciężkiej pracę za grosze. I wy wszyscy wiarołomcy czynicie nam zarzuty zdrady stanu chcecie nas wieszać zamiast liści.

Z poważaniem

Przewodniczący RACJA PL

Ryszard Dabrowski

                 WOLNOŚĆ – RÓWNOŚĆ – SPRAWIEDLIWOŚĆ – PRACY I CHLEBA

Zapewnić Polakom korzystanie z wszystkich konstytucyjnych praw, aby WSZYSCY mogli żyć godnie.

  1. Stworzyć warunki rozwoju nie tylko dla „super i hiper”, ale również, polskim zakładom produkcyjnym. Tworzyć stanowiska produkcyjne, a nie biurowe.
  2.  Rozwijać społeczną gospodarkę rynkową, eliminując fałszywą konkurencję, prowadzącą do zniewolenia pracowników.
  3. Przywrócić państwo świeckie, gwarantujące każdemu wolność sumienia i wyznania.
  4. Budować państwo bezpieczne, bez walk historycznych, politycznych, światopoglądowych, z prawem równym dla wszystkich.
  5. Przywrócić bezpłatną edukację z niezakłamaną historią dotycząca szczególnie naszej ojczyzny.
  6. Przywrócić bezpłatna służbę zdrowia, BEZ tasiemcowych kolejek i w oczekiwaniu latami za przyjęciem przez specjalistę.
  7. Budować zjednoczoną EUROPĘ, solidarną, przyjazną ze wszystkimi narodami i napiętnować zarzewia wojenne.
  8. Nie ma miejsca dla sanacji w POLSCE.
  9. Niema miejsca dla sanacji w Polsce.
  10. Wybory jesienne tuż, tuż. Ośmiogodzinny dzień pracy w XIX w. wywalczyła lewica. Wiedz, że z krasomówczych zapewnień innych opcji politycznych, zupy nie ugotujesz.

Wiceprzewodniczący RACJA PL

        Józef Ziółkowski