Odezwa do rodaków…

Mimo, że uważacie siebie za ludzi dobrych i potrzebnych, pamiętajcie, że nie służycie dobru i potrzebie ludzi. Służycie mafii, złodziejom i mordercom. Możecie się oficjalnie wypierać, ale w środku na pewno czujecie, że coś z tą Waszą pracą jest nie tak. Nie jest za późno na odejście. Znajdźcie sobie inne, bardziej godne zajęcie. W tej chwili wszystko co macie, i co kupujecie, okupione jest cierpieniem milionów, od których pod przymusem, z bronią w ręku, tak jak najpodlejsza mafia, ukradziono miliony, a Wam z tego odpalono mały % byście po cichu brali udział i oficjalnie wspierali tę wielką zbrodnię Judeopolonie. Pomyślcie nad tym.Jakim to trzeba być zmanipulowanym kwadratem, by gapiąc się w SCRIBO stwierdzić, że pochodzi to od wymyślonego słowa *skreybh, a nie od istniejącego SKROBAĆ! I czym Wy się niby różnicie od religii? Też wymyśliliście sobie bożka (język praindoeuropejski), wymyśliliście sobie jego przykazania i teraz dostosowujecie na siłę świat do Waszej religii.

Pobudowaliście sobie świątynie (szkoły), gdzie pod groźbą świętej inkwizycji pod przymusem bierzecie sobie dzieci i jak tradycyjni ewangeliści pakujecie im głupoty do głowy, by wychować nowe pokolenie wyznawców Waszej chorej religii. Jak kapłani każdej z religii nie uznajecie innych i uważacie, że Wasza jest najważniejsza i jedyna prawdziwa. Wychowujecie rodziców na policjantów, którzy muszą pilnować dzieci, by chodziły na świadome ogłupianie i manipulacje pod karą grzywny, więzienia i doprowadzenia przymusowego. Czym Wy się różnicie od świętej inkwizycji? Że niby nie zabijacie? Chyba tylko własnymi rękami! Robicie coś o wiele gorszego, odbieracie milionom ludzi chęć do życia. Każde dziecko idące do szkoły idzie tam z radością. Każde dziecko uwielbia czytać książki, zadawać pytania i się uczyć, a wychodzi jako ogłupione zombie. Dopiero w szkole jest niszczenie strukturalne człowieczeństwa. Tak opracowaliście swój niezawodny system, że nawet tak naturalną potrzebę człowieka jak nauka, czynienie dobra i radość z najprostszych rzeczy sprowadzacie do roli przymusu, wiedząc że jak coś się musi, to się tego nie lubi i nie robi. Ale dzieci nie są głupie, każde po kilku latach w szkole rozumie, co z Was za ziółka i nie chce tam już chodzić, bo wie, że marnuje tam swój cenny czas, który mogłoby poświęcić na rozwój swój i świata.

Pomniki

A Wy drodzy policjanci, żołnierze i nauczyciele… co Wy w ogóle robicie? Usiedliście kiedyś wieczorem przy ogniu i pomyśleliście przez chwilę, co tak naprawdę robicie w swoim życiu? Czy pomyśleliście skąd pochodzą pieniądze na Wasze wypłaty? Czy Wy na pewno robicie to, po co przyszliście do tej pracy?

Nie wątpię, że znakomita większość z Was poszła do swojej pracy z idei. Policjanci chcieli łapać przestępców, żołnierze bronić kraju, a nauczyciele kształcić młodzież. Jest tam też na pewno część, która wybrała tę pracę ze względu na ciepłą posadkę do końca życia i przywileje, ale wierzę, że takich Was na początku było mało… potem mając do czynienia z systemem staliście się jego częścią i priorytety się zmieniły. Bo skoro system doi Was, to i Wy doicie system.

Losowy policjancie, który to czytasz… wiem, że się ze mną zgodzisz, bo mam z Wami do czynienia kilkadziesiąt razy w roku i znam Was kilkudziesięciu osobiście i mówicie mi, jak wygląda Wasza praca od środka. Przyszedłeś do Policji, by łapać przestępców… a co teraz robisz? Pracujesz dla przestępców! Ilu tak naprawdę złodzeji i morderców łapiesz? Pewnie nikogo… większość spraw, które skutecznie egzekwujesz to “mandaty drogowe”, “przestępstwa skarbowe”, “wykroczenia i przestępstwa ścigane z urzędu”. Czyli tak naprawdę wymyślone przestępstwa, które by nie istniały, gdyby nie istniało chore państwo. Jeśli przestępstwo jest prawdziwe, to zazwyczaj i tak umarzacie sprawę z powodu niewykrycia sprawcy. Jedynymi sprawami jakie udaje się dokończyć, to są te, których beneficjentami są banki, komornicy czy urzędy. Czyli tak naprawdę złodzieje i oszuści. Utrzymują Was zwykli ludzie, a nie banki, komornicy, urzędy czy inne zalegalizowane organizacje przestępcze, więc nie zapominajcie dla kogo tam jesteście! Chciałeś łapać bandytów, a znęcasz się nad zwykłymi obywatelami dla bandytów. Czy naprawdę tak chcesz przeżyć życie?

Losowy żołnierzu, który to czytasz, wiem, że się ze mną zgodzisz, bo mam z Wami do czynienia od dziecka, więc wiem jak wygląda Wasza praca od środka. Przyszedłeś do wojska, by bronić kraju… a co teraz robisz? Jeździsz na “misje pokojowe” gdzie mordujecie tysiące niewinnych ludzi. Myślisz, że nie widziałem zdjęć z Iraku, Afganistanu czy Bośni, gdzie Polscy żołnierze dokonywali samosądów na lokalnych kolaborantach? Widziałem tych powieszonych, rozstrzelanych i potopionych ludzi na terenie POLSKICH baz. O tym w TVN nie mówią, tam zawsze jesteście święci i działacie w imieniu “pokoju na świecie”. Ja znam Wasze żelazne argumenty… ten dowódca lokalny (np. irakijczyk, afgańczyk czy bośniak) sprzedał Was i przez to wpadliście w zasadzkę i zginął jeden nasz żołnierz. Za to wytorturowaliście i wymordowaliście jego współpracowników i całą rodzinę. Po cichu, bez oficjalnego rozkazu. Czym się tutaj różnicie od zaborców naszych, których tak tutaj nienawidzimy? Przecież ten kogo zamordowaliście to przecież lokalny patriota, który zlikwidował jednego z najeźdźców. Powinien dostać medal za odwagę, a Wy go zabiliście. Ale przecież, Wy przybywacie w pokoju, prawda? Skąd w takim razie te traumy po Irakach, Afganistanach czy Bośniach? Przecież nie ma frontu, cele likwidują drony lub samoloty… a zginęło Was tam raptem kilkudziesięciu na kilkadziesiąt tysięcy wysłanych (i to najczęściej od min pułapek, a nie na froncie). Traumy są właśnie z tego, o czym Wam mówić nie wolno, czyli o mordowaniu cywilów na terenie baz i w okolicach. A co na to TVN? To muzułmanie mordują chrześcijan! A co mają robić? Jakby nam ktoś zrobił inwazję na kraj, to co byś zrobił, bo ja pierwsze, co bym robił, to przygotowywał zamachy, żeby mieszkańcy kraju napastnika wywarli wpływ na swój rząd, by zaprzestał okupacji. Ktoś z nas ma w głowie niezłe fiksum-dyrdum, ale raczej nie jestem to ja.

Losowy nauczycielu, który to czytasz, wiem, że się ze mną zgodzisz, bo mam z Wami do czynienia od dziecka, mam nauczycieli w rodzinie i wśród znajomych, więc wiem jak wygląda Wasza praca od środka. Przyszedłeś do szkoły, by kształcić młodzież, przyszłość tego kraju… a co teraz robisz? Czy na pewno uczysz dzieci czegokolwiek? Czy może jednak realizujesz “podstawę programową”, w której nie ma już miejsca na naukę. Dlaczego dzieci przestają być Ci wdzięczne za Twoją pracę? Bo widzą w Tobie presję, którą na nie wywierasz, bo na Ciebie presję wywiera ministerstwo. Dzieci ciągle mniej, więc się boisz utraty pracy. Jesteś zestresowany i już nie uczysz. Tak naprawdę to znęcasz się nad młodym człowiekiem pozbawiając go radości życia. Nie jest to oczywiście do końca Twoja wina, bo tak zostałeś nauczony, by robić. Jeśli będziesz chciał coś zmienić, to cię wywalą, a na Twoje miejsce jest setka innych, gotowych znęcać się nad młodzieżą za te same pieniądze. Pamiętaj, że przysłano Ci nie kamienie, a MAŁYCH LUDZI, których w szkole posortowano po dacie produkcji i wmusza się w nie bezsensowne i bezużyteczne informacje z całkowitym pominięciem ich zdolności czy predyspozycji. Pamiętaj, że ma to na celu pozbawienie ich człowieczeństwa i przygotowanie do życia w świecie jako trybik w maszynie do zarabiania dla rządów i korporacji.

Dlaczego swoje małe dzieci uczysz, że nie wolno stosować przemocy, nie wolno bić, ani kraść. Ale w szkole już uczysz, że przemoc jest dobra, można zabijać i kraść. Skąd ta podwójna moralność? Dziecko nie jest idiotą. Po pewnym czasie zauważa, że w szkole jest uczone dokładnie na odwrót, niż w domu. Myślisz, że nie uczysz dzieci zbrodni? To przemyśl to jeszcze raz! Bo jak uczysz o mandatach, środkach przymusu bezpośredniego i więzieniach, to jest to przemoc. Jeśli uczysz o “misjach pokojowych” to jest “morderstwo”, a jak uczysz o podatkach, to jest “kradzież”. Nie wiesz co to jest nowomowa? Odsyłam do szkoły… George Orwell – Rok 1984.

Zastanawiałeś się dlaczego, w szkole nie ma ekonomii? Bo dzieci nie są idiotami i zaraz zaczną zadawać pytania o pochodzenie pieniądza. Zapytają Cię, skąd masz pieniądze. Odpowiesz im, że od rządu. To one zapytają, a skąd ma rząd? No z podatków. A co to są podatki? Taka składka na cele publiczne. Skoro składka, to znaczy, że można jej nie zapłacić jak jest wydawana źle i niezgodnie z przeznaczeniem? Jak jest się rodzicem i nauczyciel jest zły, to czy rodzic może nie zapłacić za takiego nauczyciela? No to im odpowiadasz: Tylko by spróbował nie zapłacić… mamy cały szereg instytucji, którego wtedy Twojego rodzica okradną, wsadzą do więzienia lub zastrzelą. My swoje musimy odebrać, a jak mu coś zostanie, to wtedy może sobie np. coś kupić do jedzenia czy do ubrania. A co jakby taki rodzic nawet już dla świętego spokoju zapłacił za nauczyciela, ale nie chciał, by jego dziecko było przez niego uczone, bo taki nauczyciel jest niekompetentny? Twój rząd ma zawsze najskuteczniejszy sposób na przekonanie Cię do zmiany zdania: okradną Cię bardziej (grzywna), wsadzą do więzienia lub zastrzelą. Dlatego po prostu nie ma ekonomii, mniej problemów.

Mimo, że uważacie siebie za ludzi dobrych i potrzebnych, pamiętajcie, że nie służycie dobru i potrzebie ludzi. Służycie mafii, złodziejom i mordercom. Możecie się oficjalnie wypierać, ale w środku na pewno czujecie, że coś z tą Waszą pracą jest nie tak. Nie jest za późno na odejście. Znajdźcie sobie inne, bardziej godne zajęcie. W tej chwili wszystko co macie, i co kupujecie, okupione jest cierpieniem milionów, od których pod przymusem, z bronią w ręku, tak jak najpodlejsza mafia, ukradziono miliony, a Wam z tego odpalono mały % byście po cichu brali udział i oficjalnie wspierali tę wielką zbrodnię. Pomyślcie nad tym.

Pod redakcją RACJA Słowiańska

Źródło: http://wspanialarzeczpospolita.pl