Rasa – oznacza biały i czysty ten z początku

Tabula rasa (w języku łacińskim) czyli białe czyste początkowe dziewicze światło do którego  należą Da’Aryjcy, Ha’Aaryjcy, Swietorusy i Rasjeny te cztery narody  różniące się kolorem tęczówki oka zależnej od spektrum słońca na planecie jakiej zamieszkiwali na której rozwijał się konkretny naród. Przybyli tu na Migdrad-Ziemie z gwiazdozbioru Wielkiej i Małej Niedźwiedzicy, Lwa, Łabędzia i Kasjopei.

Oczy

Da’Aryjcy mają srebrny/szary kolor tęczówki oni byli dowódcami i zawodowymi żołnierzami naród wojowników do dzisiaj znamy powiedzenie że zabójca miał zimne stalowe oczy to ich negatywna cecha bezwzględnych wojowników z narodu Da’Aryjców..

.

.

Ha’Aryjcy byli naukowcami, uczonymi , duchownymi (kapłanami) wyróżniał ich zielony kolor oczu.

,

,

,

Swietorusy posiadali niebieski kolor tęczówki i byli mistrzami, którzy tworzyli dobra materialne infrastrukturę doskonalącą  pozostałym członkom Rasy

.

.

.

Rasjeni mieli ciemnobrązowy kolor tęczówki byli mediatorami dyplomatami zajmowali się relacjami wzajemnymi o obrębie wszystkich czterech narodów. Zajmoiwali się też handlem i komunikacją miedzy ludźmi i z tworami z innych cywilizacji.

.

.

.

MapaRasa potrzebuje wszystkie cztery Narody aby społeczeństwo mogło się doskonalić i rozwijać. Da’Aryjcy i Ha’Aryjcy są nazywani Aryjcami (Ariami), Swietorusy i Rasjeny nazywani są Słowianami.

Rasa po przylocie na Midrad-Ziemia zasiedliła kontynent na biegunie północnym elektromagnetycznym, dzisiaj przesuniętym o 15 o gdzie panował łagodny tropikalny klimat kontynent nazwali Da’Aria znany jest też pod innymi nazwami jak Arktyda, Arktagia. Obok mapa skopiowana w roku 1595 r. ze ściany w piramidzie egipskiej , która pokazuje kontynent przed katastrofą po upadku kawałka Leli części jednego z trzech księżycy rozbitego w wojnie z Szarakami na który zainstalowali swoje bazy wypadowe. Wolność kosztowała zagładę kontynentu.

.

.

Mapa

Da’Arie charakteryzował łagodny klimat i doskonałe warunki życia cztery Narody zasiedliły to jądro planety i każdy z nich zajął oddzielną prowincje Swag, Hara, Raje, Tula oddzielone czterema rzekami jak na mapie powyżej centrum stanowiła wyspa na jeziorze ze świątynią poświecona Najwyższemu Twórczej Sile” Ra-M-Ha z umieszczona na szczycie swastyką jak na świątyniach w Himalajach.

Swiątynia

Z czasem pozwolono na osiedlenie się innych Narodów czerwonoskórzy Majowie , Aztekowie, inne plemiona Ameryki Północnej narody Rosji, Alaski i Kandy.

Według porozumienia wydzielono terytorium Afryki na zamieszkanie czarnoskórych którzy w wyniku wojny ze Słowiano-Ariami utracili swoją planetę którą unicestwiono. Wyraziliśmy zgodę na osiedlenie się ludów o żółtym kolorze skóry , którzy byli naszymi sprzymierzeńcami w międzygalaktycznej wojnie jak Chińczycy , Koreańczycy, Japończycy. Wyznaczając im najbardziej przyjazne terytoria z dobroci serca zamieszkali terytoria najbliższe ich natury i przyjazne jako dzieci przyrody. Oderwani od natury ulęgają demonizacji co nasi wrogowie wykorzystują narzucając technokracje, przeciągnęli ich na swoją stronę szczując przeciwko białej rasie. Nasza litość została wynagrodzona niestety mają oni krótką pamięć o zobowiązaniach które na siebie przyjęli i swoim rodowodzie Narodu do jakiego należą pokrzyżowali się z Słowiano –Ariami co widać po kolorze tęczówki, skóry włosach oznaki odrębności białej rasy zanikają i są zainfekowali nasze DNA.
Każdy Słowiano-Arian powinien stać na straży czystości swojej Świętej Białej Rasy oraz udany rozwój potomstwa. Zaprzestania zawierania małżeństw mieszanych pomiędzy białymi czarnymi, czerwonoskórymi, żółtymi. Stworzone mity przez Syjonistów że z małżeństw mieszanych mamy dzieci silne i zdrowe  a krzyżówki wzmacniają naszą białą Rasę jest wierutną bzdurą. W małżeństwach mieszanych ulega deformacji kompleks genetyczny i dziecko z takiego związku jest słabsze biologicznie co zwiększa jego zachorowalność i śmiertelność niemowląt. Wyjątkowo wybuchowa mieszanka różnych chorób powstaje z małżeństw czarno-białych. Akcja mieszania małżeństw jest zabójcza dla wszystkich narodów co jest zaplanowanym cichym ludobójstwem na skalę międzynarodową pod egidą Syjonizmu.

Musimy zaprzestać respektowania fałszywych zasad życia narzuconych nam przez twory a żyć według naszych zwyczajów i kultury Słowiano-Ariów. Dlatego nam  trzeba odbudować cztery narody w czystej formie. Zaprzestać, korumpowania,  deprawacji naszych kobiet z którymi naśladując rozwiązłą Amerykę odbywamy liczne stosunki nie znając praw telegonii naszych przyszłych żon, które będą nam rodziły dzieci ułomne fizycznie i psychicznie. Kobieta która odbyła stosunek z pięcioma różnymi mężczyznami jest bezużyteczna dla rodziny Rodu i Narodu.

SymbolZwracamy się z apelem o czystość i dbałość  odbudowy rodziny, szacunku ochrony dla kobiety. Rodzina jest podstawą Rodu a Rody tworzą Naród, Narody Państwo. To odwieczne prawo, które zostało naruszone i ponosimy tego konsekwencje degradacji społeczeństwa na każdym kroku.

Nie żyje się według praw jakie stworzyli tu na Ziemi twory sił demonicznych podobne do ludzi by pozbawić was woli lecz żyjemy według odwiecznych praw kosmosu ustanowionych przez naszego stwórcę Najwyższego Ra-M-Ha „Twórczą Energie” .

Ryszard Dąbrowski

Źródło: Internet, różne

Źródła:

  • vo-lad-i-mir.narod.ru
  • old-church.ru/forum/
  • Collegiate Dictionary Naśmiewca
  • Wykłady Kolovrat
  • Wykłady Vedagora
  • et.al

Jedna myśl na temat “Rasa – oznacza biały i czysty ten z początku”

Możliwość komentowania jest wyłączona.