Jehowa – Jaszczur. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego demon nie pozwala robić swoim wyznawcom swojej podobizny tylko widnieje wszędzie jego wszystkowidzące gadzie oko.

Żadna inna figura minionych trzech tysięcy lat tak niekorzystnie nie wpłynęła na historie świata jak „Jehowa“. Najbardziej krwawy sadystyczny bóg  , poprzez wieki pojawia się w jego imieniu, uzyskane dobra dzięki trudowi i pracowitości,  zrabowano w jego imieniu. Ilość wyznawców Jehowy jest prawie tak ogromna , jak nieznajomość charakteru tego sztucznego tworu, za którym ukrywa się gadzia cywilizacja bo prawdopodobnie tylko nieliczni zajmują się tym głębiej i znają prawdę.

Szamam Zulus Kredo Mutwa

Wszystkim katolikom i odpryskom religii Judaistycznych trudno uwierzyć że są wyznawcami  demona Jahwe-Jaszczura, pomimo że w kościołach nad ołtarzem w języku hebrajskim jest wyraźnie napisane do kogo się modlą. Chrześcijanie wyznawcy Biblii, Talmudu, Koranu są tak zindoktrynowani religijnie że żadne z nich nie dopuszcza myśli że są manipulowani i kontrolowani bo w tym celu wymyślono wszystkie te religie. A ponieważ są dwulicowi i ogłupieni nie potrafią zrobić z tym porządku. Zrozumienie tych prostych i oczywistych też jest ponad ich siły. I nie będziemy próbować zabrać im boga Jahwe bo wyznawcy rzymskiej szubienicy gotowi nas zlinczować. Na tą myśl naprowadził nas szamam Zulus Credo Mutwa. Widzicie w tle jak wygląda jego podobizna. Kredo Mutwa widział go na własne oczy. Nam zabrało to z góry 10 lat analizy wszystkich dostępnych tekstów. W Afryce występuje pod nazwą Chitauri.

Chitauri

Jehowa-Jaszczur w rzeczywistości ma tylko niewiele spraw do załatwienia : zabezpieczenie utrzymania jednej kasty podającej się jako „pośrednik pomiędzy nami a bogiem“, która w bezwstydny sposób wykorzystuje naturalne, religijne odczucia ludności. Dalej z kolei Jehowa ma wpływać na zdobycie władzy, którą sobie ta kasta wymyśliła i zarezerwowała dla siebie nadal się w niej utrzymując i pławiąc w luksusie.

I w końcu Jehowa – wynalazek Jahwistów powinien przysłaniać rzeczywiste spojrzenie na to, że tak naprawdę żaden człowiek nie potrzebuje kapłana, rabina, pośrednika albo świątynnego sługi, kiedy on chce przeżywać na wolności swoje religijne wyobrażenia. Żydowski i chrześcijański kler dostarcza jeszcze inne dowody na to, ze ich „bóg“ Jehowa jest tylko wytworem ich fantazji. Wiadomo, że oba posiadają „Słowo boże“ i wychwalają je każdemu, kto chce je słuchać albo nie chce słuchać tych bredni o sadyście i zbrodniarzu.

Więc pewnie można oczekiwać, że słowo boże, kiedy ono raz zostało nieodwracalnie wypowiedziane przez jednego, jakoby wiecznego boga jest stale i przetrwa przez wszystkie czasy. Tak nie jest przy żydowsko – chrześcijańskim „Słowie bożym“. Żydowski i chrześcijański kler , spośród nich wszystkich najbardziej kościół ewangelicki w Niemczech, zmienia od czasu do czasu według potrzeb „Słowo boga“.

Tak nie dorównuje jednej biblii Lutra z 16 wieku wielu innym sprawom – nie tylko w sensie językowym lecz przede wszystkim w innym znaczeniu –  biblia czasów obecnych.

Jak do tego doszło ? Kiedy obca gadzia cywilizacja została pokonana w wielu wojnach, które spowodowały nieodwracalne katastrofy na Ziemi i zagładę wysokorozwiniętej cywilizacji w naszym układzie słonecznym postanowili zmienić taktykę. Z wojennej pożogi ocalało ich nieliczne grono ale ciągle aktywne i podstępne a stanowiące zagrożenie dla naszej białej rasy, która nigdy nie uległa namową  stworzenia hybrydy. Czego nie odmówili Chińczycy, Hindusi, Judejczycy, Chazarzy.  Gady żyją coś około 360 tysięcy lat ale nie mogą się reinkarnować w taki sposób jak człowiek i rozmnażają się bardzo wolno i mają nieliczne potomstwo. Próby stworzenia gadzio-ludzkiej hybrydy nie przyniosły spodziewanych efektów. Jest ich zbyt mało żeby zapanować nad nami. Wiec postanowili zniszczyć nas w podstępny sposób, zatruwając wodę, powietrze, jedzenie, lekarstwa, szczepionki. Wywołują wojny w celu wzajemnego wymordowania się naszej ziemskiej populacji. Do tego procederu zaprzęgli  wyznawców Talmudu którego są autorami.

Jeśli na spokojnie my to przeanalizujemy, co Jehowa mówi, co on czyni, jak sie przedstawia, jakie wyobrażenie o nim maja mieć ludzie, to wypada prosto deprymujący wynik . Jehowa według jego wypowiedzi i następujących po nich czynach jest jednym potworem w najprawdziwszym znaczeniu tego słowa. Nienawiść, żądza zemsty, żądza mordu, bestialskość, zazdrość, zawiść – wszystko co odpowiada najniższym instynktom ludzkiej fantazji, jest znakiem rozpoznawczym tego tworu. Typowe zachowanie dla gadów.

Przed taką fikcją – przede wszystkim, kiedy zostaje ona wmówiona jako rzeczywistość – mogą mieć normalni ludzie strach. Taka istota nie może być sympatyczna ale co zrobić z poprzednim wydaniem biblii  A więc klerykalni przedstawiciele tego monstrum musza wiedzieć, że od prawie stu lat powstaje nurt wśród naszych ludzi, którzy mają na celu położenie kresu temu barbarzyńskiemu zabobonowi na trzeźwo, rzeczowo, z naukami przyrodniczymi. To powoli umacniające się  Pogaństwo, ze szczególnym uwolnieniem sił duchowych, które już istniały u naszych przodków, jest tylko jak ostrze oszczepu w tym rozwoju.

Ze szczurzym instynktem kościół zauważył, że tu powstaje niebezpieczeństwo dla jego „słowa bożego“ i właśnie rozpoczął akcje obronną. Mianowicie powstaje niebezpieczeństwo dla biblii, kiedy byle kto nawet miernota, zboczenia i zepsucie sprawców i ich kryminalną energia, która w tym „świętym“ piśmie jest przedstawiona jako coś przykładnego, szczególnego i wybranego, porówna się do prostych, klarownych, etycznych podstaw Pogaństwa. I stanie się to na pewno, im bardziej przedostanie się to do zbiorowej świadomości. Jehowa z kolei będzie ukazany w negatywnym świetle takim jakim i czym on jest :

Wymysłem jednej fanatycznej, pożądliwej wojen, starotestamentowej kasty kapłanów i łajdaków, która za pomocą tej sztucznej figury za którą stoi Jaszczur, rozumowała tak przez tysiące lat, w przeprowadzaniu podstępnie swoich celów i równocześnie brutalnie – nie zważając na życie milionów ludzi, a z pewnością ci, którzy to wykryją odwrócą się od Jehowy, niego i jego ziemskiego personelu całkowicie nim wzgardzając, zejdzie on na dalszy plan i zostanie całkowicie odrzucony i jego „pismo święte“, „słowo boże“ wyląduje w końcu tam , gdzie mu to się juz dawno należy – na śmietniku historii

Wielu z Was uwierzyło w to i uznało za prawdę, ale bóg naczelna przyczyna całego życia, nigdy nie był na zewnątrz Was. On Wami jest. On jest wspaniałymi procesami myślowymi , najwyższą inteligencją, która milcząca i zawsze obecna znajduje się wewnątrz człowieka.

Źródło: Internet, różne