Radosław Sikorski – wzorcowa kariera polskiego agenta syjonistów – neokonów.

Radosław SikorskiCzyli jak syjoniści, neokoni i judeocentrycy manipulują Gojami w Polsce.

Tekst I.C. Pogonowskiego o karierze i powiązaniach Radosława Sikorskiego z amerykańskimi syjonistami i neokonami skupionymi w utworzonej w 1977 organizacji PNAC jest niezwykle pouczający.

Pozwolę sobie na kilka uwag i refleksji wywołanych jego lekturą.

Radek Sikorski, tutaj cytat z Wikipedii: „1992 w rządzie Jana Olszewskiego pełnił funkcję wiceministra obrony narodowej, opowiadał się za szybką integracją Polski ze strukturami NATO. W późniejszych latach związany był ze zorganizowanym przez Jana Olszewskiego Ruchem Odbudowy Polski.”

Czyż nie dziwi, że „patriota” Jan Olszewski powierzył odpowiedzialną funkcję wiceministra obrony narodowej 29-cio letniemu młodzieniaszkowi.

Być może o pozycji Sikorskiego zadecydowało to, że – cytuję I.C. Pogonowskiego: „Od 1990 roku Sikorski był doradcą żydowskiego miliardera Ruperta Murdoch’a w sprawach korzystania z okazji prywatyzacji Polski.”

Kolejnym szczeblem kariery Radka był fotel ministra obrony w rządzie PiS. To akurat nie powinno nikogo dziwić, gdyż Jarosław Kaczyński podobnie jak Sikorski zakochany jest w USA i NATO. Pamiętamy, jak Jarosław w sejmie w 2003 krzyczał: wojna w Iraku to także nasza wojna.

Bandycką i bezprawną agresję USA na Irak, „uzasadnianą” fingowanymi przez CIA fałszywkami, ten agent amerykańskich interesów nazywał publicznie w sejmie „naszą wojną”!

Neokoni i syjoniści rządzący w USA nie mieli więc problemu, aby Jarosława przekonać co do walorów ich innego agenta –Radka Sikorskiego. To ich rekomendacje dały Radkowi fotel ministra obrony. To on przyczynił się w ogromnym stopniu do przerabiania naszej armii na amerykańskich najemników wykorzystywanych w brudnych, okupacyjnych wojnach.

Koalicja PiS z Samoobroną i LPR powstała w jednym, jedynym celu. Zadaniem jej było doprowadzenie do skompromitowania koalicjantów i zepchnięcie ich na margines wykluczonych.

Wiadome było Kaczyńskiemu, że PiS utraci w ten sposób większość parlamentarną, a więc i władzę.

Jednak pryncypia ustalone u Sorosa zwyciężyły nad ambicjami osobistymi Jarosława. Zainscenizowano sex-afery koalicjantów, skompromitowano ich, koalicja się rozpadła i upadł rząd PiS.

Zanim to jednak nastąpiło amerykańscy syjoniści i neokoni zadbali o to, aby ich doskonale wyszkolony i sprawny agent Sikorski odpowiednio wcześniej „wyleciał” z rządu PiS. Zainscenizowano niejasności/nieporozumienia pomiędzy dwoma wiernymi pretorianami USA i syjonistów w Polsce – Sikorskim i Macierewiczem/Singerem. Sikorski ustąpił z rządu Jarosława i błyskawicznie, nie zmieniając poglądów politycznych załapał się do PO.

Po upadku rządu PiS w nowo powstałym rządzie PO amerykański agent Sikorski ponownie załapał się na fotel ministra. I to jeszcze ważniejszego ministra! Amerykański agent neokonów i syjonistów był  sternikiem polskiej dyplomacji dopóki go Lekarka Wiejska nie straciła z piedestału.

W taki sposób wykorzystuje się w polskim baraku Unii dobrze wyszkolonych agentów Zachodu.

Media o tym nie poinformują.

Bo mediami rządzą ci sami, co nam nasłali na ministra Radka agenta Sikorskiego…

Poliszynel