Rasista Radek z Romkiem chcą zamykać Polaków w więzieniach za antysemityzm

Powinienem zwrócić panu uwagę na potrzebę walki z żydowskim szkalowaniem Polski, Narodu Polskiego, Polskości.  O antypolonizmie wszechobecnym u żydów we wszystkich przekaziorach światowych sterowanych przez żydów. Jednak nie robię tego, bo wiem czego się mogę po Tobie spodziewać – niczego dobrego. Przemilczę fakt (dla mnie bzdet nowomowy), że jesteś rasistą broniąc tylko jednej grupy, nacji czy kim tam jesteście. Ktoś inteligentniejszy, chociaż by udawał, że walczy. I to ma być ich najlepszy agent w Polsce. Sami jesteście sobie winni, ja na waszym miejscu wyjechałby póki czas bo że będzie bolało kiedy będą ciebie obdzierać ze skóry to ja wiem ale czy ty wiesz. Jak brzmi Twoje  prawdziwe żydowskie nazwisko i dlaczego się go wstydzisz?

‚Rząd” bierze się do roboty. Jeden już kopał piłkę Premier trzecia liga bo to umie najlepiej z rządzenia. Znalazł się i drugi pracuś Radek. W piaskownicy będzie szukał ten rasowy agent syjonistów1) „rasista” antysemitów.

Radosław SikorskiWreszcie ten goguś znalazł sobie zajęcie. Tylko nie wiem co na to Polacy? Czy za taką „robotę” powinien dostawać tyle kasy? Ja proponuję tego gogusia zrobić byłym ministrem jak najszybciej i niech się zatrudni w wielu organizacjach antypolskich i tam działa. Bo na tym stanowisku zajmować się takimi bzdetami to naprawdę trzeba mieć nie po kolei w głowie. Zresztą, gdy by był normalnym Polakiem to wstydziłby się być członkiem antypolskiego rządu pełnego agentury. Widocznie Radek znalazł sobie miejsce, a raczej mu znaleźli w towarzystwie takim samym jak on. Nie przeszkadza mu nawet towarzystwo nocnej zmiany. Goguś jest po naukach różnych „patriotów” amerykańskich w tamtejszych organizacjach i potrafi robić za patriotę. Po naukach żydowskich w Izraelu. Dziwię się tylko, że nie jest sklepikarzem w Izraelu tylko „polskim” ministrem. W sklepie mógłby być wielki i pies z kulawą nogą by o nim „źle” nie napisał w internecie a tym bardziej o jego Riwce. Goguś wlazł na ciemny „świecznik”, czy modny ostatnio świecznik-menora i wrzeszczy, że „podwładni” go nie lubią. Panie goguś masz wybór, jeśli masz?

Ja rozumiem, że dorzynacie polskie watahy, do piętnastu mln.  Ja rozumie, że się nienawidzi prezydenta osadzonego w Polsce. Ja rozumiem , że wsadzić do wora i wór do jeziora. Ja rozumiem „antysemityzm”. Ja rozumiem oszustów osadzonych na rządowych stołkach i wykonujących rozkazy. Tylko człowieka cywilizowanego, osadzonego na takim stanowisku powinna obowiązywać podstawowa kultura. Władając takim językiem, będąc w takim środowisku, czego pan oczekuje od internautów?

Zdaję sobie sprawę, że czasami przesadzają, przeklinają, ale takie jest życie. Ja może i czasami myślę jak oni, ale staram się pisać „przyzwoicie”  To pan sam się umieścił w tym dnie internautów i teraz wymaga pan od nich kultury. Pan powinien się spalić ze wstydu i zrezygnować ze stanowiska a nie gnębić internautów za czasami głupawe treści zresztą takiego samego ciężaru jak pańskie.

Może gdy by ci internauci czytali o pana wyjątkowych zasługach dla Polski i Polskości to by pisali o panu wiersze pochwalne.  Widocznie oni widzą to co większość Polaków- jaka praca, taka ocena. Pan musi być świadomy, że jesteście dla Polaków mniej niż ZERO, jak to powiedział wasz komunista. Goguś ożenił się bogato i powinien pilnować tego bogactwa, będąc np. kierowcą żony i teczkę jej nosić a nie szwendać się po rządach. Może sekretarzem pana zrobi żona, albo może jej komisarzem, to takie znów modne. Jak się nie ma pojęcia o polityce to najłatwiej wziąć się za ludzi malutkich. A może weź pan pistolet i ich wymorduj bez sądu, to też jest modne w waszych środowiskach. Zrobisz pan drugi, czy trzeci Katyń. Wszystkich internautów chcesz zlikwidować, wsadzić do więzień, czy dorżnąć ? Jak Polska będzie wolna i Naród przejmie władzę, pierwszy pójdziesz pod mór. Przypomni sobie Słońce Karpat jak skończył.  Nigdy nie powinieneś być ministrem, choćby za Śląsk i za całokształt antypolskiej kreciej robocie.

Powinienem zwrócić Tobie uwagę na potrzebę walki z żydowskim szkalowaniem Polski, Narodu Polskiego, Polskości.  O antypolonizmie wszechobecnym u żydów we wszystkich przekaziorach światowych sterowanych przez żydów. Jednak nie robię tego, bo wiem czego sie mogę po Tobie spodziewać – niczego dobrego. Przemilczę fakt (dla mnie bzdet nowomowy) , że jesteś rasistą broniąc tylko jednej grupy, nacji czy co to tam jest. Ktoś inteligentniejszy, chociaż by udawał, że walczy.

I zgadnijcie kto gogusiowi pomaga. Drugi „patriota” Romek z dawnego LPR.

Proszę wpisać w Google – Sikorski walczy z antysemityzmem. bo napisałem ten tekst do tamtego artykułu. Chciałem go tutaj skopiować lub podać link, ale nie działa wklej, tylko wyświetla coś po angielsku. Możliwe, że to efekty pracy gogusi.

Zenon Jaszczuk

Pod redakcją  : RACJA Słowiańska

Źródło: http://polacy.eu.org/1045/-sikorski-radek-radoslaw-walczy-z-antysemityzmem-w-sieci-/