Koniec demokracji w UE, powrót do średniowiecza

Polacy chciałbym wam przedstawić ich królewskie moście pomazańców bożych z bożej łaski, pewnie nie wiedzieliście że jesteście poddanymi ich wysokości padnijcie więc na kolana oddajcie im należną cześć. Zażyjcie krople na serce i czytajcie. Gazeta Wyborowa nic nie pisała, za to my piszemy bo nam kartel farmaceutyczno–chemiczny nie płaci za robienie wody w mózgu.

Dla niedowierzającego czytelnika pomocne w tym miejscu może być podsumowanie procesu wyboru pierwszego prezydenta i mi­nistra spraw zagranicznych brukselskiej UE:

  1. społeczeństwo Europy zostało wykluczone z podejmowania decyzji
  2. nowi „królowie” Europy zostali wybrani przez elitarny krąg interesów korporacyjnych
  3. ceremonia wyboru odbyła się w bogatym arystokratycznym otoczeniu pałacu Valley of the Duchesse
  4. francuski prezydent Sarkozy (Nicolas Paul Stephane Sarkozy de Nagy-Bocsa), potomek drobnego arystokraty, był „mistrzem ceremonii”      Catherine Ashton2
  5. koronę królowej wręczono baronessie Catherine Ashton
  6. koronę króla przekazano innej osobie, której nazwisko świad­czy o arystokratycznym pochodzeniu – Hermanowi van Rompuy’owi. Van Rompuy będzie działał jako tymczasowy „monarcha” do czasu, gdy, np. pojawi się jakiś międzynaro­dowy kryzys i tron przejmie sam drobny arysHerman Van Rompuytokrata.
  7. Faktycznie, system rządzenia UE odwraca wszystkie demokra­tyczne osiągnięcia cywilizacji europejskiej na przestrzeni minio­nego tysiąca lat i przesuwa cały kontynent z powrotem do czasów średniowiecza, kiedy to autokratyczni monarchowie rządzili Europą poza jakąkolwiek demokratyczną kontrolą.

Pałac Valley of the Duchesse

Unia Europejska przedstawia się światu jak pokazowy model demokra­cji XXI wieku. Jednakże, ceremonia koronacji w wykonaniu brukselskiej UE powinna przekonać nawet najbardziej sceptycznego czytelnika, że koncepcja brukselskiej UE jest wszystkim tylko nie demokracją.

Król

Odwracanie walki o demokrację

Wojna

 “Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej”

 

Źródło: Parlament UE, Internet , książka pt.”Nazistowskie korzenie UE”

Opracowanie pod redakcją: „RACJA Słowiańska”