Zbrodnicza mafia światowego syjonizmu

Ze stanowiska cywilizacyjnej odpowiedzialności należy wyrazić solidarność z władzami Federacji Rosyjskiej i zdecydowanie poprzeć politykę i konsekwencję działania prezydenta W.Putina.

Zbrodnicza mafiaGlobalni Usraelscy terroryści próbują przejść do kontrofensywy po ostatnich porażkach w Syrii, Iranie i Ukrainie. Zbrodnicza mafia światowego syjonizmu i odhumanizowanego anglosaskiego neokonserwatyzmu podjęła walkę na śmierć i życie, wiedząc, że traci monopol na finansowo-militarną bezkarność w dowolnie przez siebie wybranych rejonach świata, na który nie wyraża zgody kierownictwo Federacji Rosyjskiej pod przywództwem W.Putina, zwłaszcza, że prezydent Rosji konsekwentnie buduje sojusz państw BRICS z udziałem demograficzno-gospodarczej potęgi Chin. Sprzeciw Rosji wobec globalnym, syjonistycznym uzurpatorom jest tym bardziej niepokojący, że zwyrodniały kapitalizm oparty od stu lat na finansowej, światowej atrapie prywatnych żydowskich banków i fundacji wydrenował do tego stopnia realne, fizyczne aktywa gospodarek narodowych, że te doprowadzone zostały do konieczności wyboru: upaść pod naporem rabunkowej eksploatacji lub wypowiedzieć wojnę finansowo-militarnej globalistycznej oligarchii z Nowego Jorku, Londynu, Frankfurtu nad Menem i Tel Awiwu.

Finansowa, oligarchiczna mafia żydowska korzystając, jak bywało w historii, ze zmiennie dobieranych sobie militarnych popleczników i wychowywanych przez siebie patologicznych, zmanipulowanych terrorystów (królobójców, anarchistów, komunistów, szowinistycznych nacjonalistów, fanatycznych islamistów) stosuje ten sam scenariusz:  zdestabilizować porządek państwowy (obecnie układ międzynarodowy), uruchomić zamęt “rewolucyjny”, przerazić ludobójstwem – zarobić na handlu bronią, a następnie stanąć na czele “nowego ładu”.

Albo świat, ale raczej grupa silnych organizmów państwowo-narodowych, przeciwstawi się skutecznie patologicznym, syjonistycznym szaleńcom, albo zapanuje znów zamęt i świat po raz kolejny spłynie krwią, która ma nasycić żydowskiego Mamona-molocha.

Nie może być litości i pobłażania dla globalistycznych, ludobójczych terrorystów i ich marionetek.

Ze stanowiska cywilizacyjnej odpowiedzialności należy wyrazić solidarność z władzami Federacji Rosyjskiej i zdecydowanie poprzeć politykę i konsekwencję działania prezydenta W.Putina.

W czekających nas nieuchronnie na początku 2014r. zapasach humanistycznej “idei olimpijskiej” z patologiczną “ideą walki cywilizacji” należy wesprzeć “olimpijczyków”.

PZ

Źródło: Internet, rózne