Idą nowe garnitury w starych chałatach. One zrobią wszystkim Polakom dobrze!!!

Aj, waj, co za kraj. Nowy, stary rząd żydokomunofaszystowski od II wś po raz enty usprawnia Polskę. „Nowi” ludzie, „nowe” przepisy . Eutanazja stara, ta pamiętająca III Rzeszę niemiecką, sovieta i żydokomunofaszystów.

Donald Tusk

Dla naiwnych, nowy rząd, stary premier i dbałość o Polaków. Kochani Polacy, porzućcie raz na zawsze nadzieję z nimi związaną. Ja do dziś nie wiem, kto ze swoich został jakim ministrem. Bierze mnie ohyda, dlatego się tym nie interesuję.

Jednak czytam internet i widzę nowe wejście tych gigantów. Nawet dowiedziałem sie, że jakiś Arkulowicz został ministrem ( jak już pisałem, to jest adekwatna nazwa mini!!!) bo ich na nic większego nie stać.

 

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/nowa-ustawa-refundacyjna/sukces-protestujacych-lekarzy-tusk-zapowiada-zmian,1,4989400,wiadomosc.html

Polscy członkowie nierządu

Zdjęcie: Polsko języczni członkowie nierządu na tle menory

Wymordowali żydzi (czytaj Chazarowie) po II wś Polaków którym udało się ujść z życiem od Hitlerowców niemieckich i żydów sovieckich. Przywiezieni na czołgach swoich braci sovietów do Polski. Niszczą Polskę i Polaków od II wś. Zajęli Polaków miejsca w tzw. rządach.

Wymordowali sobie przedpole ze wszystkich patriotycznych Polaków, ze wszystkich uczonych Polaków, z całej inteligencji Polskiej. Co oni potrafią to cały czas piszemy na naszym portalu. Nie wiem czy wiecie, że „nasz idol” Kuroń alkocholik chodził na uczelniach po wojnie  z pistoletem za paskiem i gnębił skutecznie ostatnich profesorów Polskich. Dzisiaj daje w mordę tym głupkom co pozwolili nazwać jego nazwiskiem; szkoły, place, ulice, Itd.

Jak państwo słyszycie, czytacie we wszystkich instytucjach, po wszystkich pseudowyborach następuje zmiana najwybitniejszych na kosmicznie wybitnych. To oczywiście w trosce o Polskę i Polaków. Tylko czy można wymienić wybitnego pastucha na kosmicznego, czy można wymienić wybitnego łachudrę na kosmicznego. Czy można wymienić najlepszego niedorajdę na kosmicznego niedorajdę. Czy można wymienić super złodzieja na kosmicznego złodzieja. Czy widzieliście bogaty dom w którym grasują złodzieje od II wś.

A ja zadam państwu pytanie retoryczne. Czy widzieliście, lub czytaliście o takim skomulowaniu, gdziekolwiek, tylu durni w jednym miejscu. Świadomie pomijam dzisiejszą tzw. UE. Tam na pewno ilościowo jest ich więcej, dużo więcej.

Koszerna Yelyta  obraduje

Zdjęcie: Koszerna Yelyta  obraduje, żydokomuny ciąg dalsz

Jednak pisałem o nowym , starym rządzie tych mędrców, cały czas mnie cieszy, że oni są nielegalni, oni o tym wiedzą. Ponad 52% społeczeństwa nie głosowało na okupantów. Oni nie maja żadnego mandatu do sprawowania władzy w Polsce poza prawem mafijnym.

Zobaczcie sami co pastuchy są w stanie uchwalić  dobrego – NIC!!!

Oni nawet nie potrafią zrobić listy refundowanych leków, bo oni nie potrafią nic zrobić dobrego. Poczytajcie o Talmudzie, o budownictwie żydowskim w świecie, o budowie dobrobytu goim !!!

Doprawdy nie jestem w stanie zrozumieć nawet tolerancji dla tej mafii. A swoją drogą pytam Arkułowicza z ciekawości. Kim byli pana dziadkowie, kim byli pana rodzice i jakiego pochodzenia.? Pytam, bo jestem ciekawy, czy pan jest ministrem z klucza, czy durniem?!!

Nie pytam o to Kalisza, bo on sam potwierdza swoją nicość – na pochodzie Marszu Niepodległości i tutaj – SLD do Tuska: dlaczego rząd milczy ws. sytuacji na Węgrzech? –

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sld-do-tuska-dlaczego-rzad-milczy-ws-sytuacji-na-w,1,4989295,wiadomosc.html.

Donald Tusk jako żyd

„Nasze światło – illuminati” Tusk zajmie się sprawą pierestrojki Arkułowicza.

A dopiero wysyłał lekarzy w kamasze. Panie Tusk – pan wychowany w Polsce żyd niemieckiego pochodzenia, pomijam w jakiej rodzinie, powinien wiedzieć lepiej od pobratymców przywiezionych na czołgach, że Polacy to nie durnie.

Pan jako obcy powinien już dawno wynieść się z Polski. Czy czeka pan na wyrok w imieniu Polski Podziemnej. Ja marzę o realizacji pańskich słów polowania na watahy. Oby wasze słowa się spełniły.

Na podstawie artykułu: Zenona Juszczyka pod redakcją „RACJA SŁOWIAŃSKA”

Źródło: http://polacy.eu.org , Internet różne

Proszę państwa, to co nam się przydarzyło, to katastrofa światowa, to tsunami. trwające od II wś. włącznie.