Farsa wyborcza oto jak wyglądają prawdziwe wyniki wyborów do PE w Polsce. Wybory uważamy za sfałszowane.

Zwyczajem demokracji jest to że do urn idzie 51% uprawnionych wtedy wyniki muszą być akceptowane przez pozostałą część społeczeństwa w Polsce jest inaczej, rządzi reżim postkomunistyczny, którego wybiera mniejszość. Miejcie honor i rozwiążcie Sejm podajcie się do dymisji bo nie macie poparcia większości wyborców. Wyraźnie to widać w poniższych zestawieniach. W związku z czym społeczeństwo nie ma obowiązku podporządkowania się takiej dyktatorskiej władzy i powinno im wypowiedzieć posłuszeństwo.

Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Czy widzicie jaką powyżej zastosowano manipulację? Nie podano ilości osób uprawnionych do głosowania, które nie wzięły udziały w wyborach. Nie uwzględniono też ilości głosów nieważnych. To sprawia iluzoryczne wrażenie, że zwycięskie partie polityczne mają poparcie 100% lub 95% społeczeństwa. Tymczasem okazuje się, że taki PiS czy taka PO ma poparcie zaledwie 7% wyborców w tegorocznych wyborach do PE..

Warto dodać także inną ciekawą grafikę poruszającą temat jakości demokracji w Polsce. Jak i tego, czy rządzące partie polityczne mają prawo wycierać sobie buzie mitycznym „poparciem społecznym”. Wyborcy dali Wam wybitnie czerwoną kartkę, i tego poparcia społecznego nie macie, utraciliście je. Partia rządząca w Polsce (Platforma Obywatelska) nie ma nawet 10% poparcia społecznego. Nie mając mandatu nie możecie rządzić tym krajem. Wyborcy wyraźnie maj was już dosyć. To ostatnie ostrzeżenie przed buntem.

Link do video:  https://www.youtube.com/watch?v=9xV3hpNS6M0

Wyniki wyborów

Według danych podanych przez PKW w poniedziałek po godz. 5.00, próg wyborczy przekraczają też SLD (9,55 proc., 5 mandatów), PSL i Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego (odpowiednio: 7,21 i 7,06 proc., po 4 mandaty). Według danych PKW, jak i sondażu wynika, że do PE nie dostały się zaś Europa Plus Twój Ruch, Solidarna Polska, Polska Razem oraz Ruch Narodowy. Komisja podkreśliła, że to cząstkowe, nieoficjalne dane uzyskane elektronicznie z 25 tys. 175 obwodów głosowania. Rozstrzygające będą dopiero oficjalne wyniki wyborów. PKW zapewnia, że będą one znane jeszcze dziś, ale najprawdopodobniej dopiero wieczorem.

PO i PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego zdobyły równą liczbę mandatów – każda z partii wprowadzi do europarlamentu po 19 posłów – wynika z sondażu Ipsos dla TVN 24 i TVP. Z sondażu wynika też, że Sojusz Lewicy Demokratycznej otrzyma 5 mandatów, Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego – 4 mandaty, Polskie Stronnictwo Ludowe – również 4.

Najwyższa frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego była w woj. mazowieckim; PO najwięcej głosów zdobyła w woj. pomorskim, opolskim i śląskim, a PiS – w woj. podkarpackim, lubelskim, podlaskim – wynika z niedzielnego sondażu wyborczego Ipsos dla TVN24 i TVP. W woj. mazowieckim frekwencja wyniosła 26,3 proc. Powyżej średniej krajowej uplasowały się także województwa: małopolskie – 25,5 proc.; pomorskie – 24,8 proc; śląskie – 23,3 proc.; lubelskie – 22,9 proc.; dolnośląskie – 22,8 proc.; podkarpackie – 22,7 proc.

W wyborach do Parlamentu Europejskiego zagłosowało więcej mężczyzn niż kobiet; frekwencja wyniosła odpowiednio 23,9 i 21,7 proc. – wynika z sondażu Ipsos dla TVN 24 i TVP. Najwyższa frekwencja była w dużych miastach, najniższa na wsiach. Jeśli chodzi o wiek, to najwyższa frekwencja była w grupie 60+ (31,8 proc.), a najmniejsza w grupie wiekowej 18-25 (17 proc.). W przypadku grupy wiekowej 26-39 frekwencja wyniosła 18 proc., a 40-59 – 22,5 proc.

W porównaniu z wyborami do Parlamentu Europejskiego w 2009 roku (jeśli wyniki sondażowe się potwierdzą) Platforma Obywatelska straciła 6 mandatów, Prawo i Sprawiedliwość zyskało 4 mandaty.

W ostatnich trzech wyborach partyjnych – 2009, 2011 i 2014 – PiS osiągał następujące rezultaty: 27, 30 i 32 proc. W tym samym czasie poparcie dla Platformy gwałtownie spadało. W 2009 r. PO miała wynik 44 proc., w 2011 r. – 39 proc., a w 2014 r. – 33 proc. Partia Donalda Tuska w dużym tempie traci więc wyborców.

Podobnie jest, jeśli chodzi o wyniki w Eurowyborach. W 2004 r. Prawo i Sprawiedliwość otrzymało 12 proc., w 2009 r. – 27 proc., a w 2014 r. – 32 proc. Platforma w tych samych wyborach dostawała następującą ilość głosów: w 2004 r. 24 proc., w 2009 r. 44 proc., a w 2014 r. – 33 proc.

Kto zostanie Europosłem?

1. Prawo i Sprawiedliwość. Europosłami prawdopodobnie zostaną: Anna Fotyga z Pomorza, Kosma Złotowski z Kujaw, Karol Karski z Olsztyna, Zdzisław Krasnodębski z Warszawy, Marek Jurek z Warszawy, Wojciech Jasiński z Mazowsza, Janusz Wojciechowski z Łodzi, Ryszard Czarnecki z Wielkopolski, Mirosław Piotrowski z Lublina, Tomasz Poręba z Podkarpacia, Ryszard Legutko z Krakowa, Andrzej Duda z Krakowa, Beata Gosiewska z Krakowa, Ryszard Terlecki z Krakowa, Bolesław Piecha ze Śląska, Jadwiga Wiśniewska ze Śląska, Dawid Jackiewicz z Wrocławia, Kazimierz Michał Ujazdowski z Wrocławia i Marek Grabarczyk z Gorzowa.

2. Platforma Obywatelska. Europosłami prawdopodobnie zostaną: Janusz Lewandowski z Pomorza, Jarosław Wałęsa z Pomorza, Tadeusz Zwiefka z Kujaw, Barbara Kudrycka z Olsztyna, Danuta Huebner z Warszawy, Michał Boni z Warszawy, Julia Pitera z Mazowsza, Jacek Saryusz-Wolski z Łodzi, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz z Wielkopolski, Adam Szejnfeld z Wielkopolski, Michał Kamiński z Lublina, Elżbieta Łukacijewska z Podkarpacia, Róża Thun z Krakowa, Bogusław Sonik z Krakowa, Jerzy Buzek ze Śląska, Jan Olbrycht ze Śląska, Bogdan Zdrojewski z Wrocławia, Danuta Jazłowiecka z Wrocławia i Dariusz Rosati z Gorzowa Wielkopolskiego.

3. Nowa Prawica. Europosłami prawdopodobnie zostaną: Michał Marusik z Warszawy, Janusz Korwin-Mikke ze Śląska, Robert Iwaszkiewicz z Dolnego Śląska i Stanisław Żołtek z Krakowa.

4. Polskie Stronnictwo Ludowe. Europosłami prawdopodobnie zostaną: Jarosław Kalinowski z Mazowsza, Czesław Siekierski z Małopolski, Arkadiusz Bratkowski z Lublina i Andrzej Grzyb z Wielkopolski.

Wyniki wyborów do Europarlamentu 2014

Dla dr. Bartłomieja Biskupa, politologa z Uniwersytetu Warszawskiego robiącego wodę w mózgu wyborcom wystąpującego jako przyzwoitka, wynik wyborów nie jest zaskoczeniem: „Obie największe partie polityczne umocniły się na prowadzeniu, osiągnęły nawet lepsze wyniki, niż przewidywano. Największym zaskoczeniem jest dla mnie bardzo słaby wynik lewicy. Od kiedy TWÓJ RUCH jest lewicową partią tego  doktor. nie wyjaśnia. Nas wynik TWÓJ RUCH nie zaskoczył dostali 3,7 proc. i SLD z poparciem 9,6 proc. to niewątpliwie druzgocząca porażka obu tych ugrupowań. Wychodzi na to że elektorat RACJA PL nie głosował na TWÓJ RUCH ani na SLD. Wynik Nowej Prawicy potwierdza prognozy sondażowe, nawet jest nieco lepszy, choć trzeba pamiętać, że partie eurosceptyczne w innych europejskich krajach odniosły w tych wyborach znacznie lepsze rezultaty. Jeżeli chodzi o wyniki konkretnych kandydatów, byłbym bardzo ostrożny. W poprzednich wyborach wiele takich dziennikarskich prognoz się nie sprawdziło, np. przez bardzo długi czas twierdzono, że nie dostanie się do europarlamentu Wojciech Olejniczak z SLD.

My przewidywaliśmy taki wynik że do parlamentu dostanie się konserwa i beton ale że wejdzie Nowa Prawica tego nie przewidzieliśmy jest to dla nas zaskoczenie. Kolejny wybryk wyborców. Ponadto otrzymaliśmy wiele sygnałów o fałszowaniu protokołów Komisji Wyborczych na dowód zamieszczamy film który jasno i precyzyjnie o tych mechanizmach mówi. Uprzejmie prosimy o nadsyłanie kopi protokółów Komisji na adres naszej redakcji. Chcemy je porównać z wynikami.

https://www.youtube.com/watch?v=9xV3hpNS6M0#t=351

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła ostateczne wyniki – wygrała Platforma Obywatelska. Oficjalne wyniki: PO – 32,13%, PiS – 31,78%, SLD-UP – 9,44%, Nowa Prawica – 7,15%, PSL – 6,80%. PO i PiS po 19 mandatów do Parlamentu Europejskiego, SLD-UP – 5, Nowa Prawica i PSL – po 4. Frekwencja wyniosła 23,82%, oddano ponad 228 005 tysiącom nieważnych głosów. Tym 228 tysiącom szczególnie jesteśmy wdzięczni że wsparli nasz apel o głosowanie i skreślenie co najmniej dwóch lub kilku kandydatów. Dziękujemy Wam bardzo.

Nie do wiary jest że mniejszość rządzi tym krajem. A my się na to godzimy. Polacy obudźcie się z letargu.

Opracowanie redakcja: „RACJA SŁOWIAŃSKA”

Źródło: Internet, różne.