ŻYDOWSKI RODOWÓD RATZINGERA

Pozdrawiam was drodzy Polacy. Takim słowami witał swoich poddanych satrapa i następca Cesarzy Rzymskich Papież B-16. Wszyscy obecni na placu przed bazyliką dostawali drgawek i wpadali w spazmatyczny szloch nawet jego odrażający uśmiech nie zrażał oszołomionych bliskością namiestnika Boga katoli z Polski. Modlili się do żydowskiej przechrzty członka nazistowskiej organizacji. Co niesie z sobą brak wiedzy i ślepa wiara doświadczamy jej skutku na co dzień. Polaku zacznij myśleć samodzielnie wyzwól się z przesądów religijnych, którymi cię karmią od dziecka. Poniżasz siebie twoją rodzinę i kraj w którym mieszkasz. To tylko żydowska hucpa dla naiwnych.

Matka Karola Wojtyły( tzw.”Jana Pawła II’) pochodziła z żydowskich litwaków, a babka Józefa Ratzingera (tzw.”Benedykta XVI”), Maria TAUBER-PEINTNER z Bolzano (w tamtych czasach Cesarstwo Austro-węgierskie, obecnie Włochy) także posiada żydowskie pochodzenie

Papież

Moraw i Węgier, a wywodzącej się od Aarona TAUBER’a z Moraw. Wygląda na to, że jej matka Elisabeth Maria (Betty) TAUBER (ur. w 1834 r. na Morawach) była urodzona jako morawska żydówka z którą jej rodzina zerwała wszelkie stosunki po jej konwersji na katolicyzm. W tamtych czasach Morawy i Węgry były częścią Imperium Austro-węgierskiego pod władzą dynastii habsburskiej aż do końca I Wojny Światowej. Betty przeniosła się do południowego Tyrolu Cesarstwa Austro-węgierskiego (obecnie region Państwa Włoskiego), gdzie urodziła córkę Antona PEINTNER’a. Dopiero trzy lata po urodzeniu córki przez Betty TAUBER, Anton PEINTNER zdecydował się ją poślubić. Córka ich była urodzona w Rasa w 1855 r. i otrzymała na chrzcie imię Maria. Betty TAUBER natomiast była córką Jacob’a TAUBER’a (1811-1845) i Josefiny (Peppi/Josefa) KNOPFELMACHER (1819-1886). Jacob TAUBER był synem Jonasa TAUBER’a i jego żony Rebekah ZERKOWITZ. Ród ZERKOWITZ rościł sobie pretensje do posiadania statusu „kohenów” (Kapłani w judaiźmie. Koheni są rodem żydowskim, wywodzącym się w linii męskiej od Aarona, brata Mojżesza, należącym do plemienia Lewitów)

Tak więc „papież” Józef Ratzinger jest potomkiem MAHARAL’a.

1)Rabbi YEHUDA LOEW (LEIB) ben BEZAZEL (znany jako MAHARAL z Pragi, 1512-1609), żona PERLA SCHMELKES-REICH (1516-1610).

2)VOGELE LOEW (1556-1629), poślubił córkę rabbiego ISAK HA-COHEN (1550-1624).

3)CHAVA (EVA) HA-COHEN (1580-1651) poślubiła rabbiego ABRAHAM SAMUEL BACHRACH (1575-1615) z miasta Worms.

4)Rabbi (MOSES) SAMSON („SIMSON”) BACHRACH (1607-1670), rabbi w Goding, Lipniku, Pradze i Worms.Żona- Dobrusch PHOBUS (1610-1662).

5)Rabbi JAIR CHAYIM BACHRACH, znany jako „CHAVAS YOIR” (1638-1702), rabbi w Worms, żona SARAH (DINAH SORLE) BRILLIN (1638-1703).

6)Rabbi SAMSON („SIMSON”) BACHRACH (ur.około 1657 r.), imię żony nieznane.

7)MALKA BACHRACH (ur. około 1680 r.) poślubiła rabbiego ZALMAN’a SHPITZ’a, przwodniczącego BEIT DIN w Eisenstadt.

8)SARL (SARAH) SHPITZ (ur.1703 r.) poślubiła rabbiego JACOB’a KNOEPFLMACHER’a (~1700-zm. przed 1739 r.), „główny rabin” w mieście Mehrin.

9)NISSEL KNOEPFLMACHER (~ 1722) poślubiła najmłodszego brata swego ojca, rabbiego MOSES’a KNOEPFLMACHER’a (1718-1798) z Holeszowa.

10)JACOB KNOPFELMACHER (ur. 1739 r.), żona KATHARINA (ur. 1740).

11)JOACHIM KNOPFELMACHER (ur. 1764 r.), żona ANNA (ur. 1764 r.).

12)MARKUS KNOPFELMACHER (ur.1786 r.), żona BETTY.

13)JOSEFINA (PEPPI/JOSEFA) KNOPFELMACHER (ur. 1809 r.), mąż JACOB TAUBER (ur. 1811 r.)

14)BETTY (ELISABETH MARIA) TAUBER (ur. 1834 r. w Mahr. Weisskirchen na Morawach) poślubiła w 1858 r. w Rio de Pusteria ANTON’a PETER’a PEINTNER’a.

15)MARIA TAUBER PEINTNER (ur. 1855 r. w Rasa, zm. 1930 r.), mąż ISIDOR RIEGER

16)MARIA PEINTNER RIEGER (ur. 1884 r), mąż JOSEPH RATZINGER

17)JOSEPH ALOIS RATZINGER („papież” Benedykt XVI)

GENEALOGIA RODZINY TAUBER

Aaron TAUBER wywodził się z żydowskiej gminy z Doliny Tauber w Bawarii, od nazwy której przybrał nazwisko. W późniejszym okresie przeniósł się na Morawy. Godłem rodziny Tauber jest gołąb, co ma związek z imieniem JONAS lub JONAH. Ojcem Aarona był JONAS z Doliny Tauber, który był potomkiem rabbiego JONAH’a GERONDI. Wygląda na to, że przodkowie TAUBER’ów przyjęli tożsamość katolicką i nazwiska w okresie prześladowań bawarskich żydów, później zaś już otwarcie, mieszkając na Morawach, powrócili do judaizmu.

1)AARON TAUBER z Lipnik na Morawach (ur.1658 r.)

2)ISAAC TAUBER z Lipnik na Morawach (ur. 1690 r.), starszy brat JOACHIM’a LOBL’a (LEOPOLDA) TAUBER’a z Holeszowa na Morawach.

3)JACOB TAUBER z Lipnik na Morawach (ur.1715 r.)

4)JONAS TAUBER z Mahr. Weisskirchen na Morawach (1739-1822), druga żona to REBEKAH ZERKOWITZ (ur.1788 r.)

5)BETTY TAUBER (ur.1834 r.)

Papież

Polaku niemów że nic o tym nie wiedziałeś jesteś zaskoczony, a my nie. Kiedy w 2002 roku powstała nasza partia Antyklerykalna Partia Postępu RACJA w proteście przed postępującą klerykalizacją naszego kraju protestujących członków naszej partii obrzucono błotem inwektywami i nie rzadko kamieniami. Kiedy próbowaliśmy wam uświadomić nadużycia Kościoła i zwykłe złodziejstwo, powiązania z żydowskim biznesem i politykami z SLD, PSL PO i PIS, kiedy wskazywałem na żydowskie pochodzenie Jana Pawła II i Benedykta XVI to posądzaliście mnie o antysemityzm, rasizm, ksenofobie zwykłą zawiść i głupotę, kto to robił żydowscy członkowie RACJA PL Ziemowit Bujko, Jan Barąński, Teresa Jakubowska, Marian Kozak, Andrzej Walas i ku mojemu zaskoczeniu żydowski wydawca Faktów i Mitów Roman Kotliński oraz wielu innych spolonizowanych żydów i kolaborantów, który się pozbyliśmy z naszych szeregów. Dokumentów i zapisów w archiwach nie da się pominąć. Zawsze znajdą się świadkowie niezależni badacze, historycy oraz osoby z postrzeganiem pozazmysłowym.  Jest jeszcze wiele innych sposobów ustalenia tożsamości ale o tym wiedzą fachowcy. A najważniejsze to zapis w Akaszy biologicznej kronice filmowej w której utrwalona jest historia Ziemi od samego jej początku,  a tego się wymazać i zmanipulować nie da. Tak więc widzicie że oszuści żydowscy zawsze zostaną zdemaskowani. Na przestrzeni wieków próbowali wymordować wszystkich posiadających wgląd w Akszę ale się nie udało. Próżne wasze wysiłki. Watykan i nie tylko on posiada urządzenie na którym można oglądać wydarzenia z historii Ziemi jak na ekranie telewizora. Pisał o tym urządzeniu i konstruktorach „Nieznany Świat”. Nie czytaliście tego artykułu wasza strata.

Ryszard Dąbrowski

źródło: www.fides-et-ratio.over-blog.fr

www.radiocristiandad.wordpress.com

www.le-projet-juif.com/?p=3504

Z języka franc. i hiszp. tłumaczył GREGORIUS