OŚWIADCZENIE

Szanowni członkowie RACJA PL i nasi sympatycy. To, co obserwujemy w kampanii wyborczej do rządzonego przez pogrobowców  nazistów,   stanowiącego dekoracje demokracji  Parlamentu Europejskiego budzi nasze emocje i obrzydzenie. Z ohydą patrzymy na kandydatów uczestniczących w tym wyścigu po hajc, w którym biorą udział czołowe kreatury polityczne polskiej sceny politycznej o polsko brzmiących nazwiskach lub kolaboranci współpracujący z nimi dla ich uwiarygodnienia. Politycy, którzy doprowadzili ten kraj do ruiny gospodarczej zabiegają bez żenady o kolejne poparcie swoich kandydatur obiecując gruszki na wierzbie wyzuci ze wszelkich zasad moralnych, aferzyści podszywający się pod katolików zatroskanych losem naszej ojczyzny różnej maści oszuści polityczni i finansowi.

Pomału acz skutecznie budzi się świadomość wyborców, że należy w zdecydowany sposób przeciwstawić się i posprzątać tą stajnie. Kandydaci wdzięczą się do wyborców z plakatów i spotów epatują fałszem i pustymi sloganami. Natykają się na mur obojętności i lekceważenia. Będąc w Europarlamencie niczego tam nie zrobią, bo nie mają takich kompetencji. 754 posłów jest sterowanymi manekinami przez 27 Komisarzy wydających im polecenia w imieniu Karteli chemicznofarmaceutycznopaliwowych. 50 000 technokratów obsługuje tego molocha i tak naprawdę nie wiadomo, kto ich zatrudnił i kto wydaje im polecenia.

Parlament Europejski to dekoracja demokracji zapełniony marionetkami w roli, europosłów. Apelujemy do wszystkich, którym zostały resztki szacunku i godności osobistej oraz zdrowego rozsądku do samych siebie, idźcie na wybory i skreślcie wszystkich kandydatów na listach. Siedzą w domu niczego dobrego tą postawą nie zrobicie nie glosują oddajesz dwa głosy na tych szubrawców, którzy niczego  przez 24 lata transformacji ustrojowej zasiadają w ławach poselskich dla was nie zrobili okłamując was w każdych kolejnych wyborach.

Miejmy nadzieje, że kolejne wybory nie zostaną zmanipulowane tak jak to miało miejsce w poprzednich latach. Okazywało się, że ludzie będący za granicami państwa a jest ich ponad 3 600 tysięcy oddawali głosy, choć ich w tym czasie nie było w kraju. Jedną z metod, która pozwoli na mniejsze manewry w głosowaniu jest skreślanie wszystkich kandydatów lub minimum dwóch. Jeżeli nadal nie wiecie, na kogo głosować nie róbcie tego błędu nie idąc w ogóle do urny wyborczej, bo wasz głos może być wykorzystany w niecnym celu. A pamiętajmy, że głosy są przetrzymywane tylko przez bardzo krótki okres 30 dni po ogłoszeniu wyników są niszczone i tak naprawdę żadna społeczna niezależna instytucja nie może sprawdzić i zweryfikować ogłoszonego wyniku. Apelujemy do wyborców żeby wykonali zdjęcia Protokołów Komisji Wyborczych, i przesłali na adres redakcji w formie elektronicznej, żebyśmy mogli dokonać rzetelnego zestawienia ich ze wszystkich lokali wyborczych. Czy tak powinno być w praworządnym demokratycznym państwie, że mniejszość wybiera a większość niema wpływu na wynik wyborczy, to zostawiam do Waszej oceny. Jeszcze raz wszystkich namawiam idźmy na wybory i głosujmy.

To media kreują zasadność merytoryczną kandydatów oraz liderów partyjnych bez ich medialnego wyidealizowanego wizerunku nie mieliby szans zaistnieć. Boleje nad tym że wielu wyborców cierpi na amnezje oszukując samego siebie gotowych jest zagłosować na swych ciemiężycieli. Takie postępowanie nie przystoi i pozbawione jest zdrowego rozsądku.

Pytam was jak długo jeszcze chcecie być poniżani, poniewierani i oszukiwani. Gdzie podziały się wasze wyznawane ideały i wiara w uniwersalne wartości, które są podstawa zdrowego kręgosłupa moralnego każdego narodu? Ile wysiłku kosztuje was codziennie tłumienie miłości, dobroci dla drugiego człowieka, kiedy media szczują was na siebie rozbijając jedność narodową. Zrozumcie wreszcie, że działacie na swoją szkodę wbrew własnemu interesowi i przekonaniom.

Ryszard Dąbrowski