Pomóż kulejącej służbie zdrowia i wylecz się sam, jest szansa, że dożyjesz emerytury.

Generator impulsów popularny Zapper opracowany i stosowany w metodzie dr Huldy Regehr Clark służy do zwalczania równocześnie wszystkich pasożytów – wirusów, bakterii, pleśni i grzybów, organizmów jedno i wielokomórkowych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości. Likwiduje infekcje i stany zapalne. Przyspiesza gojenie ran. Może być stosowany profilaktycznie. Dlaczego nie stosuje go medycyna akademicka pozostanie tajemnicą? Profesorowie, doktorzy i lekarze z dyplomami zjadani są wraz ze swoimi pacjentami żywcem przez robaki nie chcą zmienić poglądów stosując archaiczne metody leczenia objawów bez usuwania skutków, stosują trucizny zwane lekami, które potęgując instynkt rozmnażania pasożytów i wszelkiego robactwa, stwarzając im cieplarniane warunki do inwazji w naszym organizmie. Podczas sekcji zwłok, po której anatomopatolodzy stwierdzają, że ludzkie ciało naszpikowane jest robactwem obecnym w różnych organach – jelitach, płucach, mózgu, sercu wątrobie, a którymi medycyna zupełnie się nie interesuje. Szczególnie łatwo zarażają się dzieci wykazując podwyższone zainteresowanie kotami, psami chomikami i ptactwem roznosicielami pasożytów. Postanowiliśmy pomóc udręczonym niczego nie świadomym zjadanym żywcem dzieciom ich rodzicom oszukiwanym przez lekarzy wynikającymi z ich niedouczenia oni sami i ich dzieci giną od pasożytów pozbawieni podstawowej wiedzy jak funkcjonuje ludzki organizm. Podczas prezentacji Zappera moja koleżanka wykształcona kobieta po dwóch poważnych operacjach ortopedycznych, zapytała jak to jest możliwe, że bateria 9 V może ją uzdrowić. Ni jak nie mogła zrozumieć, że uzdrawia rezonans, 30 000 Hz który powoduje, że wszelakie paskudztwo nie wytrzymuje drgań i zostają rozerwane tak jak  ich potomstwo (larwy) ulega również zniszczeniu, wtedy ich resztki zostają wydalone z organizmu. Wydalenie pasożytów powoduje odblokowanie układu immunologicznego i przy dostarczeniu odpowiedniej ilości wody, soli oraz krzemu stosownego pożywienia rozdzielczego organizm sterowany przez oczyszczony mózg wątrobę, nerki funkcjonuje jak dobrze naoliwiony mechanizm biologiczno elektryczny nazywany „CZŁOWIEK”. Ale po kolei.

Kuracja życia - książka dr ClarkZapper przydaje się w podróży i na urlopie. Można go używać w ciężkich chorobach jak również w przypadku przeziębień i grypy. Stosowanie aparatu nie powoduje skutków ubocznych. Można używać go waz z lekami farmakolo­gicznymi, ziołami i lekami homeopatycznymi. Wskazane jest używanie aparatu przez wszystkich członków rodziny (zabezpiecza to przed reinfekcją). Kuracja jest prosta jak konstrukcja cegły ale do rzeczy.

Stosowany może być także w terapii zwierząt domowych (psy, koty…).

JEDYNE PRZECIWWSKAZANIA: Urządzenia nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią, epileptycy oraz osoby z rozrusznikiem serca.

 ZABIEG  trwa około 61 minut.

-Włączasz urządzenie i trzymają po jednej elektrodzie w dłoni lewej i prawej przez siedem minut.

-Następnie robisz 20 minutową przerwę, (w czasie przerw wyłączaj aparat).

-Drugi raz trzymaj elektrody przez 7 minut.

– Zrób drugą 20 minutową przerwę.

– Trzeci raz trzymaj elektrody przez 7 minut (przedłużanie czasu ponad 7 minut nie polepsza efektu. Kuracja trwa 7-dem dni i powoduje skuteczne pozbycie się pasożytów według listy poniżej.

 

    Lista pasożytów, które zlikwidujesz generatorem

                            częstotliwości  Zapper

Zapper i likwidacja pasożytów

Lista schorzeń, które ‚boją się’ Zappera i Silver Pulsera:

ALERGIA

– u wszystkich alergików wykryto poważną inwazję robakami owczej motylicy wątrobowej żyjącej w drogach żółciowych. By skutecznie i na trwałe pozbyć się alergii konieczne jest oczyszczenie wątroby i nerek z kamieni, unikanie pleśni oraz salmonelli. Łagodniejsze odmiany alergii zwykle powodowane są przez ludzka motylicę wątrobową (clonorchis).

ALZHEIMER
– chorobę Alzheimera wywołują pospolite przywry pochodzące z niedogotowanego mięsa i od naszych ukochanych zwierząt. Rozwijają się one w mózgu. Zagnieżdżają się tam również takie bakterie jak shigella. Odnajdywany jest również sporysz, który ma silne działanie psychogenne.

AMEBA
– jest wiele gatunków ameb mogących egzystować w ludzkim organizmie, endoamoeba gingivalis, endolimax nana, entamoeba i wiele innych. Wszystkie można zlikwidować przy pomocy generatora częstotliwości.

ANEMIA
– głównym powodem anemii jest robaczyca.

ASTMA
– w 100% przypadków astmy obserwowana jest infekcja larwami glisty ludzkiej usytuowanej w płucach., Towarzyszy im bacteroides fragilisoraz wirus coxackie. Innymi pasożytami, które występują w płucach jest Neagleria, endolimax, występują w płucach oraz przywra jelitowa, chilomastix, capitularia i wiele innych.

BEZSENNOŚĆ
– zawsze łączy się z poważna inwazją pasożytów, bakterii. Jest spowodowana przez produkty ich metabolizmu – głównie amoniak (skumulowany w mózgu). Aby wrócił zdrowy sen należy usunąć robaczycę.

BIEGUNKA
– jest sygnałem poważnej inwazji robaków w jelitach, mogą je powodować pałeczki okrężnicy, salmonella, shigella, motylica wątrobowa, przywra trzustkowa, ameby, grzyby, glisty, owsiki, przywry jelitowe, chilomastix, capilaria i wiele innych.

BRODAWKI
– powodują je bakterie, które rozwijają się w towarzystwie pasożytów takich jak owsiki, tasiemce, glisty lub przywry.

CHOROBY KOBIECE
– dolegliwości narządów płciowych są powodowane przez bakterie wirusy i pasożyty układu moczowo płciowego takie jak: dwoinka rzeżączki (neisseria gonovrhea) wirus opryszczki (herpes simplex) gardenellavaginalis, candida albicans, proteus vulgaris, trichomonas vaginalis (rzęsistek pochwowy), chlamydia i wiele innych.

CHOROBY SERCA, WIREŃCÓWKA

– najbardziej popularnym sprawca dolegliwości serca jest pasożyt żyjący w psim sercu dirofilaria i loa loa oraz wirus cytomegalii.

 

CHOROBY WENERYCZNE

– jest wielu sprawców tych schorzeń, miedzy innymi rzęsistek, campylobacter, chlemydia, gardenella, campylobacter, candida albiacans, herpes simplex 2, neisseria gonovrhea, tremponema palilidum i wiele innych.

CHRONICZNE ZMĘCZENIE

– wywołuje je wirus EBV jednakże zawsze idzie on w parze z dużymi pasożytami takimi jak przywry. Chroniczne zmęczenie może również wywoływać drożdżak candida.

CUKRZYCA
– w trzustce wszystkich osób cierpiących na cukrzycę znaleźć można przywry z rodzaju eurytrema pancrealicum.

CYSTA
– mogą ja wywoływać duże pasożyty np. Przywry, bakterie z rodzaju gadnerella, rzeżączka, syfilis. Cystę jajnika może wywoływać wiele rodzajów zanieczyszczeń, jeśli usuniemy pasożyty i przestaniemy dostarczać organizmowi zanieczyszczeń cysta się wchłonie.

DEPRESJA, DEPRESJA MANIAKALNA

– przyczyna depresji tkwi w infekcji mózgu małymi robakami obłymi (obleńcami). Nie może on wówczas wytwarzać wystarczającej ilości neurotransmiterów, bądź zachować między nimi równowagi. Glista kocia ipsia (Ascaris), włosień kręty (Trichinella) i węgorki (Strongyloides). Przypadkom depresji zawsze towarzyszą bakterie z rodziny Schigella.

ENDOMETRIOZA GRUCZOLISTOŚĆ

– powodem są przywry jelitowe lub owcza motylica wątrobowa gnieżdżące się w macicy. Gdy te przetrą szlak do macicy za nimi podąża wiele innych pasożytów: glista ludzka, motylica wątrobowa, Eurytrema. Tam gdzie są duże pasożyty wkrótce pojawiają się mniejsze. Wszystkie wprowadzają bakterie i wirusy. Gruczolistości zawsze towarzyszy Gardenella.

GRONKOWIEC
– Staphylococcus, paciorkowiec Streptococcus. Powodują wiele dolegliwości: infekcje w jamie ustnej, bóle mięśni, stawów, infekcje gardła, uszu, płuc, wrzody, choroby serca, sztywność kolan i choroby skóry i wiele innych dolegliwości.

GRUŹLICA
– powoduje ją prątek gruźlicy mycobacterium tuberculosis.

GRYPA
– wirusem wywołującym grypę jest infuenza. Wiele przypadków tzw. „grypy” powodują bakterie z rodziny salmonella i shigella.

GRZYBICA, CANDIDA, DROŻDŻYCA, KANDYDOZA

– najczęściej spotykany u człowieka jest bielnik biały (Candidaalbicans). Każdy z nas ma ich trochę w układzie pokarmowym, ale kiedy ich rozwój wymyka się spod kontroli mamy do czynienia z zakażeniem drożdżakowym. Powoduje ono wiele różnych dolegliwości. Innym grzybem rozwijającym się na skórze jest Tinea, wywołuje grzybicę, np. świąd krocza.

HIV, AIDS

– bez infekcji przywrami jelitowymi nie możesz zarazić się wirusem HIV, zawsze występują razem. Pomocna w rozwoju infekcji jest pleśń oraz mikotoksyna zearalenon.

Po zlikwidowaniu wszystkich stadiów rozwój u pasożytów wirus HIV znika w ciągu 2 godzin. Wyleczenie AIDS zależy od usunięcia benzenu z ustroju i powstrzymania jego dalszego wchłaniania.

LAMBLIA
– Giardia można ja łatwo usunąć (3 minuty) przy pomocy generatora częstotliwości.

ŁUSZCZYCA EGZEMA

– przyczyną tej dolegliwości są nicienie z rodziny Ascaridadae. Wytwarzane przez nie substancje chemiczne są wysoce uczulające i mogą wpływać na stan skóry. Ponieważ zwierzęta zakażają się nimi bez przerwy w rodzinach gdzie zwierzęta trzymane są w domu choroba ta przybiera postać chroniczną.

MIĘŚNIAKI
– powodują je przywry, które zakładają swoje kolonie w macicy, oraz motylica wątrobowa i gardenella.

MIGRENA, BÓLE GŁOWY

– najczęstszymi przyczynami są nicienie z rodziny strogyloididae, salmonella, shigella,

E. Coli, gronkowce i paciorkowce.

MOCZENIE NOCNE, NIETRZYMANIE MOCZU

– problem szybko rozwiązuje likwidacja bakterii osłabiających więzadła oraz likwidacja, schistomy, glisty i innych pasożytów przenoszących bakterie.

NADCIŚNIENIE
– jeśli przyczyną jest schorzenie serca to powodują je te same pasożyty, które wywołują schorzenia serca (patrz choroby serca).

NADŻERKA
– szyjki macicy najczęściej powodowana jest urazem mechanicznym, kontaktem ze środkami chemicznymi lub procesem chorobotwórczym np. Drożdżycą. Często jest tez zejściem innego wykwitu: pęcherzyka, pęcherza lub krosty, którymi może być spowodowany bakteriami lub wirusami przenoszonymi drogą płciową (patrz choroby kobiece).

OPRYSZCZKA
– do rodziny wirusów wywołujących opryszczkę należą wirus opryszczki pospolitej, (Herpes simplex, HSV) 1 i 2, (Epsteina-Barra EBV), półpaśca i ospy wietrznej (Varicella zoster), (Cytomegalovirus CMV).

Szkoła ZdrowiaJesteście pod wrażeniem my też. Pokazałem to lekarzowi z kilkudziesięcioletnim stażem i po przeczytaniu książki owocu 30 letnich badań stwierdziła, że pani dr Clark myli się w swoich obserwacjach i badaniach, bo jest z wykształcenia biologiem. Wiem że konserwatywne poglądy zabiły już nie jednego pacjenta, a fałszywa wiara w zbawczą farmakologie oraz obawa utraty dochodów kierowały panią doktor nie wspominając o kacu moralnym, kiedy okazało się, że niema pojęcia, o czym jest ta książka, lekceważąc zdobycze medycyny alternatywnej i ludowej sama padła ofiarą niewiedzy, utraciła obydwie piersi, które jej amputowano.

Wszystko ze szczegółami łącznie z kuracją opisane jest w książce Nadieżdy Siemionowej „Szkoła Zdrowia”. W nowym uporządkowanym wydaniu książki opisano podejście stosowane w celu przywrócenia porządku ekologicznego w układzie biologicznym o nazwie „Człowiek”.

Z doświadczenia wynikającego z pracy z ponad 10 tysiącami słuchaczy wyciągnęli wstrząsające wnioski:

Zanieczyszczenie organizmu ma miejsce z braku informacji, co do związków pomiędzy tym, czego używamy do picia, jedzenia, oddychania, jakości tych substancji ich ilości. Spośród wszystkich czynników zanieczyszczających nasz organizm najistotniejszym jest problem pitnej wody. W rezultacie niedoboru wody w organizmie zatrzymuje się roztwór odpadów (nadwaga, cellulit, obrzmienia itd.).

W nagromadzonych toksycznych odpadach, począwszy od skóry, a kończąc na układzie krwionośnym, nerwowym-mózgu, zaczynają żyć swoim życiem przetwórnie zanieczyszczeń pracowite pasożyty. Zatruwamy nasze ciało produktami przemiany materii pasożytów przedostaje się płynna substancja do naszych płynnych tkanek organizmu wyciągów z gnijącego pożywienia do naszego organizmu składającego się w 80% z wody. Ogólny niedobór wody, spożywanie odwadniających produktów i napojów (liści herbacianych, napoi gazowanych, wody mineralnej, napoi mlecznych produktów destylacji alkoholu) – wszystko to wywołuje objawy chorób, które bada medycyna i przepisuje na symptomy preparaty farmakologiczne o silnym działaniu potęgując zatrucie dodatkowo chemikaliami.

Płynne tkanki naszego organizmu wchodzą w stadium ciężkich zmian składu i dużej ilości chorób. Pasożyty nas niszczą przy biernej postawie odpowiedzialnych służb medycznych, pytanie, kto będzie żyć po nas i kto wygra bitwę o życie w trzecim ogniwie łańcucha troficznego z naczelną zasadą przeżycia, „ Kto Kogo Zje”. Nie przestrzeganie praw przyrody powoduje, że złamaliśmy zasady obowiązujące we wszechświecie i tu na Ziemi wyłamując się z udziału w „Żywej Substancji Planety” na efekty nie musimy długo czekać zjedzą nas pasożyty przy biernej naszej postawie. Po przeczytani tego artykułu zastanów się czy warto umierać w męczarniach. Teraz już nie możesz twierdzić, że nie jesteś świadomy zagrożenia reszta zależy od Ciebie.

Opracowanie: Ryszard Dąbrowski

Źródło; Internet, różne