Cała prawda o soli!

Iwan Nieumywakin – doktor nauk medycznych, profesor, członek Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych. Autor ponad 20 książek wydanych w wielu językach. Jest autorytetem w świecie medycyny konwencjonalnej, ale w swojej praktyce lekarskiej stosuje również na­turalne metody leczenia.

Iwan Nieumywakin

Sól to najpopularniejsza przyprawa na świecie, stosowana przez ludzi od tysięcy lat. W każdym domu zajmuje honorowe miejsce, ponieważ jest niezbędna do funkcjonowania naszego organizmu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kz41i3SjMFM#t=12

 

 

Sól DR IWAN NIEUMYWAKIN

W ostatnich latach pojawiło się wiele kontrowersyjnych opinii o soli. Autor prezentuje zasady jej stosowania w codziennej diecie i tym samym rozwiewa wszelkie obawy. Proponuje wiele terapii z wyko­rzystaniem różnego rodzaju soli, które są pomocne w odzyskaniu pełni zdrowia. W książce znajdziesz przepisy oparte na nowocze­snych technikach terapeutycznych medycyny konwencjonalnej. Bez problemu sam zdołasz je zastosować i pozbyć się dokuczli­wych dolegliwości bez potrzeby zażywania tabletek obciążających wątrobę. Poznasz sposoby na złagodzenie astmy, chorób płuc, oskrzeli, zatok, gardła oraz krtani. Uwolnisz się także od alergii, chorób skórnych, stanów przemęczenia i wielu innych schorzeń.

Iwan Nieumywakin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *