Dlaczego nie należy szczepić dzieci?

Pamiętaj to jest Twoje dziecko, powikłania Ty Matko będziesz musiała leczyć, Oni chcą tylko Twoich pieniędzy, wszystko jedno bezpośrednio, czy pośrednio.

Unikaj szczepienia dzieci

Upadek systemu oświaty w danym państwie nie jest nigdy przypadkowy. W Polsce powojennej obserwuje się taki upadek od 1974 roku, to jest od pierwszych reform zainicjowanych przez „naszego drogiego nadzorcę wesołego baraku genseka Edwarda Gierka” (J. Pietrzak). Pan ten rzekomo dostał pożyczki na reperowanie gospodarki kraju, a faktycznie pieniądze te powędrowały do Sowietów na budowę gazociągu orienburskiego, czy celulozowni zabajkalskiej. W Polsce zostały konsekwencje, to znaczy m.in. reformy mające na celu obniżenie poziomu oświaty. Wiadomo, niedouczonym społeczeństwem łatwiej się rządzi, a jeszcze lepiej sprzedaje mu wszelkiego rodzaj badziewia.

Rządy polegają bowiem na oskubywaniu tubylczego, mniej wartościowego społeczeństwa. Przypomnę, w średniowieczu podatek wynosił 10%, za rozbiorów od 15 do 18%. Za brzydkiego Hitlera aż 33%, a obecnie ponad 78%. I rzekomo wszystko wg nadzorców, także intelektualnych, jest w jak najlepszym porządku i żyjemy w ”wolnym” kraju. Państwu zależy na takim poziomie edukacji społeczeństwa, aby człowiek wykonywał podstawowe polecenia, ale absolutnie nie myślał. Dlatego np. wszelkie instrukcje obsługi przy zakupie sprzętu jakiegokolwiek są takie grube. To przyszło do nas z zachodu. Dawniej instrukcja obsługi sprowadzała się do kartki papieru i pokazania włącznika i wyłącznika urządzenia. Obecnie, te książeczki-instrukcje dotyczą nawet przysłowiowego żelazka. Ale także w USA już ten problem dostrzeżono. Podobno aż 80% zapytanych studentów nie wiedziało gdzie jest Irak, czy Afganistan, gdzie umierają amerykańscy chłopcy. Nie umieli wymienić licznych senatorów itd. A swoją drogą to ciekawe, że 320 milionowa Ameryka ma tylko 100 senatorów, czyli tyle samo, co 35-milionowa Polska!

Do takich nikomu niepotrzebnych, a zyskownych w sprzedaży produktów należą niecelowe lekarstwa. Z bliżej nieznanych powodów szczepionki zaliczono do lekarstw. Jest pewien problem semantyczny ze szczepieniami masowymi, tzw. profilaktycznymi, ponieważ nikogo one nie leczą, a mogą powodować śmiertelne nawet powikłania. Natomiast jak sama nazwa wskazuje, lek powinien leczyć.

DLACZEGO W OGÓLE ZAJMUJĘ SIĘ SZCZEPIENIAMI? Ponieważ jest to jeden z największych przekrętów w medycynie, porównywalny ze stosowaniem lewatywy jako leku na wszystko, czy puszczania krwi jako metody leczenia każdej choroby, co mieliśmy w minionych wiekach. Przypomnę, że jeszcze w 1872 roku leczono w USA choroby zakaźne, w tym ospę, puszczaniem krwi, nawet u małych dzieci. Oczywiście ze skutkami śmiertelnymi. Ale robiono to w majestacie medycyny zwanej uniwersytecką, lub jak kto woli, medycyny głównego nurtu.

Nie można milczeć gdy to plugawe towarzystwo ludzi zwących się lekarzami, a nie stosujących się do żadnej etyki, więcej, wysługujących się zbrodniczemu systemowi ludobójstwa szczepionkowego, próbuje zniszczyć jedną z najznakomitszych postaci w polskiej medycynie.

Za dr Jerzym Jaśkowskim ujmuje się coraz więcej osób, w tym o najwyższym autorytecie, jak prof. dr hab. Maria Dorota Majewska, dzięki której m.in. udało się zapobiec potencjalnie tragicznych w skutkach masowych szczepień na tzw. „świńską grypę” w 2009 roku. List Pani profesor prezentuję w całości poniżej.

Jeszcze raz przypomnę, że w 2009 roku Światowa Organizacja Zdrowia konspirując z rządami wielu krajów i mafią farmaceutyczną, próbowała wymordować szczepionkami miliony ludzi. „Pandemia” nie udała się, głównie dzięki odważnym dziennikarzom i naukowcom takim jak Jane Burgermeister, Wayne Madsen, dr Piotr Bein, porf. Maria Majewska czy właśnie dr Jerzy Jaśkowski. Potem w kilku krajach, m.in. w Polsce dołączyły służby i media.

 Jeśli dotąd nie doszła do was ta szokująca informacja. to krótko przypomnę, że firma Baxter wysłała do 16 laboratoriów 72 kg skażonego śmiertelnym wirusem ptasiej grypy materiału szczepionkowego. Gdyby nie przytomność czeskiego laboranta, który materiał ten sprawdził na fretkach (pozdychały), to mielibyśmy do czynienia z prawdziwą, a nie wirtualną pandemią – właśnie na skutek masowych szczepień, a nie rzekomego groźnego wirusa świńskiej grypy. Materiał nie mógł być skażony przypadkowo, bowiem laboratoria firmy Baxter mają najwyższy stopień bezpieczeństwa.

 (zob. np. Skażone szczepionki i lobbing koncernów (TVN),   Szczepionki są ludobójstwem ).

Dzięki swoim potężnym wpływom i kapitałowi mafiosi farmaceutyczni nie zostali ukarani. To co się teraz dzieje, także prześladowanie dr Jerzego Jaśkowskiego,  jest tego skutkiem, zatem należy za wszelką cenę doprowadzić do postawienia ich przed trybunały i skazania za ludobójstwo.  Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska w e-mailu z dn. 7 stycznia pisze:

Rozpoczęła się agresywna nagonka lobbystów karteli farmaceutycznych I establishmentu medycznego na nieocenionego dr Jaśkowskiego, który od lat informuje społeczeństwo o zagrożeniach ze strony szczepień powołując się na raporty rządowe, prace naukowe, doświadczenie medyczne, doniesienia pacjentów oraz na …. ulotki firmowe dotyczące szczepień. Jest bardzo prawdopodobne, że atakująca pani doktor została wynajęta przez firmy farmaceutyczne, sama nie ma przecież interesu w handlu szczepionkami (chyba ze rzeczywiście ma). Nihil novi. W każdym kraju, gdzie budzi się świadomość społeczna odnośnie szczepień, kartele farmaceutyczne kupują sobie jakiegoś dziennikarzynę lub pseudolekarza, do ataków na ludzi głoszących prawdę o szczepieniach. Apeluje o solidarne wsparcie dr Jaśkowskiego.

 http://wolnemedia.net/zdrowie/pranie-mozgow-w-sluzbie-zdrowia/

http://wolnemedia.net/zdrowie/kompromitacja-prawa-w-wydaniu-izb-lekarskich-2/

 Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska

Pod redakcją „RACJA SŁOWIAŃSKA”

Źródło: Internet, różne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *