Uważamy, że nie ma takiej prawdy o narodzie, której inni ludzie nie byliby w stanie zrozumieć. Warunek: trzeba ją poznać Izrael Szahak.

Tę lekturę dedykuje prof. Marii Szyszkowskiej, prof. Joannie Senyszyn, Andrzejowi Rozenkowi i wszystkim tym, którzy okrzyknęli mnie antysemitą, rasistą i ksenofobem. Wszystkim pozostały ruszającym na krucjatę przeciwko mnie radzę się stosownie wyedukować żebym was nie ośmieszył publicznie, bo potem zostaje wstyd na całe życie i zdanie dyplomów do przechowalni na Centralnym.

zdjecie

Zamiarem niniejszej artykułu jest prezentacja książki, która poruszyła światłe środowiska żydowskie poprzez uświadomienie im błędów, jakie popełniali i popełniają w stosunku do nie-Żydów (Bydła). Wiele z nich, jak twierdzi autor, ma swoje źródło w żydowskiej religii — i to jest głównym tematem tej książki. Gdyby napisał ją Polak, natychmiast okrzyknięto by go antysemitą czy Żydożercą. Profesor Israel  Szahak jest wprawdzie Polakiem z pochodzenia, trudno go jednak nazwać antysemitą, choć takim epitetem w rodzinnym Izraelu często jest obrzucany.

skryba

W angielskim wydaniu książki wzbudza podziw dla rzetelności, mądrości, ale także i odwagi autora, który wyraził sam Noam Chomsky, wybitny amerykański filozof i lingwista, również Żyd. Wbrew temu, co twierdzą opłaceni sowicie krytycy, głównie syjoniści o jego twórczości, nie jest to wcale „kalanie własnego gniazda”, lecz troska o dobro własnego narodu, z którego pochodzi. Dostrzegł on zagrożenie, jakie zawisło nad Żydami i zbliżającą się nieuchronna zagładą narodu. On, z którymi się utożsamia. Szahak uważa, bowiem, że człowiek przyznający się do błędów, ujawniając swe słabości staje się nam bliższy. Rozumiejąc go lepiej, możemy my wybaczyć. Lecz ocena ta jest pobieżna, bo nic nie pisze on o obcej cywilizacji, która napisała rasistowski i zbrodniczy Talmud czyniąc z Żydów bezwolnym narzędziem w rękach syjonistów, hybryd Aryjsko- Reptiliańskich.

http://www.youtube.com/watch?v=L_oM7iwDKvY

I takie jest właśnie przesłanie tej książki. Nam nikt nie wskrzesi zamordowanych w Katyniu, Miednoje w katowniach UB i SB. Nikt niema zamiaru z nich oddać zagrabionych dóbr w czasie I i II wojny światowej oraz 100 bilionów złotych przywłaszczonych w okresie PRL-u, ukradzionych emerytur, niezapłaconych podatków, ograbionego Skarbu Państwa itp., oraz rabunkowej prywatyzacji po 1989 roku gdzie według różnych źródeł wyprowadza się z budżetu Państwa około 40 miliardów USD rocznie, a rabunek społeczeństwa się nasilił i trwa w najlepsze. Autor ma nadzieję, że lektura „Żydowskich dziejów i religii” zostanie odebrana przez polskiego czytelnika, jako swoista spowiedź i oczyszczenie, czytelnika, który — co tu ukrywać — w odniesieniu do Żydów często posługuje się stereotypami i półprawdami, wynikającymi z niewiedzy. A przecież one właśnie są główną pożywką dla antysemityzmu czy rasizmu. Ja też bym chciał mordować palić rabować oszukiwać i nazywać się narodem wybranym a później liczyć na przebaczenie wykręcając się koślawą religią i tradycjami, siedząc na workach pieniędzy uśmiechając się przymilnie do swoich niewolników. Osobiście w stosunku do polaków bym na to nie liczył, zbyt dobrze pamiętają, co im uczyniono za krzywdy w zamian za udzieloną gościnność. Nawet Wyborcza, żydowska gazeta dla polaków z tym tematem sobie nie poradzi.

Ryszard Dąbrowski

Izrael Szahak (ur. 28 kwietnia 1933 r. w Warszawie, zm. 2 lipca 2001 r. w Jerozolimie) – żydowski publicysta, krytyk judaizmu i szowinizmu żydowskiego, obrońca praw człowieka. Autor wielu książek na ten temat, w tym między innymi Żydowskie dzieje i religia, Żydzi i goje – XXX wieków historii.

Do pobrania książka: izrael-szahak-żydowskie dzieje i religia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *