ZDEFINIOWAĆ PRZYNALEŻNOŚĆ SUMIENIA DO OKREŚLONEJ MYŚLI POLITYCZNEJ, ŻEBY KATOLICYZM WTÓRNY NIE DEWALUALOWAŁ SZEREGÓW LEWICY, CO MA DO DZISIAJ MIEJSCE.

Dlatego katolicyzm, jako taki, należy bezwzględnie zdewaluować, bo albo religia albo sumienie. Sumienia nie mają katabasy biskupie, więc należy im przypisać należenie do LEWICY, co nonsensem takim do końca nie jest, bo żeby rządzić, musimy się pozbyć sumienia i zostać katabasową częścią społeczności socjaldemokratycznej, która bez religioznawstwa pozwoli definiować prawa na korzyść obywateli.

(Ja jestem religijny bez sumienia wyznając swoją religię pod postacią praw narzuconych przez LEWICĘ, która to religia jest ciągle reglamentowana).

     Dzisiaj LEWICA, tak jak Twój Ruch, jest robotniczą organizacją przestępczości zorganizowanej, skupiającej wokół siebie te tak chciane i nie chciane organizacje zatrudnienia, Ala balala Work  SAerwices Bambarices  international en. Cała składanka robotniczości, za którą odpowiadają Tusk i jego poprzednicy, doprowadziła do bezkontrolnego zawładnięcia rynkiem pracy nie przez polskich pośredników, ale przez oligarchiczne mafie, ciągnące zyski z korupcyjnych układów w rządzie Atamana Tuska. Niemożliwym jest, żeby rząd nie reagował na wezwania obywatelskie, promujące kapitalistów, którzy płacąc najniższą średnią wyzysk, czyli teraz tysiąc sześćset zeta, dorabiają się prostaty, bo kiedyś wyjdą na prostą.
Praca, za którą ja dostawałem wynagrodzenie oscylowała przy mojej stawce, przy dwustu osiemdziesięciu godzinach w granicach pięciu tysięcy, netto.  (montowałem konstrukcje dla Kauflanda, na Bardzkiej we WROCŁAWIU)., a na ZUS pracodawca wpłacał z 1500 brutto. Wcześniej był „Bud-Mirs’ z Wrocławia, brutto na konto, a reszta pod stołem, oczywiście w oficjalnej wersji.  Zakochany w swoim pracodawcy Czesławie z firmy „Przekrętt”, dołowałem po nawet trzysta godzin tak, jak niewolnictwo mnie otaczające, żeby Czesław zasilił budżet kata- basowych zachciankowiczów – oczywiście w tajemnicy-, pod przyzwoleniem oczywiście i bez wiedzy zarządców periodycznego miasta. (w nadgodzinach tak zwanych, najlepsi pracowali po czterdzieści godzin bez przerwy, za miskę zupki chińskiej oczywiście). Te dane nikomu nie zaszkodzą, poprawią tylko średnikowy, bambaryłowy wskaźnik  wyzysku, którym  lewica posługuje się od lat, tworząc klimat  ciemnogrodowych  zaułków  politykierstwa, takie jakie stało się udziałem obywatela posła Kotlińskiego, który wybudował łajbę,  na której nie chciał utonąć. Nie jest, więc żadnym kapitanem, mógł być Kapitanatem przynajmniej części porzuconych, nawet tych bez sutanny.
Przestępczość internetowa, jest mocno zorganizowaną korporacją i wykorzystuje ludzi poszukujących pracy. Wykorzystuje ich dane osobowe do niewolniczej pracy w praniu brudnych pieniędzy w polskiej policji, która problemem się nie interesuje, bo tylko prawo do bezprawia w POLSCE STANOWI PRAWO.
A CO PANU ZROBILI?. Oszukali, okradli, mógł pan nie skakać przez płot lub nie wsiadać do motorówki, przecież nikt pana nie zmuszał.  Dziamlaka z obrazkiem w klapie nikt nie przymuszał do robienia rewolucji, i nikt nie zapytał wielkiego elektryka, po co tobie to było?
Jako elektryk byłby dzisiaj bezrobotnym idiotą, co to nie wiąże końca z końcem, a i Danuta nie byłaby wielką pisarką, nie dezawuując wychowania dzieci, które kończą PRL-owskie uczelnie, bez magistrackiego, utytulenia.
Jako obywatel robotniczego świata nie czepiam się Wałęsy, chociaż się czepiam, i zadaję w homeryckim stylu pytanie:
-dlaczego Towarzyszu Lechu W…, obywatelu robotniczego świata otrzymując łaskę od MATKI Boskiej nie modlicie się dalej do niedoli robotniczej, tylko wysługujecie się pachołkom zdemoralizowanej społeczności, co to, …myśli o Lotto.
Gdzie macie towarzyszu przewodniczący robotniczy majestat, który był wam tak bliski, jak już nie był śliski.
Gdzie straciliście swoje robotnicze powołanie nadane wam, jako głównemu robotnikowi, żeby odbudować klasę robotniczą?
Na jakim podeście frustracji robotniczej, jako nawet były przewodniczący, chcecie dziamdzialić o niedoli klasy robotniczej, będąc dzisiaj oligarchą o marnej prezydenckiej pensyjce, która nie pozwala wam wyżywić rodziny, chociaż namawiacie za kościołem katabasowym do prokreacji w imię błogosławionego, który się przy dzieciach nie słaniał tylko wysławiał?
A jak przy waszej prokreacyjnej polityce rodzinnej wyobrażacie sobie wychowanie i wyedukowanie waszej ilości dzieci w obecnych czasach pomroczności jasnej?
Czy każdy elektryk, czy ślusarz a może spawacz, A NAWET SKLEPOWE KASJERKI, potrafiliby udźwignąć ciężar pedagogicznego wysiłku, jaki włożyliście towarzyszu w cementowanie rodzinnego stadła?

 I to mówi do ciebie Lechu robotnik, górnik, który dla ciebie przewoził inną rzeczywistość z zachodu pod postacią drukowanego chleba. A ty, jako małomówiący elektryk poddałeś się komercji i katabasowym oligarchom. Jako twardogłowy elektryfikator kraju powinieneś pierwszy zapytać: Kto wymyślił tacę?. – Oczywiście, ruski uczony, -Tacow!!!
     I w tej konglomeracji ciągot Wałęso-podobnych tworzymy biedę strukturalną, która już nie jest zjawiskiem, jest już normą tworzącą kapitalistyczny humanizm dezawuujący sam humanistyczny porządek świata, o który towarzysz Wałęsa tak zabiegał, a który kreuje jego bezosobowy kapitalistyczny świat, co to dla wszystkich miał się mienić świtem, NOWYM ŚWIATEM, miał być jutrzenką bez fanfar i paranormalności podpartej Matką Boską w klapie, która została ołtarzem klepania biedy przez tych, co nie pokonali muru, muru pychy i włazidupstwa.
Więc wobec wezwania narodowej biedy powołuję tymczasowe Stowarzyszenie Wolnych Robotników, które zdepcze nacjonalistyczne zapędy nowego państwa i pozwoli ludziom, ludziom zza grobu,…..  po prostu godnie żyć.

Samotnego, byłego pierwszego sekretarza komitetu centralnego byłej PZPR , zażalenie spisał i wyartykułował, jako udziałowiec nierealnego stworu, bez-obywatel,,

Roman L.Cupał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *