CO TO JEST RADOSNY RACHUNEK EKONOMICZNY?

Kiedy zarabiasz mniej a wydajesz więcej i ch..j wie skąd to, ludzie biorą mówi Premier do A. Merkel

      Wszyscy, oprócz oczywiście, wysłanników pana B. przez ostatnie dwadzieścia dwa trzy dostawali palitacji w temacie kolejnych rachunków do zapłacenia, które kojarzą się z polityko- maniakami o pańszczyźnianej świadomości z pogranicza szkockiego myśliciela Michaela Murbeya, ultrakonserwatywnego szowinisty ekonomii nieróbstwa, który swój rachunek umysłu rozkłada i przedkłada nad spokój logicznego rozumowania tych, co nic nie robią, a swoje muszą oszukać, i dla których wyzysk robotników, to przetwarzanie manipulacji, czyli tak zwanej prokreacji ciągu całek i różniczek.
Tworzył swoje platformy katolickiej nędzy nie dzięki pieniądzom, ale wymuszonym konkordatowym nawoływaniem do prokreacji, która uwodziła tłumy kobiet bez ekonomicznego zabezpieczenia wierzących, że prawo pochodzenia dziecka nie obciąży jego majątku podatkiem przybytku Nowego Obywatela, co krwiopijcę robotniczego Murbeja, czyniło dobroczyńcą porównywalnym właśnie do dawcy nasienia o imieniu LED Zepepelin, czyli inaczej, jakby powiedział szowinista Murbej {Dziecko w Czasie”, bez zapłodnienia In cytro).
A skąd te naleciałe, nieskondensowane z niczym podfakty?
A no stąd, że jaja kobyły mają swoją wytrzymałość i przestały same się doić w opus- majowych manifestacjach pierwszomajowych bez towarzyszy przewodniczących polskiej lewicy, jako przedstawicieli konglomeracji katolickich wyznawców wiary, bez pośledniego pojęcia, czemu służą i czemu nie przysięgali, jako obrońcy dogmatycznej, pierestrojkowej manifestacji pod tytułem „państwo świeckie”.

    Apel mój nie jest skondensowaną myślą zdewociałego pierestrojkowca, jest  nakazem, żeby:
-żaden przewodniczący partii lewicowej nie mienił się katolikiem, bo to godzi we  wspólnotę interesów,
– zakazać przynoszenia ludzi w teczkach i nie  manipulować prawem braku ludzi, co pozwala reglamentować prawo wyborcze.
-ułatwić przewodniczącym partii,(jeżeli takowi istnieją ), rozpowszechnianie prawd pozwalających propagować dobro socjalnej opieki nad obywatelem i ustanowić ich ochronę.
– Zakazać propagowania treści religijnych, które niezrozumiałe dla większości obywateli, mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i bycia, co w połączeniu z nieświadomą prokreacją może zapobiegać niepożądanej ciąży.

Autor: Roman L.Cupał

Jedna myśl na temat “CO TO JEST RADOSNY RACHUNEK EKONOMICZNY?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *