Bilderbergowie wyłażą na światło dzienne

W hotelu Grove w Watford w Wielkiej Brytanii rozpoczął się tegoroczny zjazd spiskującej dotąd w ukryciu Grupy Bilderberg. Są tam właściwie wyłącznie znane z pierwszych stron gazet nazwiska osób siedzących na najwyższych szczeblach tzw. „drabiny sukcesu” – politycy, przedstawiciele największego biznesu, mediów. Ludzie ci pod różnymi szyldami, a od roku 1954 także jako „Klub Bilderberg” układają świat na swoją modłę. Niestety ich realizowane z ogromną determinacją i konsekwencją cele nie przewidują powszechnego dobrobytu,  dostatku i beztroski dla świata.

Bilderbergowie

Chociaż dla mentalnie zdrowego człowieka obdarzonego naturalną empatią i współczuciem wobec innych, świadome i celowe bombardowania dzieci, torturowanie niewinnych ludzi, czy doprowadzanie do skrajnej nędzy całych narodów i świata może wydać się nieprawdopodobne, to faktem jest że ci ludzie z całą bezwzględnością realizują swój diabelski plan zniewolenia całej planety, w ogóle nie licząc się konsekwencjami swoich działań.

Jeśli uważasz, że ktoś spośród iluminatów mógłby mieć jakiekolwiek moralne rozterki, to już teraz wybij sobie to z głowy. Oni nie myślą tak jak Ty. Jedynym co ich napędza to żądza dominacji, napawają się możliwością poniewierania innymi i to robią – nie bezpośrednio, ale za to na skalę globalną.

Symbole

Niestety to nie są narwani szaleńcy, ale bardzo inteligentni, wyrachowani psychopaci. Doskonale wiedzą jak kontrolować opinię publiczną, wyprzedzają to w jaki sposób Ty myślisz i wszelkimi sposobami (niestety zazwyczaj skutecznie) kontrolują Twoje poglądy, to czego pragniesz, a więc i co zamierzasz osiągnąć. Nieświadomie stajemy się kolejnymi trybikami w ich potężnej machinie terroru.

Tegoroczny zjazd w Watford ewidentnie pokazuje proces ujawniania tego haniebnego spiskowego procederu. Najwidoczniej uznano, że kontrolują już zasoby świata na tyle, żeby przejść do stopniowego upubliczniania swoich totalitarnych planów. W mainstreamowych mediach trudno jeszcze będzie usłyszeć cokolwiek na ten temat. Jeśli przewiną się jakiekolwiek informacje to będą podane w takim tonie, że uznasz że to w właściwe fajnie, że wpływowi ludzie się spotykają, rozmawiają o istotnych problemach świata, bo przecież jest o czym rozmawiać. Przypominam, że media są prywatne, wszystko co prywatne można kupić, a oni to kupili. Ostatnią ostoją obiektywnej informacji są małe internetowe portale i telewizje, dlatego tak mocno forsowane są ustawy typu ACTA, SOPA, itd.

Podczas tegorocznego zjazdu po raz pierwszy podano do publicznej wiadomości listę uczestnikówNiektórych niezorientowanych w temacie może zdziwić fakt, że na liście uczestników znalazło się nazwisko Jacka Rostowskiego! Kim on jest – ma wypisane gębie i każdy to widzi, ale dla pewności pytamy Premiera kogo reprezentuje i kto go upoważnił.  Co on tam robi jest prywatnie czy służbowo ?

Flaga

Perfekcyjnie na polu finansów realizuje w Polsce plan globalistów – fundamentalnym założeniem tego planu jest „im gorzej, tym lepiej”. Trzeba być naprawdę mistrzem, żeby przez niespełna 7 lat zadłużyć dobrze prosperujący kraj do absurdalnego, całkowicie niespłacalnego poziomu (bezczelnie każdą transzę wirtualnych pieniędzy nazywając pomocą), zniszczyć wszystkie sektory gospodarki, sprywatyzować, zadłużyć i doprowadzić do bankructwa ostatnie dochodowe przedsiębiorstwa będące własnością państwa, pozbawić naród emerytur, itd. Co jeszcze pozwolimy zniszczyć temu tuskowemu pupilowi – zdrajcy z angielskim paszportem? Szpitale i służbę zdrowia, szkolnictwo, wojsko i policję, telewizję publiczną, kolej, coś więcej nam jeszcze zostało?

Na liście Bilderberg 2013 znajdują się przedstawiciele największych mediów, także internetowych, ogromna liczba ministrów, głównie z resortów finansów, premierzy, szefowie największych banków i korporacji.

Pod redakcją „NASZA RACJA”

Źródło: Internet, różne

P.S. Ilustracja do tego artykułu podpowiada jaki powinien być nasz kolejny krok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *