Wałęsa Lech: Pseudonim operacyjny „Bolek”

prawdziwe nazwisko (Leiba Kohne)

U „Bolka” na imieninach była cała koszerna ferajna wraz z członkami reżimu postkomunistycznego oraz szabezgoje, którzy wiernie służyli swoim panom dając im legitymacje polskości.

Lech Wałęsa

Ubecki agent profanujący Matke Boską w klapie przyjmował ponad 500 gości, m.in. premiera Donalda Tuska, ministrów: zdrowia Bartosz Arłukowicz oraz pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz uczestniczyło w Pałacu Opatów w Gdańsku-Oliwie w urodzinach Lecha Wałęsy za wyrwane z budżetu pieniądze.

Były ubecki agent przewodniczący Solidarności, przejściowo prezydent RP właśnie ukończył w niedzielę 70 lat.

Skarżyła się ta kanalia że bardzo dużo, ma na grzbiecie (czytaj sumieniu) „czuję to: 70 lat.” Opowiadał swoim pokrętnym językiem o tym „ jak był 20-latkiem i ktoś powiedział, 70 lat, to ja patrzyłem na to podejrzanie. Nie myślałem, że i mnie to trafi” – wydukał swoje złote płytkie myśli handlarza koni dziennikarzom Bolek/Wałęsa, zapytany jak się czuje w wieku 70 lat. Cały czas ma świadomość co się z nim stanie kiedy tego szubrawca rozliczy społeczeństwo stanie pod ścianą i zostanie rozstrzelany jak kolaborant norweski Vidkun Quisling. W procesie wydano na niego wyrok śmierci, który wykonano przez rozstrzelanie 24 października 1945 roku w fortecy Akerhus. Zwłoki wystawiono na widok publiczny w garażu, przechodzący Norwegowie mogli go kopać i pluć na niego, a jego nazwisko stało się synonimem przywódcy podbitego państwa, kolaborującego z okupantem.
Wśród gości, którzy przybyli na urodzinową imprezę byli szabezgoje, spolonizowani koszerni politycy i biznesmeni prawnicy, ludzie kultury, sportowcy, duchowieństwo i przedstawiciele mediów m.in. Andrzej Celiński, Zbigniew Ćwiąkalski, Andrzej Drzycimski, abp Tadeusz Gocłowski, abp Sławoj Leszek Głódź, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Katarzyna i Aleksander Hall, Halina Kunicka, Bogdan Lis, Jan Lityński, Jacek Merkel, Dariusz Michalczewski „Tiger”, Daniel Olbrychski, Małgorzata Potocka, Adam Rotfeld, Jerzy Stępień, Mieczysław Wachowski i Tomasz Wołek, Monika Olejnik. Zapamiętajcie te nazwiska albowiem jest to niepełna lista kolaborantów wspierających ubeckiego agenta i dających mu alibi poprawności politycznej i towarzyskiej.

Generał

Na imprezę urodzinową przygotowano m.in. czekoladowy tort o wadze 50 kilogramów. Wśród dań była m.in. dziczyzna z okolic Arłamowa, miejsca internowania ( kolaboracji i zmowy) w stanie wojennym Lecha Wałęsy. W Arłamowie agent Bolek złożył przysięgę na wierność SB co jest udokumentowane na kolorowej taśmie filmowej gdyby agenta Bolka naszła nagła amnezja albo  chciał się zerwać z łańcucha swoim mocodawcą i przechowywane było  w zasobach byłej SB, WSI i KGB.

Prezydent Lech Wałęsa

To  zindoktrynowane religijnie z wypranymi mózgami przez media społeczeństwo dopuściło do takiego upodlenia swojego Kraju że jest to niespotykana w dziejach naszego państwa hańba i Sto lat panie prezydencieponiżenie, a na dodatek reżimowe media pokazują tą tragifarsę fałszując i ukrywając prawdę historyczną powodując nasze oburzenie żeby nie powiedzieć wkurwienie na te jawne nadużycia.

Polaku otrząśnij się obudź z letargu chcesz być parobkiem koszernych nie daj sobie wmówić że ujawnione na naszych łamach prawdy to antysemityzm. Polska jest naszą Ojczyzną i tylko my mamy prawo nią kierować i nie potomkowie zbrodniarzy NKWD UB.

Czyży Bolek pełni funkcje Prezydenta RP nadal czy to nieuk cukiernik pomylił go z kimś innym lub zakpił sobie z nieuka Wałęsy, napisem z błędami ortograficznymi sprawił tą nieprzyjemną wpadkę solenizanta. Przyłączamy się do „Rzyczeni 100 lat Prezydęcie”. Tłumaczenie tekstu chronione prawnie.

Pod redakcją „NASZA RACJA”

Źródło: Internet, różne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *