Janusz Palikot i Jan Cedzyński – Komunikat

Kolejny raz dementuje dukanie (oświadczenie) posła Jana Cedzyńskiego

Ryszard Dabrowski

Uzurpator podający się za przewodniczącego RACJA PL, który próbuje  zawładnąć  strukturami partii w kompromitujący sposób wystąpił na konferencji prasowej w Sejmie. Wyjąkał tam deklaracje przystąpienia do skompromitowanego EUROPA + zgromadzenia oszustów i odpadków politycznych koszernego chowu. Potwierdził, że chce Partię  za wszelka cenę bez legitymacji i naszej zgody zaprowadzić Palikotowi na łańcuchu, ale na dodatek mówił tylko o sobie…, próbując postawić nas przed faktem dokonanym zmyślają że robi to na skutek naszej decyzji co jest nieprawdą. To bezczelność z jego strony.

http://sejm.gov.pl/sejm7.nsf/transmisja.xsp?documentId=8B839B1F90B8D177C1257BF0003B430F&symbol=KONFERENCJA_TRANSMISJA

Niestety, nie pozwolimy mu aby , skompromitowany, poseł  zniszczył nasz 12. letni dorobek. Dla niezorientowanych – poseł Cedzyński chodzący na pasku  Janusza Palikota, nie realizujący Uchwał Rady Krajowej RACJA.PL i głosując m.in. wbrew stanowisku Partii za podniesieniem wieku emerytalnego i zatwierdzając Ludobójczą Ustawę o przymusowych szczepieniach miał zostać usunięty z zajmowanego stanowiska, a w dalszej kolejności z partii, za haniebne łamanie Statutu RACJA PL i kolaboracje z RUCHEM co doprowadziło do buntu koszernych wyznawców jego niewątpliwych talentów politycznych i podziału w partii.

 Oświadczam po raz kolejny że  Jan CEDZYŃSKI nie jest przewodniczącym RACJA.PL. Zgodnie z wpisem do Ewidencji Partii politycznych pod nr EwP 140, Jan Cedzyński nie figuruje jako jej przewodniczący i na przedstawionej tu konferencji nie posiadał żadnego statutowego mandatu do reprezentowania naszej Partii i składania deklaracji przystąpienia do tworzenia Centro Lewicy opanowanej przez spolonizowaną koszerną brać,  dawną nomenklaturę PRL i potomków zbrodniarzy NKWD , UB, SB, którzy terrorem i mordem wprowadzili ustrój socjalistyczny wbrew  narodowi, uczestniczą oni w niszczeniu i kompromitacji naszego kraju pod przybranymi polsko brzmiącymi nazwiskami. Po 24 letnich rządach reżimu –postkomunistycznego i bezprawiu tracą oni poparcie społeczne i chcą zatrzeć ślady swoich zbrodni złodziejstwa i wszelkich matactw. W ich chorych umysłach EUROPA + ma im przedłużyć trwanie przy politycznym korycie. Na konferencji prasowej był obecny  tylko Jan Cedzyński jąkający się w imieniu… Jana Cedzyńskiego!  Wystąpił on pod naszym partyjnym logo dla zmylenia ukrywają logo uzurpatora tonącą żaglówkę co może tylko świadczyć o rozdwojeniu jaźni posła.

Wszystkie portale które zamieściły nieprawdziwe informacje o rzekomym przewodnictwie w partii RACJA PL Jana Cedzyńskiego zostały przymuszone do zamieszczenia sprostowań. Kolejne są w trakcie ich zamieszczania a oporni otrzymają pozwy sądowe.

Poniżej zamieszczamy uszczypliwy komentarz TVN-24 na temat konferencji gdzie ośmieszył siebie, naszą partie albowiem kłamstwo nie chciało mu przejść przez gardło. Komentarz zostawiamy naszym członkom i sympatykom.

http://www.youtube.com/watch?v=Qu-oanFZcC0

Nie mam zamiaru być za wszelką cenę przewodniczącym RACJA PL ale moim obowiązkiem jest przestrzegać Statutu. Ponieważ uzurpator nie chce się poddać weryfikacji i ocenie członków partii w zatwierdzeniu na to stanowisko, a obwołał się jej przewodniczącym co spotkało się z protestem i wypowiedzeniem posłuszeństwa uzurpatorowi. Czekamy na rozstrzygnięcie Sądu Rejestrowego już podejrzanie długo. Po wyroku razem zdecydujemy co dalej.

Do pobrania: Wpis do Ewidencji

Z poważaniem

Ryszard Dąbrowski przewodniczący RACJA PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *