Joanna Senyszyn – Zerwijmy łańcuchy

„Zerwijmy łańcuchy”

prof. Joanna Senyszyn w obronie maltretowanych psów

Ta coroczna akcja organizowana przez prof. Joannę Senyszyn w obronie maltretowanych psów, trzymanych szczególnie na wsiach na krótkich łańcuchach, nie rzadko nawet przez całe ich psie życie. Niehumanitarne traktowanie zwierząt wymaga ciągłej publicznej informacji, aby obudzić sumienia ludzkiej zatwardziałości na los naszych braci.

 Członkowie Racji

 

W tym roku akcja odbyła się na Rynku Głównym Krakowa w dniu 14 września 2013 r. i cieszyła się wielkim zainteresowaniem mieszkańców miasta. Przedstawiciele małopolskiej organizacji RACJA PL  również wzięli w niej udział, co widać na załączonych zdjęciach. Nasi członkowie zerwali również łańcuchy jakie zarzucili na szyję naszego społeczeństwa funkcjonariusze Kościoła rzymskokatolickiego. Chcielibyśmy także uwolnić z nich nasze władze państwowe i samorządowe, które  jednak zachowują się w tym temacie bardzo biernie, jakby im to wcale nie przeszkadzało, pomimo tego, że teraz mamy wielkiego sprzymierzeńca w osobie papieża Franciszka.

Prof. Joanna Senyszyn, to jedyna osoba na lewicy, która nie pozwoliła sobie zarzucić  łańcucha na szyję przez Kościół. Wiarygodna, sprawdzona przez lata swojej działalności i zawsze godna zaufania. Będzie przez nas bezapelacyjnie popierana w wyborach na każde stanowisko z prezydentem RP włącznie. Szkoda, że inni tzw. lewicowcy nie idą w jej ślady. Mamy jednak nadzieję, że kiedyś się obudzą.

Sławomir Mastek i

Stanisław Błąkała RACJA PL Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *