Mateusz Burzawa: cyber-grafoman

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, którego rekrutuje  Ministerstwo Brudnych Sztuczek w celu rozpowszechniania kłamliwych informacji na temat przewodniczącego RACJA PL w Internecie.

W swoim artykule z dnia 26.08. br. pt. „Dwie RACJE, w tym jedna świecka i jedna antysemicka” na portalu Lewica24, rozpowszechnia nieprawdziwe i nie sprawdzone informacje na temat sytuacji w podzielonej partii RACJA PL odnosząc się do jej strony www.racjapolskiejlewicy.pl  , jakoby rzekomo propagowała antysemickiej artykuły. Nie pisze Mateusz Burzawa

kogo obrażają lub czy piszemy nieprawdę mijając się z faktami. Są antysemickie i już. Spieszę zatem wyjaśnić że chyba pomieszały mu się ludy semickie i chazarskie bo to oni się podszywają pod semitów, a jak wykazały badania antropologiczne i DNA chazarzy nimi nie są mają fizyczne cechy neandertalskie. Przypominam że nazwano ich kiedyś przez pomyłkę Jude od Judejczycy i tak zostali Żydami.  Wydawało by się że wykształcenie i obycie polityczne predysponuje go do wnikliwej oceny i napisania rzetelnej analizy sytuacji w organizacji, którą próbują zawładnąć i zniszczyć koszerni jego bracia posuwając się do fałszerstwa dokumentacji i zwykłego łajdactwa. Łaja on i piętnuje z dziwną satysfakcją wpadając w histerie legalnie wybranego przewodniczącego RACJA PL twierdząc, że został on pozbawiony funkcji  na Kongresie partii w dniu 27 kwietnia br. Dezinformuje  członków i sympatyków,  wyborców, wciskając im zwykły kit. Konfabuluje jak nawiedzony, widać że pisze pod zamówienie zleceniodawców czyli swoich koszernych braci, których strach obleciał przed konsekwencjami za łajdactwo, jakiego się dopuścili łamiąc Statut partii, a zarazem wiedząc doskonale o bezprawiu i konsekwencji za wprowadzenie Sądu w błąd poprzez składanie spreparowanych i wadliwych prawnie dokumentów, które mieli obowiązek w terminie 14-dni złożyć w Sądzie Rejestrowym po Radzie Krajowej (26 stycznia) i Kongresie (27 kwietnia). Z danych sądowych wynika, że tego nie zrobili. Tomasz Fabiszewski były Administrator strony partyjnej, na zlecenie Ziemowita Bujko włamał się na oficjalną stronę Partii, która była moją własnością i którą utrzymywałem z własnych środków. Nie ponieśli jeszcze konsekwencji tego włamania, niszczenia zasobów, zamieszczania nieprawdziwych informacji o moim rzekomym odwołaniu, jednak sprawa wkrótce trafi do prokuratury.

Otóż drogi Mateuszu, sytuacja jest taka, że Sąd Rejestrowy prowadzi sprawę z mojego powództwa, w sprawie łamania zapisów Statutu i fałszowania dokumentacji z obrad Rady Krajowej. Ponadto złamano inne zapisy Statutu i KK jak np. przeprowadzenie nielegalnego Kongresu. Żeby zalegalizować te łajdackie praktyki pohukują oni na forach internetowych łącznie z koszernymi „Faktami i Mitami”, które też zamieściły nieprawdziwe informacje sądząc, że dam sobie spokój przy tak zmasowanej dyskredytacji mojej osoby i zaprzestanę dochodzić swoich praw w sądzie, sprawa przyschnie z czasem, powstały smród się ulotni, a nasi członkowie odsuną się od trędowatego, napiętnowanego antysemityzmem przewodniczącego. Sąd widocznie zakwestionował Protokoły z obrad Kongresu jeżeli wpłynęły, a jeżeli nie to znaczy, że nie dopełnili ustawowego obowiązku dotyczącego zmian na stanowisku przewodniczącego i myślę, że winni zaniedbania i fałszerstwa poniosą zasłużoną karę. Ale na to musimy poczekać bo Sąd analizuje nadesłane dokumenty i może unieważnić Kongres, Obrady Rady Krajowej z dnia 26 lutego, na którym próbowano mnie usunąć w nielegalny sposób, matacząc i rażąco obrażając gwarancje statutowe. Sąd po analizie materiału pociągnie ich do odpowiedzialności karnej. I co wtedy?.

WTEDY SIĘ OKAŻE ŻE SAMOZWAŃCZY PRZEWONICZĄCY CEDZYŃSKI PODPISAŁ NIEWAŻNY DOKUMENT O WSPÓŁPRACY Z EUROPA + I BĘDZIE TO JEGO POLITYCZNE SAMOBÓJSTWO.

Póki co według wpisu do ewidencji partii politycznych pod numerem EwP 140 figuruje jako jej przewodniczący – Ryszard Dąbrowski.

Sąd musiał uznał nasze zarzuty i dowody matactwa, bowiem w przeciwnym wypadku oddaliłby powództwo, a nie badałby ich zasadność.

Dlatego zarzucam ci Mateuszu nierzetelność, ignorancję i brak elementarnej, historycznej wiedzy, a także manipulowanie faktami i zwykłe kłamstwo.  O antysemityzmie piszemy w artykułach zatytułowanych „Żydowska Paranoja” oraz „Żyd spolonizowany”, w których odnosimy się do zarzutów czynionych nam przez Piotra Szumlewicza, dyżurnego ideologa portalu Lewicy.pl twierdzącego, że jestem rzekomo antysemitą. Artykuły te wyjaśniają kto i czym jest antysemita. Więc radzę uzupełnić zasoby wiedzy, bo ośmieszyłeś się publicznie jak redaktor Szumlewicz, klepiąc bez zastanowienia żydowskie komunały, wymyślone przez waszych Rabinów i używane do zwalczania przeciwników politycznych oraz ukrycia szwindli, które wyszły na jaw, a także kłamstw lub stojących im na drodze w realizacji niecnych planów pozbawienia życia Gojów.

Takie działanie na poczytnym forum jest naganne co jednoznacznie klasyfikuje Cię jako  agitatora, oszołoma i wichrzyciela. Teraz rozumiem twoją rolę jaką masz do odegrania w dyskredytacji mojej osoby. Wydano na twoje szkolenia pieniądze, które zmarnowałeś.

Mam ambicje stać na czelne partii, która jest reprezentantem społecznych oczekiwań i nie tolerowałem kolaboracji naszych członków Ziemowita Bujko i łajdackiego posła Cedzyńskiego, który głosując za podniesieniem wieku emerytalnego i ludobójczej ustawie o przymusowych szczepieniach,  sprzeniewierzyli się naszym ideałom podlizując się oszustowi politycznemu i finansowemu Januszowi Palikotowi, pomagając mu w niszczeniu naszej partii. Mieli zostać usunięci ze stanowisk. Ale co tam dla Ciebie taka wiedza, nawet nie pytałeś jakie jest nasze stanowisko, członków, twoich kolegów z RACJA PL w Małopolsce, którzy nie akceptują takiej nagannej sytuacji. Wielkopolska i Małopolska RACJA PL oraz wielu innych naszych członków, którym dziękuje za wsparcie, odmówili współpracy z samozwańczym Cedzyńskim z tej prostej przyczyny że zostałem wybrany w demokratycznych wyborach, a nie z miłości do nich, spełniają kryteria tego wyboru.

A można było inaczej, w sposób legalny, jednak zdawali sobie sprawę że nie mają większości i polegną na Konwencji przy wniosku o odwołanie. Więc mataczyli dalej zwołując nie legalny Kongres dla wykluczenia oponentów według swojego widzimisię.

I może cię zaskoczę, ale ja nie chcę być za wszelką cenę przewodniczącym, jednak mam obowiązek stać na straży Statutu, na który złożyłem przyrzeczenie oraz zaufania członków i wyborców. Jednak im bardzo spieszyło się do Palikota i Europy +, bo to i stanowiska i apanaże, do tego media, a na końcu kopniak, jak to było po wyborach w 2011 roku.

Dlatego byłem przeciwny tej współpracy psa na łańcuchu, postawiłem warunki, których Palikot nie przyjął. Więc uknuli spisek, żeby mnie usunąć ze stanowiska co im się jednak nie udało.

Reasumując żądam Mateuszu Burzawa sprostowania nieprawdziwych informacji zawartych w artykule z dnia 26 sierpnia br. pt. Burzawa: „Dwie Racje, w tym jedna świecka i jedna antysemicka”, w terminie odwrotnym. Wniosek o sprostowanie wysłałem pocztą elektroniczną na adres Wydawcy i listem poleconym.

Przewodniczący RACJA PL   Ryszard Dąbrowski                                    Poznań 28.08.2013 r.

Źródło: Internet, różne.

Do pobrania: MatiBu Sprostowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *