Żydowska paranoja

W odpowiedzi na list redaktora Piotra Szumlewicza

Szanowny panie Szumlewicz jako znany polonofob, komuch redaktor żydomasońskiego „Bez Dogmatu” i redaktor portalu lewica.pl. doznał pan podobno szoku jak pan pisze po przeczytaniu na stronie RACJA PL , rzekomo antysemickich treści, których ja nie mogę się doszukać. Reaguje pan jak każdy schizofrenik przyłapany na łajdactwie zasłaniający się antysemityzmem i Holokaustem, a nie rzeczową dyskusją.

Piotr SzumlewiczSpieszę zatem z wyjaśnieniem że nazywanie mnie wyświechtanymi sloganami  jest mocnym nadużyciem i świadczy o braku elementarnej wiedzy historycznej albowiem semitami są tylko i wyłącznie arabowie i to ludy Berberyjskie, które mają największą ich domieszkę. Czystych semitów już pan nie uświadczysz tylko ich potomków. Tyle mówią badania potwierdzone przez szacowne instytucje. I na tym można by z panem zakończyć polemikę. Zanim pan mnie zacznie prowokować i próbować dyskredytacji musi się pan wyedukować w przeciwnym razie polemika z panem jest bez sensu.

Panie Szumlewicz są dwie podgrupy nazywające się Żydami sefardyjczycy lud pochodzący z terenu Hiszpanii, i aszkenazejczycy  potomkowie w prostej linii od Chazarskiej dziczy ze stepów nadwołżańskich są oni mieszanką, ludów turecko-fińskich i tadżyckich i też nie są Żydami. Nazwa pochodzi od  błędnego tłumaczenie narodu Judejskiego. Przyjęli oni za swoją religie Talmud, który napisali Lewici ich kapłani pełnej krwi Reptilianie lub hybrydy, którego są autorami, a który jest zbiorem zbrodniczych zapisów napisanych pod kontrolą Bractwa Babilońskiego wieki temu zachęcającym do mordowania, zniszczenia na wszelkie możliwe sposoby, najbardziej rasistowski dokument na ziemi.

Nazywając siebie Żydami fałszują i ukrywają prawdziwą historie swojego pochodzenia, która niema nic wspólnego z judaizmem i plemionami izraelitów, hebrajczyków, judejczyków i kananejczyków. Pamiętam z historii że były cztery plemiona a nie jak podają  dwanaście, co wykazały badania genetyczne oraz historyczne. Naród ten bowiem nie jest ani semicki, ani hebrajski, ani izraelicki, ani judejski. Kłamstwo krótkie ma nogi i o tym powinien pan wiedzieć zanim pan się publicznie ośmieszy swoją niewiedzą.

Przykro mi drogi panie ale nie mogę zostać  Antysemitą, a nawet żydożercą z uwagi na podane wyżej przyczyny natury historycznej i przynależności rasowej. Naród żydowski po prostu nie istnieje i nigdy nie istniał, to jedno z największych ich kłamstw, nazwanym Przejęciem Tożsamości innego narodu. Żydostwo jest wyznaniem, a nie rasą.

Ostatnią rzeczą o której Żydzi chcieliby żeby świat się dowiedział, jest to, że ONI NIE SĄ NARODEM ZA JAKI SIĘ PODAJĄ! Faktem jest, że te ludy najechały Palestynę i utworzyły państwo Izrael. Usprawiedliwiając najazd, mordy i grabieże tym, że  Bóg rzekomo obiecał im tą ziemie co jest wierutną bzdurą. Napadli bowiem na potomków hebrajczyków, izraelitów, kananejczyków i judejczyków i próbują ich wypędzić z ich własnej ziemi, konfiskują i mordują bez pardonu czego jesteśmy świadkami.

Wymyślili wiec antysemityzm, który służy im do jednego celu. Jest używany jako słowo obsmarowujące, jako straszak. Kiedy tak zwani Żydzi zostaną przyłapani na zbrodni, złodziejstwie lub gdy ktokolwiek sprzeciwia się ich prawdziwym celom, dyskredytują swoje ofiary przyklejają im łatkę antysemity za pomocą wszystkich kanałów, które mają do dyspozycji i pod swoją kontrolą.

Jeżeli pan twierdzi ze artykuły zamieszone na naszej stronie są pozbawione merytorycznych dowodów, łajdactwa, zbrodni i oszustw wszelkiej maści to musi pan pozwać nas do Sądu. Zjawimy się tam razem z profesorem Jasiewiczem, historykami i pisarzem Henrykiem Pająkiem, który opisuje „Piąty rozbiór Polski”, udział Żydów w rozkradaniu majątku narodowego. Warto też zapoznać się z ustaleniami bodajże najwybitniejszego na świecie w I poł. XX w. teoretyka cywilizacji prof. Feliksa Koniecznego, zawartymi w książce „Cywilizacja żydowska”, Warszawa – Komorów 2001. O ich łajdactwach mówi też książka  dr Davida Duke „Żydowska Supremacja” i ważna pozycja dr Normana G. Finkelsteina, autora pochodzenia żydowskiego głośnej książki „The Holocaust Industry”, których powołamy na światków.

Nie można również pominąć poglądów w tym przedmiocie, zaprezentowanych przez amerykańskich badaczy żydowskiego pochodzenia Arthura Hertzberga i Aarona Hirt-Manheimera w opracowaniu Żydzi. Istota i charakter narodu, Warszawa 2001. Piszą oni m.in., iż „Żydzi są szczególnym narodem”, a „charakter żydowski jest określony przez trzy zasadnicze pojęcia: Żydów jako wybranych, jako wichrzycieli i jako obcych” . Jeżeli zaś nawet nie podzielałby pan ustaleń powyższych znawców Talmudu i cywilizacji żydowskiej, to należałoby je podważyć w sposób naukowy, w równej wymianie argumentów, a nie poprzez zarzut ignorancji wobec odmiennie myślących, na co pozwolili sobie pan wobec mnie. Idąc dalej opieramy się na opracowaniach żydowskich autorów naukowców z Instytutu w Tel-Awiwie. Od wielu lat żadna książka tak silnie nie wstrząsnęła światem żydowskim jak „Wymyślenie żydowskiego narodu” Szlomo Sanda, profesora historii z prestiżowego Uniwersytetu Telawiwskiego, żeby nikt nie zarzucił nam stronniczości. Czerpaliśmy tez wiedzę z innych publikacji, żydowskich źródeł, gdzie bez żenady chwalą się oni swoimi łajdactwami oraz planami wobec unicestwienia Gojów. A ja umiem czytać panie Szumlewicz co tam piszą pana koszerni bracia. Spisek wyszedł na jaw i to was tak rozwścieczyło.

W ramach studiów nad świętą Biblią i Talmudem Żyd uczy się, że zbrodnie przeciwko Gojom, takie jak ludobójstwo, masowe morderstwa, wykorzystywanie dzieci itp. są uważane za święte usługi wobec Boga. Biblia i Talmud, święte księgi nienawiści, zobowiązują niewinną młodzież żydowską do nienawiści, do mordowania, do oszustwa, do wypędzania, do okradania nie-Żydów w imię Boga. To pozwala nie tylko na ich skrzywienie struktury umysłowej, ale zamienia duszę na ropiejącą deformację duchową.

Uznany Amerykański psychiatra twierdzi, że Żydzi są nosicielami schizofrenii…

Shalom Temple

Tego panie Szumlewicz niema w Internecie. Ale jest w Psychiatric News, opublikowane przez American Psychiatric Association.

Data publikacji: 25.10.1972. Sprawdzić można  w lokalnej bibliotece. Dowód na to, że Żydzi są nosicielami schizofrenii znajduje się w pracy przygotowanej dla American Journal of Psychiatry autorstwa dr Arnolda A Hutschneckera, nowojorskiego psychiatry, który leczył prezydenta Nixona.

W pracy pt. Mental Illness: The Jewish Disease [Choroba umysłowa: żydowska przypadłość] dr Hutschnecker powiedział, że choć wszyscy Żydzi nie są chorzy umysłowo, to choroba umysłowa jest wysoce zaraźliwa i Żydzi są głównym źródłem tej infekcji.

Dr Hutschnecker powiedział, że każdy Żyd rodzi się z zarodkiem schizofrenii i to ten fakt jest przyczyną prześladowań Żydów na całym świecie.

Świat bardziej współczułby Żydom, gdyby wiedział, że oni nie są odpowiedzialni za tę chorobę,’ powiedział dr Hutschnecker. „Schizofrenia jest faktem, który w Żydach wywołuje kompulsywne pragnienie prześladowań.”

Dr Hutschnecker zwrócił uwagę na to, że choroba umysłowa specyficzna dla Żydów objawia się ich brakiem zdolności odróżnienia dobra od zła. Powiedział, że choć żydowskie prawo kanoniczne uznaje cnoty cierpliwości, pokory i uczciwości, to Żydzi są agresywni, mściwi i nieuczciwi. Podczas gdy Żydzi atakują nie-żydowskich Polaków za rasizm, antysemityzm. Izrael jest najbardziej rasistowskim krajem na świecie. Żydzi, jak mówi, ujawniają swoją chorobę umysłową przez paranoję. Wyjaśnił, że paranoik nie tylko wyobraża sobie, że jest prześladowany, ale umyślnie stwarza sytuacje, które prześladowanie uczynią rzeczywistością. Powiedział również, że wszystko czego potrzebuje ktoś by dojrzeć żydowską paranoję w akcji to wejść do nowojorskiego metra. Dziewięć razy na dziesięć, ten który się wpycha będzie Żydem. Żyd ma nadzieję, że weźmiesz na nim odwet w naturze, i kiedy to ma miejsce, jest przekonany, że jesteś antysemitą.’

Niech mnie pan nie straszy bo zastraszyć się „Nie dam”  Chazarskiej dziczy, która poluje z nagonką na swoje upatrzone ofiary. Historie ich kłamstw opisujemy szczegółowo w artykule pt. Żydowscy Uzurpatorzy i „Żyd spolonizowany itp. na stronie www.racjapolskiejlewicy.pl . Co do związków z lewicą to nie mam wątpliwości że wam się to nie podoba, albowiem nie kontrolujecie naszej organizacji, a monopolu nie macie. Nie wystarczy się nazwać lewicowym portalem i robić wodę w mózgu swoimi chorymi teoriami. Niczego nie mam zamiaru usuwać z naszej strony, bo po pierwsze: nie są to moje poglądy, ale szanowanych w świecie naukowców. Na naszej stronie prezentujemy bez cenzury poglądy odmienne od naszych i nie zawsze zbieżne z naszymi, ale mamy szacunek dla poglądów innych i chcemy żeby oni mieli do naszych.

Z wyrazami szacunku

Ryszard Dąbrowski

Przewodniczący RACJA PL

Źródło: Internet inne

W załączeniu list który przesłano do redakcji.

Szanowni Państwo.

Z zaszokowaniem przyjąłem antysemickie wpisy na Państwa stronie. Jako redaktor wielu lewicowych mediów proszę o odpowiedź na pytanie, czy jest to jakaś bardzo dziwna prowokacja, wynik włamania na Państwa stronę czy świadoma strategia polityczna.

http://racjapolskiejlewicy.pl/galeria-zdrajcow-polski/4407

http://racjapolskiejlewicy.pl/polski-naukowiec-stracil-prace-za-mowienie-prawdy-o-zydach/4583

http://racjapolskiejlewicy.pl/zyd-spolonizowany/4424

Jeżeli Państwo nie podzielają tych poglądów, proszę usunąć te wpisy i wydać oświadczenie, które tłumaczyłoby, skąd się one wzięły na stronie. Portal lewica.pl, którego jestem redaktorem, wielokrotnie pisał o Państwa działaniach. Powyższe wpisy sprawiają jednak, że Państwa związek z lewicowością wydaje mi się bardzo niewielki.

Z szacunkiem

Piotr Szumlewicz

3 myśli na temat “Żydowska paranoja”

  1. Trochę Pan konfabuluje w temacie genezy żydo -arabskich dusz, ale o tym może przy innej okazji.” Kryształowy świecznik”(nie modny zresztą( dostał Jacek Tabisz(papież racjonalistów). Napisałem krytyczny wobec niego komentarz na lewica.pl i cenzura nie przepuściła. Jako,że pisuję do Waszego ulubionego biuletynu-bez tytułu informację na ten temat zamieściłem, czego redakcja nie usunęła, za co jestem wdzięczny.Pytaniem moim pozostaje fakt, że nie możecie się porozumieć czyniąc wiele szkody nowej fali za jaką uważałem Rację PL. Dobrze się czyta to co piszecie. Ja całą swoją uwage w dużej mierze poświęcam „Niewolnicy z doktoratem”,(artykuł w NIE) osobie , która jako naukowiec nie poddała sie dyktatowi WSZECHWŁADZY UNIWERSYTECKIEJ, skorumpowanej zresztą, jak cała polska wierchuszka. Sprawa ciągnie się w sądzie wrocławskim, nikt z mediów, ani Hartmanów, ani Kotlińskich nie podjął tematu, bo musieliby kopnąc w dupę rektora instytutu, wielkiego manipulanta i drugiego dyrektora za popieranie plagiatów i zakaz chodzenia po uniwersyteckich schodkach.Jeden z posłów TR, ZAREAGOWAŁ, ALE PISMO OD REKTORA KŁAMLIWE ZRESZTĄ przetrzymywał 10 miesięcy. Dopiero po monitach je dostarczył. O ZAPĘTLONYCH napisałaem tekst(jest w biuletynie, ale z przyjemnościa przetransponuję go za zgodą do Was. Moja bohaterka jest samotnym wilkiem, A zapętlona ubecja knuje, kłamie instruuje, wielki to przeciwnik, jak powiedział jeden z ministrów.

  2. Jedno jeszcze ale. W Polsce nie ma lewicowych mediów.Mam tylko jeden argument. Nikt nie interesuje się klasą robotniczą, Jeżeli pan Szumlewicz uważa sie za lewicowca to niech najpierw pocałuje w usta Jacka Tabisza i jego konkubinę Kaję Bryx, którzy sa parą wychodzacą z lasu. Poza tym jako jeden z niewielu, albo tylko ja napisałem książkę o robotnikach,(KRÓLOWIE PLAGIATU), która kończy sie rewolucją. I kogo to obchodzi. Wy tam (nie obrażam ludzi z RacjiPL) JESTEŚCIE, jakąś komuną z pożydowskich dzielnic Betsajdy lub Genezaretu. Jak mogliście dopuścić wy komuchy przebrzydłe, żeby ludzie po 25 latach „wolnej amerykanki”zarabiali tyle, co Żyd przez godzinę?. Nie nazywajcie siebie lewicą, Ani Sld, ani Twój Rych Kalisz nie jestescie lewicą. Jestescie popaprańcami żrącymi robotniczą , czyli moją i moich braci robotnikow krew. Kara was nie ominie, bedę o was pisał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *