SERIAL FAŁSZOWANIA I ZACIEMNIANIA NASZEJ HISTORII TRWA NADAL

W ROLACH GŁÓWNYCH : Janusz Palikot, Leszek Miller, Wojciech Jaruzelski, Jerzy Urban,

Aleksander Wielki pseudonim Kwaśniewski

Obserwowaliśmy ze zdumieniem i zażenowaniem przykłady wchodzenia w tyłek przez w/w mężów stanu (oszustów politycznych) oraz mistrza erudycji i konfabulacji Jerzego Urbana  wynajętego przez Palikota, który swoim wiernopoddańczym wazeliniarskim tekstem wychwalającym zasługi Jaruzelskiego zamieszczonym w „NIE” nr 28/2013 r przebił wszystkich w/w na głowę. Tym  razem w chórze wychwalającym zasługi towarzysza Wolskiego pseudonim Margulis należącym do agenta NKWD-KGB pod przybranym nazwiskiem Wojciecha Jaruzelskiego podejrzanego o agenturalną współpracę z sowieckim służbami będącym ich największym osiągnięciem w umieszczaniu swoich agentów na wysokich stanowiskach w administracji RP z programu „Matrioszka”, zabrakło działaczy RACJA PL.

RACJA PL na posiedzeniu Rady Krajowej w 2012 r. w Toruniu po zapoznaniu się z dowodami i treścią wygłoszonego referat i artykułu swojego przewodniczącego zamieszczonego na stronie partyjnej, odstąpiła od dotychczasowego stanowiska wobec Wojciech Jaruzelskiego, obrony jego dokonań jako dwuznaczne i wymagające wyjaśnienia. W 2012 roku nie brała już ona udziału w manifestacji pod domem Jaruzelskiego ale nie miała już siły wydalić go ze swoich szeregów jako członka honorowego z uwagi na bunt koszernych agentów będących w jej szeregach w składzie Rady Krajowej,  cdn.

Trzynastego, miesiąca dwunastego, w dniu starotestamentowej „pomsty na gojach” , pod willą hrabiego Przedpełskiego w Warszawie na ulicy Ikara 5, willi zrabowanej i zajętej przez pierwszego prezydenta III RP Wojciecha Jaruzelskiego, zbierają się od lat bez mała dwudziestu w rytualnych pochodach, ze sztandarami i wyblakłymi nieco transparentami – dwie grupy. Jedna popiera byłego prezydenta to RACJA Polskiej Lewicy, a druga, która  psioczy to Narodowcy czytelnicy koszernej „Gazety Polskiej”.

Dom

Nie omieszka tego sfilmować corocznie TV i podać do publicznej wiadomości. Wieczorem w okienku TV pojawia się postać bohatera rytuału. Postać starca sztywna i wyprostowana z cienką, nieco indyczą szyją. Postać tragiczna, zaszczuta, zeszmacona, i to przez tych, którym od młodości służył.  Do końca swych dni bierze udział w fałszowaniu historii.

Demonstracja

Jest to doskonały przykład dla młodzieży szmacącej się i kolaborującej z koszernymi cynikami, wysługującymi się Londyńskiemu City jak zostaną potraktowani, kiedy już nie będą im potrzebni.         

A największą jego zbrodnią przeciwko Polsce i Narodowi Polskiemu, było oddanie władzy antypolskiemu plemieniu koszernych Chazarów nazywających siebie Żydami, które przywędrowało  z Armią Czerwoną. Postanowili założyć tu Judeopolonie wykorzystując kolaborantów i sowieckie służby specjalne do współpracy wyżynając opozycje i zbrojne podziemie.

Dla tej zbrodni usprawiedliwienia nie ma! Postrzegamy go jako tresowanego kundla na koszernej sowieckiej smyczy. To nie on myśli. On miał pogonić i zadusić. Wykonał to po mistrzowsku. Dostał cukiereczka (prezydenturę) i w dalszym ciągu macha przychylnie ogonkiem, patrząc panom w oczy, będąc na garnuszku ZUS-u.

Największy w naszej 1000 letniej historii „Skok na kasę” zwany przewrotem ustrojowym, był od dawna przygotowywany i dokładnie rozpisany jak partytura. Każde skrzypce grały swoje nuty.

Jaruzelski, Wałęsa, Gorbaczow, prezydent USA, Michnik, Kuroń, Mazowiecki, Geremek, naród polski do którego ogłupienia użyto niby polaka JP II, episkopat i księży.

Do końca nie zorientowany Kuroń, po powrocie z matecznika Rockeffelera publicznie zaatakował Jaruzelskiego, zarzucając mu kłamstwo. Jaruzelski miał okłamać samego D. Rockeffelera, donosząc mu: „Stan wojenny w Polsce był wprowadzony w celu ochrony Żydów”. Niedopity nałogowiec zrozumiał to: „Solidarność” jest antysemicka.

Wypowiedzi niezbyt rozgarniętego rodaka zmitygował bystrzejszy Michnik: „Odpie…pie…przcie się od generała”.

Te „Od…pie…pieprzcie” pamiętają wszyscy dziennikarze i historycy, zapominając jednocześnie słowa Kuronia. A to w nich tkwi tajemnica przewrotu.

 

1) Jaruzelski zdawał sprawozdania ze swej służby D. Rockefelerowi a więc jemu służył.

2) Jaruzelski wprowadził stan wojenny dla ochrony rozbrykanej chazarskiej dziczy

nazywanych przez siebie Żydami, dla odwrócenia uwagi ich prawdziwego pochodzenia.

Z książki Albina Siwaka dowiadujemy się, że spotkał on na granicy polsko – radzieckiej wojska sowieckie w polskich mundurach. To ta wiadomość przyspieszyła realizację wcześniej opracowanego przez służby USA planu pod kryptonimem „Stan wojenny”. Kulikow nie chciał wojny z Polską i nie chciał rozlewu słowiańskiej krwi. Na wiadomość o wprowadzeniu Stanu wojennego, wstrzymał przygotowane do akcji grupy bojowe, które miały wyłuskać z polskiego społeczeństwa szczególnie groźnych Żydów. Za tą przysługę i za oddanie władzy Żydom, Jaruzelski jest dziś przez nich poniewierany dla odwrócenia uwagi.

Jako Polak zdradził Polaków i zasłużył na pogardę. Taka kanalia nie jest nikomu potrzebna. Wszyscy się jej wstydzą, koszerni też.

Nie wolno zapominać, że tych kanalii było i jest więcej. Jedna z nich wilk w owczej skórze, czeka na beatyfikację. Cóż powiedzieć indoktrynacja religijna i medialna przynosi nieodwracalne skutki  degradacji narodu pogrążającego się w upodleniu. Najwyższy czas się przebudzić i pozbyć się ciemiężycieli.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciekawy jestem ilu świętych ma w swoim królestwie Lucyfer?

W przypadku gdyby sowiecki agent próbował nas podać do Sądu gotowi jesteśmy się tam stawić i przedstawić dowody jego współpracy agenturalnej żądając przeprowadzenia badań DNA,  którego to jego mocodawcy nie mogli przewidzieć  zmieniając tożsamość Wolskiego na Jaruzelskiego. Do dziś na Łubiance leżą w magazynie kości sobowtóra Hitlera znalezione na terenie Kancelarii III Rzeszy nie przeprowadzono badań DNA pomimo ze potomkowie Hitlera mieszkają w Anglii.

Do dziś żyją świadkowie, którzy pamiętają go z czasów młodości, oraz jego siostra, która wraz z matka  nie rozpoznały syna i brata, zadziwiające nie prawdaż. Nie wspominamy tu o cudownie odrośniętych palcach, których prawdziwy Jaruzelski był pozbawiony.

Autor: pod redakcją „NASZA RACJA”

Źródło: Internet, różne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *