Sensacyjne odkrycie! Czy tajny, szpiegowski system „Echelon” działa na terenie Polski? Kto go kontroluje?

Sensacyjny materiał reporterski! Jedna z kilku stacji największego szpiegowskiego systemu elektronicznej inwigilacji na świecie kontrolowanego przez Agencję Bezpieczeństwa Narodowego USA, prawdopodobnie działa także na terenie Polski.

Wszystkie wasze rozmowy z kochankami oraz plotki, kto z kim śpi i co ukradł,  ich treść  wraz z kopiami rozmów telefonii komórkowej, waszej kart bankomatowej zapisuje i kojarzy z miejscem pobytu śledząc was przez 24 godziny. Wiedzą co mówicie ile macie pieniędzy z kim się spotykacie gdzie robicie zakupu i z kim nie ruszając dupy z miejsca. System wbrew wcześniejszym zapewnieniom nie jest obsługiwany przez nasz personel. Ale nie narzekajcie mamy tam etat „ciecia”.

Wosjkowy-teren

Do takich sensacyjnych wniosków doszli byli już dziennikarze TVP Olsztyn i Rzeczpospolitej – Piotr Owczarski, Tomasz Sklinsmont i Mariusz Kowalewski, którzy przez kilka miesięcy badali najbardziej skrywaną tajemnicę na świecie.

Dziennikarzy pracujących nad sprawą, wielokrotnie przekonywano, by nie realizowano tego reportażu. Z kolei mieszkańcy miejscowości, w której znajdują się tajemnicze obiekty wojskowe, zabroniono mówić o tym, co może znajdować się na terenach wojskowych.

Obiekty wojskowe

Pieniądze na budowę polskiego elementu globalnego podsłuchu tzw. Echelon przekazali Amerykanie. Dzięki supernowoczesnym radarom i systemom anten, wywiad kontroluje całą przestrzeń internetową i telekomunikacyjną, a więc gromadzi i analizuje faksy, e- maile, transfery plików, a nawet zwykłe rozmowy telefoniczne.

Przechwytuje także informacje przekazywane przez satelity komercyjne i rozpoznawcze. Szacuje się, że Echelon przetwarza nawet 3 miliardy informacji na dobę.

Mieszkancom miejscowosci wojsko zabronilo wypowiadania sie na temat obiektow

Superkomputery wyposażone w słownik haseł, specjalne szyfry i kompresję potrafią przetworzyć informację przekazywaną w niemal każdym języku. Mówi się, że w niedalekiej przyszłości system będzie połączony z elementami tarczy antyrakietowej.

Tajna wojskowa baza google

Czy w Polsce, w niewielkiej miejscowości w województwie warmińsko-mazurskim, znajduje się baza będąca elementem globalnego systemu podsłuchowego Echelon?

Eszelon najberdziej tajny system szpiegowski

W komentarzu od redakcji możemy jedynie dodać ze nie mamy oczywiście zastrzeżeń co do działań ściśle operacyjnych związanych z nasza obronnością i współpracy wywiadów oprócz wchodzenia w tyłek USA, NATO i komukolwiek. Jakie mają zamiary w inwigilacji społeczeństwa to nam pokazali w Libii,  Syrii, Afganistanie, gdzie rozpętali piekło w obronie pokoju i ochrony uciskanego społeczeństwa obsypując go bombami. Cała sprawa na kilometr śmierdzi łamaniem podstawowych aktów Konstytucji i Ustaw o ochronie danych osobowych i nielegalnego podsłuchu. Ale co tam, służby zawsze miały wszystkie akty głęboko w dupie, szczególnie gdy Premier III liga jest na ich pasku, Trybunał Konstytucyjny jest pośmiewiskiem, a Ambasada Izraela wydaje im polecenia. Mieszkacie w kraju gdzie można bezkarnie zabić Prezydenta czołowych polityków, a co dopiero zwykłego Kowalskiego, a sąd jest cały czas nie zawisły.

Pod redakcją „NASZA RACJA”

Zapraszamy do obejrzenia reportażu:

Scenariusz i reżyseria: Piotr Owczarski, Tomasz Sklinsmont, Mariusz Kowalewski

Źródło: http://gazetabaltycka.pl/promowane/sensacyjne-odkrycie-tajny-szpiegowski-system-echelon-dziala-na-terenie-polski,

http://www.youtube.com/watch?v=2WVoC4h57pE

http://www.youtube.com/watch?v=7TNvztunzJk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *