Janusz Palikot: Historia Samounicestwienia

W komentarzu od redakcji do zamieszczonego artykułu Jarosława Makowskiego „I po Palikocie” możemy dodać jedynie to, że już dawno kierownictwo partii przewidziało smutny jego koniec. Nie jest pan jedyny ani pierwszy. Janusz Palikot był informowany o tym fakcie ale w dziwny sposób nie reagował na te napomnienia jakby realizując tylko sobie znany scenariusz samounicestwienia. Według wnikliwego pańskiego artykułu, z punktu widzenia  filozofa i teologa próbuje pan przypiąć Palikotowi łatkę bojownika z Kościołem i ostrzega pan że każdy, który będzie z nim walczył popełni samobójstwo polityczne jak Janusz Palikot.

Na zdjęciu:  Janusz Palikot oraz Donald Tusk.

Janusz Palikot Dolnald Tusk

Z tym możemy polemizować i dodamy jedynie że tylko zmowa rządzących z Kościołem oraz podległe Kościołowi media odgrodziły antyklerykałów od społecznego poparcia dezinformując religijnie z indoktrynowanych wyborców, strasząc ich fałszywym obrazem walki z  katolickim Bogiem. Społeczeństwo jest leniwe i dwulicowe co jest  wynikiem 1000-letniej obróbki ideologicznej zwanej katechezą i wpajania absurdalnych dogmatów wymyślonych dla zniewolenia i kontroli szerokich mas społecznych, które zostało odcięte od prawdziwej wiedzy i historii cywilizacji ziemskiej, od której pańskie środowisko również się odcina działając na jej szkodę.

Pisze pan o jego blamażu politycznym ale nie podaje pan dlaczego taki rozsądny polityk zaczyna popełniać takie błędy dodatkowo dyskredytując członków swojej partii zawodząc nadzieje swoich wyborców. Mocodawcy Janusza Palikota (Opus Dei) wyznaczyli mu taką rolę żeby następni, którzy pójdą tą drogą i będą chcieli państwa świeckiego skręcili sobie kark. Jedyną radą jaką możemy udzielić członkom i posłom RUCHU Janusza Palikota jest pozbycie się tego karierowicza i połączenie się z RACJA PL, która jest niezależną strukturą polityczną. Pisze pan o wątpliwościach Aleksandra Wielkiego pseudonim „Kwaśniewski”. To człowiek do wynajęcia zrobi co mu każą. Celowo zwodząc  czytelników opisuje jego niezależność i przenikliwość i doświadczenie polityczne. Kwaśniewski to człowiek Kościoła wystarczy przypomnieć co zrobił z Konkordatem podpisując wadliwie prawną umowę międzynarodową ze szkodą dla Polski. Przy poprawnej analizie faktów nie potrzeba skończyć filozofii i teologii, żeby to właściwie zinterpretować . A panu przychodzi to z wysiłkiem, udając że pan tej zależności nie widzi, kopiąc bezmyślnie Palikota.  Zali się pan że niema dziś prawdziwej lewicy, a co z RACJA PL, no tak ich niema w mediach więc nie istnieją. Jesteśmy celowo marginalizowani przez 10-lat naszej działalności bo nie pasujemy do koterii, a  koteria nie chce się dzielić konfiturami władzy z jakimiś narwanymi antyklerykalnymi lewakami żądającymi przestrzegania Konstytucji, poszanowania prawa, rozdzielenia kościoła od państwa i społecznych reform, kontroli nadzoru społecznego oraz zatamowania kradzieży majątku narodowego nazywanego prywatyzacją. Pomaganie kolaborantom nie uświadamianie społeczeństwu zależności i zagrożeń, farsy politycznej rozgrywanej przy udziale mediów, której jedynym celem jest wprowadzenie niewolnictwa, degradacji struktur naszego Państwa i podporządkowanie Światowemu Rządowi, który jest mrzonką wyznawców Lucyfera, czyni pana odpowiedzialnym za bezprawie jakie się dzieje w tym kraju i współudział w tym procederze dezinformacji. Średnio rozgarnięty ośmioklasista widzi że to wszystko jest zorganizowanym oszustem tylko nie filozof i teolog wykształcony na koszt podatników. Nie da się już zatamować postępu i podniesienia świadomości społecznej na wyższy poziom bo wyrwa w tamie jaką zrobiła RACJA PL  czyni coraz większe szkody kolaborantom w ich kreciej robocie.

Redakcja „NASZA RACJA”

Źródło: Internet, Janusz Palikot – różne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *