Zmyślona Żydowska Rasa

Antropologia dzieli ludzi na trzy rasy: czarną, mongolską lub orientalną,  kaukaską czyli inaczej białą,  ewentualnie czwartą Australoidów-Aborygenów. Żydowska rasa to kupa bzdur z przewagą kupy jak aryjska rasowość. Nie ma absolutnie żadnych pisanych dowodów, nigdzie-ani u starożytnych Greków ani w rzymskich odniesieniach na istnienie Abrahama, Mojżesza, Salomona jego syna Dawida. Konsekwencje tego wszystkiego dla ludzi, którzy określali siebie Żydami i dla ludzkości były dosyć odrażające na przestrzeni wieków.

Ryszard-Dabrowski

Spieszymy zatem z wyjaśnieniem że nazywanie Piotra Tymochowicza antysemitą jest mocnym nadużyciem i świadczy o braku elementarnej wiedzy historycznej albowiem semitami są tylko i wyłącznie arabowie. Są dwie podgrupy nazywające się Żydami sefardyjczycy lud pochodzący z terenu Hiszpanii, i aszkenazejczycy  potomkowie w prostej linii od Chazarskiej dziczy ze stepów nadwołżańskich są oni mieszanką ludów turecko-fińskich i tadżyckich i też nie są Żydami. Przyjęli oni za swoją religie Talmud, który napisali Lewici ich kapłani pełnej krwi Reptilianie lub hybrydy, którego są autorami, a który jest zbiorem zbrodniczych zapisów napisanych pod kontrolą Bractwa Babilońskiego wieki temu zachęcającym do morderstwa, zniszczenia na wszelkie możliwe sposoby, najbardziej rasistowski dokument na ziemi.

Nazywając siebie Żydami fałszują i ukrywają prawdziwą historie swojego pochodzenia, która niema nic wspólnego z judaizmem i plemionami izraelitów co wykazały badania genetyczne oraz historyczne. Naród ten bowiem nie jest ani semicki, ani hebrajski, ani izraelicki, ani judejski. Kłamstwo krótkie ma nogi. Poniżej prezentujemy kilka przykładów duchowego schorzenia Talmudu wersety pochodzą z Talmudu Babilońskiego wydanie z 2010 r.)

„Tylko Żydzi są ludźmi, nie –Żydzi nie są ludźmi, lecz bydłem”

                                                                 -Kerithuth 6b,strona 78,jebhammoth 61;

 

Nie-Żydzi zostali stworzeni po to, by służyć Żydom jako niewolnicy”

                                                                                               -Midrasch Talpioth 225;

 

Współżycie seksualne z nie-Żydami jest jak  współżycie seksualne ze zwierzętami”

                                                                                                             -Kethuboth 3b; 

„Nie-Żydzi muszą być unikani nawet bardziej niż chore świnie” 

                                                                                                     -Orach Chalim 57,6a;   

Prawda jakie frapujące wątki. Czy ktoś zdrowy na umyśle może napisać tak nienawistne i rasistowskie teksty.

Przykro mi drogi Piotrze ale nie możesz zostać Naczelnym Antysemitą Polski, a nawet żydożercą z uwagi na podane wyżej przyczyny natury historycznej i przynależności rasowej. Naród żydowski po prostu nie istnieje i nigdy nie istniał, to jedno z największych ich kłamstw, nazwanym Przejęciem Tożsamości innego narodu. Żydostwo jest wyznaniem, a nie rasą

Ostatnią rzeczą o której Żydzi chcieliby żeby świat się dowiedział, jest to, że ONI NIE SĄ NARODEM ZA JAKI SIĘ PODAJĄ! Faktem jest że te ludy najechały Palestynę i utworzyły państwo Izrael. Usprawiedliwiając najazd, mordy i grabieże tym że  Bóg rzekomo obiecał im tą ziemie co jest wierutną bzdurą.

Wymyślili wiec antysemityzm, który służy im  do jednego celu. Jest używany jako słowo obsmarowujące, jako straszak. Kiedy tak zwani Żydzi zostaną przyłapani na zbrodni, złodziejstwie lub gdy kto kol wiek sprzeciwia się ich prawdziwym celom, dyskredytują swoje ofiary przyklejają im łatkę antysemity za pomocą wszystkich kanałów, które mają do dyspozycji i pod swoją kontrolą.

Cieszy mnie niezmiernie fakt że nie dałeś się zastraszyć tej Chazarskiej dziczy, która poluje z nagonką na swoje upatrzone ofiary. Historie ich kłamstw opisujemy szczegółowo w artykule pt. „Żydowscy Uzurpatorzy”  na stronie www.racjapolskiejlewicy.pl

Z poważaniem

Ryszard Dąbrowski

Przewodniczący RACJA PL

Jedna myśl na temat “Zmyślona Żydowska Rasa”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *