Rytualne Mordy: Wizerunkowe Samobójstwo Żydów Ortodoksyjnych

Powszechne oburzenie Żydów Ortodoksyjnych – wywołane utrzymaniem przez Parlament Polski zakazu uboju rytualnego, czy nazywając rzeczy po imieniu – Rytualnych Mordów na zwierzętach, powoli spowoduje katastrofalne skutki w postrzeganiu owej mniejszości – nie tylko w Polsce.

Rutualne-Mordy-Zydow

Przewiduję, że będzie to podręcznikowy przykład, jak można skutecznie w rekordowym czasie, w ciągu zaledwie kilku dni – zniweczyć działania i ciężką pracę kilku pokoleń na rzecz zbliżenia narodu Żydowskiego obciążonego strasznym piętnem Ofiary z innymi narodami.

Tak oto Ofiara stała się Katem.

Co prawda Katem Zwierząt – rytualnie mordowanych, ale w każdym postępowym społeczeństwie to będzie nowy obrzydliwy wyznacznik Ortodoksów.
Tak jak kiedyś niesłusznie i krzywdząco posądzano Żydów o rytualne morderstwa dzieci chrześcijańskich tak teraz niestety słusznie – postępowa część społeczeństwa, kierująca się współczesnymi wyznacznikami humanitaryzmu będzie widzieć w nich rytualnych oprawców zwierząt.

Nie-zabijaj-dla-religii

Oburzenie, złorzeczenia i lamenty rabinów – niestety umocnią tylko taki wizerunek oraz spotęgują uprzedzenia i nienawiść, będą zatem podręcznikowo – przeciwskuteczne, ponieważ będą nieodparcie kojarzone z bezczelnym i buńczucznym wtrącaniem się w demokratycznie ustanowione czy utrzymane prawa w niezależnym Polskim Parlamencie.
Argumenty mówiące o rasizmie, o antysemityzmie posłów polskich – będą taśmowo produkować i uaktywniać całe nowe zastępy nie tylko obrońców praw zwierząt, ale też ludzi humanitarnie do zwierząt nastawionych.
A tego typu argumentacja już stała się niestety – faktem.

Pseudoargumentacja odwołująca się do Holokaustu, wspólnej przeszłości, braku tolerancji religijnej jest na tym tle – nie tylko niestosownym nadużyciem, ale przede wszystkim socjotechniką zabarwioną szantażem emocjonalnym odwołującym się do poczucia winy oraz bardzo niebezpiecznych resentymentów.

Tego typu argumenty – łatwo przebić niczym nadętą purchawkę.
W postawach tolerancyjnych bowiem, nie ślepa tolerancja wobec wszelkich zachowań jest wyznacznikiem jej samej, ale paradoksalnie określenie jej granic.
Innymi słowy w tolerancji nie ślepa akceptacja jest decydująca, ale Granice Tolerancji – będą nam mówić czy jesteśmy tolerancyjni czy nie.
A granicami tolerancji, współcześnie przyjmowanymi przez cały cywilizowany świat, zbudowanymi na postępowych zasadach humanitaryzmu – są zasady nie szkodzenia, nie zadawania cierpień innym istotom, tak ludzkim jak i zwierzętom.

Argumenty mówiące o tym, że Halacha jako „droga”, jako prawo, jako tradycja obowiązuje od ponad 3 tysięcy lat, przypomina znacznie dłużej funkcjonującą (kilka milionów lat) tradycję kanibalizmu czy jakże mocno zakorzenioną zasadę uśmiercania dziewic w ofierze. Postęp cywilizacyjny polega między innymi na tym, że z biegiem lat udaje się nam wykorzeniać podobnie bestialskie praktyki i tradycje.

Pamiętajmy na koniec o jednym:

Tak jak nie każdy Polak – jest Katolikiem tak nie każdy Żyd jest Żydem Ortodoksyjnym, choć niestety wizerunkowo, będzie to bardzo trudno udowodnić.

 

Przy okazji zauważmy, jak bardzo jest nam, jako populacji potrzebne Wyzwolenie od Religijnego Piętna – jako źródła nienawiści, źródła ciemnoty oraz konfliktów.
I nie ważne jaka to religia.

Gdyby religie pozostały indywidualnym i prywatnym sposobem postrzegania świata – nie byłoby problemu, ale tak nigdy nie będzie, ponieważ każda religia prowokuje do ingerencji w coraz szersze kręgi rzeczywistości …

No i doigrałem się …
Tak jak dotąd wyzywano mnie od Żydów, Masonów, Cadyków – tak teraz (po wpisie i przedrukach o Morderstwach Rytualnych Zwierząt – któremu dla niepoznaki nadaje się jakże wdzięczne hasło: Ubój ) natychmiast zostałem sklasyfikowany jako naczelny Antysemita RP.
Będzie kłopot z jakąś stałą etykietą dla mnie, ponieważ :

Jestem Żydem, wobec wszelkich Antysemitów.
Jestem czarnoskórym Arabem, wobec wszelkiej maści rasistów i Kosmopolitą wobec narodowców.
Jestem Masonem, wobec Gołębi Rydzykowych.
Jestem Katolikiem, Muzułmaninem, Buddystą jednocześnie – wobec agresywnych Ateistów – potępiających wolności religijne.
Jestem Ateistą – wobec osób religijnych – narzucających mi, ich własny punkt widzenia.

Od dzisiaj jestem Antysemitą – wobec Rytualnych Morderców Zwierząt. 

Autor: Piotr Tymochowicz

Od redakcji : „Nasza Racja”

Ryszard-Dabrowski

Spieszymy z wyjaśnieniem że nazywanie Piotra Tymochowicza antysemitą jest mocnym nadużyciem i świadczy o braku elementarnej wiedzy historycznej albowiem semitami są tylko i wyłącznie arabowie, a sefardyjczycy lud pochodzą z terenu Hiszpanii nie, natomiast aszkenazejczycy  pochodzą w prostej linii od dziczy Chazarskiej pochodzącej ze stepów nadwołżańskich są mieszanką ludów turecko fińskich i tadżyckich też nim nie są. Przyjęli oni za swoją religie Talmud, i są jego wyznawcami, który jest zbiorem zbrodniczych zapisów napisanych przez Bractwo Babilońskie wieki temu.

Nazywając siebie Żydami fałszują i ukrywają prawdziwą historie swojego pochodzenia, która niema nic wspólnego z judaizmem i plemionami izraelitów co wykazały badania genetyczne oraz historyczne. Naród ten bowiem nie jest ani semicki, ani hebrajski, ani izraelicki, ani judejski. Kłamstwo krótkie ma nogi.

Przykro mi drogi Piotrze ale nie możesz zostać Naczelnym Antysemitą Polski, a nawet żydożercą z uwagi na podane wyżej przyczyny natury historycznej i przynależności narodowościowej. Naród żydowski po prostu nie istnieje i nigdy nie istniał, to jedno z największych ich kłamstw, nazwanym Przejęciem Tożsamości innego narodu.

Ostatnią rzeczą o której Żydzi chcieliby żeby świat się dowiedział, jest to, że ONI NIE SĄ NARODEM ZA JAKI SIĘ PODAJĄ! Faktem jest że te ludy najechały Palestynę i utworzyły państwo Izrael. Usprawiedliwiając najazd obietnicą Boga, który rzekomo obiecał im tą ziemie.

Cieszy mnie niezmiernie fakt że nie dałeś się zastraszyć tej Chazarskiej dziczy, która poluje z nagonką na swoje upatrzone ofiary. Historie ich kłamstw opisujemy szczegółowo w artykule pt. Żydowscy Uzurpatorzy  na stronie www.racjapolskiejlewicy.pl

Z poważaniem Ryszard Dąbrowski

Źródło: Internet, różne

http://anglo-saxonisrael.com/blog/?p=18

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *