Horror w Izraelu: 30 tys. tajnych agentów Mossadu zagrożonych – wyciekły ważne dane!

W ubiegłym tygodniu organizacja hakerów „Anonymous”, której symbolem jest słynna maska „Guy Fawkes-a”, włamała się na stronę izraelskiego Mossadu. Grupa Anonymous rozpoczęła serię cyberataków przeciwko izraelskim stronom od listopada 2012 r. w odwecie za izraelskie ataki na Strefę Gazy.

Hacked

Chcieliśmy spytać przy okazji naszego Premiera dlaczego na terytorium Polski bezkarnie grasuje około 2000 agentów Mossadu nie podlegających żadnej kontroli i nadzorowi 12 służb specjalnych, straży granicznej, wojska i policji?

Kogo tak naprawdę kontrolują i co robią izraelskie  służby specjalne z których każdy jest uzbrojony po zęby, wyszkolonym mordercą umiejącym zakładać i detonować ładunki wybuchowe. Panie Premierze czy oni pilnują ustalonego porządku czyli pańskiej dupy i polsko języcznego nierządu?

Grupa hakerów Anonymous twierdzi, że włamała się na stronę internetową agencji szpiegowskiej Mossadu Izraela, zyskując dostęp do dokumentów ściśle tajnych. Według PRESSTV – Hack, odsłonił ukrytą sieć 30 tys. tajnych agentów, niektórych z nich jawnie oznaczono jako „Hitman” (zabójcy na zlecenie, najemnicy). Mowa tu o 30.000 agentów ulokowanych na całym świecie, prawie wszyscy z nich przeszkoleni są w użyciu materiałów wybuchowych i podkładaniu ich w budynkach oraz samochodach, dodatkowo wyszkoleni są w porwaniach i zabójstwach.

Dane dostępne są pod linkami:
Https://docs.google.com/file/d/0B_j9nHbEe0UUS2xNOGtOWUpqMlU/edit
Https://anonfiles.com/file/d9f4c3eaec587f9c97bc8b6c1d91f23b
Https://hotfile.com/dl/199414045/cccb1a1/OpIsrael.xlsx.html

 

Inne lokalizacje danych agentów Mossadu:

Https://docs.google.com/file/d/0B_j9nHbEe0UUS2xNOGtOWUpqMlU/edit   

Https://hotfile.com/dl/199414045/cccb1a1/OpIsrael.xlsx.html

Informacje, które rzekomo wyciekły, obejmują adresy, numery telefonów i ogólne informacje kontaktowe dotyczące agentów Mossadu.

Ataki przeprowadzono pod hasłem „OpIsrael”, a jego finał planowany był na 07 kwietnia 2013, głównym ich celem jest usunięcie Izraela z przestrzeni wirtualnej. Będziemy świadkami jeszcze wielu tego typu ataków, wymierzonych w izraelskie struktury państwa.

Grupa Anonymous to – zdecentralizowana grupa aktywistów internetowych sprzeciwiająca się ograniczaniu wolności obywatelskich, korupcji, konsumpcjonizmowi, cenzurze, fair use, katolickiej etyce seksualnej, wpływowi Kościoła katolickiego na życie publiczne czy łamaniu praw zwierząt.

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu w komentarzach poniżej.

PRESSTV/GD/HSN/SL

W załączeniu lista agentów ich e-maile i telefony. Rozejrzy się wokoło, może siedzi u ciebie agent w piwnicy z kartoflami, a ty  myślisz że to pobożny katolik.

 Artykuł pod redakcją: „NASZA RACJA”

Źródło Internet, różne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *