Ujawniamy nielegalne eksperymenty medyczne na dzieciach w Polsce!

Uniwersytet Medyczny w PoznaniuUniwersytet Medyczny w Poznaniu jest głównym ośrodkiem w Polsce, w którym testuje się na tysiącach dzieci nowe szczepionki koncernów farmaceutycznych. Jest to zapewne intratne źródło dochodów dla wielu osób w tym regionie, które lobbują za masowymi szczepieniami, kontynuują zdobycze niemieckiej farmacji rodem z Oświęcimia w wydaniu  Dr Mengele.

“Zainteresował mnie bardzo temat przeprowadzania nielegalnych testów szczepionek “terminatorów” na dzieciach. Chcę powiedzieć, że to chyba nie tylko w poznaniu. Moje dzieci są już duże i dawno zaszczepione w czasach gdy nie było terminatorów czy jak tam je nazwać, ale mam pewne spostrzeżenie jeśli chodzi o moich znajomych, którzy mają małe dzieci. Są zachwyceni gdy w przychodni dostają informację od lekarza , że biednego maluszka nie trzeba będzie kłuć kilkakrotnie bo są już “cudowne” szczepionki na wszystko w jednym, ale sami je sobie muszą kupić za kolosalną kwotę – ok. 350 zł za sztukę. I myślę, że nie dość tego, że testują jakiś szajs na małych dzieciach to jeszcze nie za swoje, ale za ciężko zarobione pieniądze biednych rodziców wypruwających sobie żyły żeby ich dziecku było “dobrze”. Ale to będzie ciężko powstrzymać, bo ludzie mają zbyt duże zaufanie do lekarzy i słuchają ich jak wyroczni – chyba nie mają innego wyjścia? Do wszystkich porad lekarza podchodzą bezkrytycznie, a ci co myślą trochę to są piętnowani w mediach, za to że maja własne zdanie i to ich wybór i ich dziecko. Wbrew pozorom dziecko nie jest własnością państwa, tylko jest wolnym obywatelem pod opieką jego rodziców też wolnych obywateli. Ale nasze państwo uzurpuje sobie prawa do nas, naszych dzieci, chce decydować o naszym życiu i śmierci – ale mi demokracja.. W czasach kamienia łupanego była większa demokracja..

Ale się rozpisałam, chyba bloga założę, bo tyle na sercu leży, że trzeba to przelać na ..ekran? papier? hm..”
Małgosia – Kraków.

Komentarz Jarek Kefir: Z tym założeniem bloga śledczego to bardzo dobry pomysł. Do dzieła, Pani Małgosiu. Poruszono w powyższym mailu niemal bezkrytyczne zaufanie obywateli do lekarzy. Kiedyś były tzw szeptuchy, wróżki, cyganki wróżące z dłoni i im też ufano niemal bezkrytycznie. Z jednego średniowiecza, tego duchowego, przeszliśmy po prostu w kolejne średniowiecze, ukryte pod płaszczykiem nauki. W tym szaleństwie nikt lub prawie nikt nie zauważa, że obecna, oficjalna medycyna jest silnie trzymana na smyczy przez kartel farmaceutyczno – szczepionkowy. Lekarz przestał być lekarzem. Lekarstwo przestało być lekarstwem. Dziś lekarz jest de facto dealerem farmaceutyków dostarczanych przez koncerny. Zajmuje się dilerką a nie wyleczeniem z choroby – co najwyżej jej zaleczeniem i skazaniem pacjenta na dożywotnie przyjmowanie leków. Dziś lekarstwo przestało być lekarstwem i jak dowodzi ten cały tekst jak i blog – często jest trucizną.
W powyższym mailu mamy oficjalne potwierdzenie, że w Polsce są stosowane doświadczalnie szczepionki – terminatory zawierające nawet kilkanaście chorób w jednej ampułce, no i końską dawkę konserwantów, rtęci, aluminium, skwalenu i innych szkodliwych dodatków. Proszę, zapamiętajcie jedno: wbrew pozorom, im więcej wkłuć, tym lepiej dla zdrowia dziecka, choć też jest tragiczne. Pojedyncza szczepionka oprócz obcego DNA zawiera niewielką dawkę konserwantów, rtęci itp. Zaś szczepionka 7 in 1 lub nawet 15 in 1 zawiera nie tylko obce DNA,  ale także groźne dodatki – oficjalnie konserwanty i wzmacniacze odporności. Powodują one masywną burzę cytokinową w organizmie dziecka, co jest dla niego szokiem i często kończy się chorobami, kalectwem lub śmiercią..
Obecne szczepionki 3 in 1 (3 w 1) tzw MMR, BGC, DTP – widać, że powoli odchodzą do lamusa, ponieważ nie spełniły swojego zadania. Były zbyt słabe, za mało szkodliwe? Czy aby nie zapuszczam się w teren teorii spiskowych? Otóż nie. Spójrzmy na fakty. W latach 60-tych XX wieku na autyzm cierpiało jedno dziecko na 77 tysięcy. Kilka lat temu na autyzm chorowało.. jedno dziecko na pięćdziesiąt, co oznacza, że w co drugiej klasie podstawówki jest dziecko chore na autyzm. Skąd ten ogromny skok? Podejrzewa się powszechnie, że autyzm jest powodowany przez konserwanty zawarte w szczepionkach – aluminium, rtęć, formaldehyd i wiele innych.
W 2011 roku od grudnia obowiązkowe będą szczepionki na pneumokoki, które nie dość że są nieskuteczne (bowiem “chronią” tylko przed brazylijską odmianą oneumokoków), to są bardzo szkodliwe. Generalnie zasada jest prosta: po wprowadzeniu każdej szczepionki wzrasta statystyczna śmiertelność i powikłania poszczepienne w szczepionej populacji. Widać to nawet na oficjalnyc statystykach rządowych. Szczepionka albo zdrowie – wybór należy do Ciebie.

Stan na 8 listopada 2011 roku:

Alex Jones i alternatywne media w USA potwierdzają plany wprowadzenia szczepionek – terminatorów nawet 15-walentnych, które mają wprowadzić burzę cytokinową w organizmie dziecka i zainfekowanie komórek ciała, później mutacje w genomie i  choroby – nowotwory, genetyczne, autoimmunologiczne. Już w 1962 roku tajne notatki WHO zalecały używanie szczepionek – terminatorów do zmian / modyfikacji genomu człowieka (dzieci). Czyżby to był strach psycholi rządzących Ziemią przed dziećmi Indygo? To jedna ze spiskowych hipotez, nie będę w nią wnikał, ale chcę, abyście wiedzieli, że właśnie teraz rodzi się wiele wyjątkowych dzieci ze zdolnościami wyprzedzającymi naszą epokę.
Szczepionki – terminatory to moje określenie, wymyśliłem je po to, by móc określać szczepionki nowej generacji zawierające nawet kilkanaście elementów bakterii / wirusów w jednej ampułce. Widocznie dotychczas stosowane szczepionki trój walentne (MMR, BCG) nie były w stanie wyrządzić takich szkód. Więc wymyślili nowe, jeszcze gorsze, zawierające szkodliwe dodatki – oficjalnie konserwanty i wzmacniacze. Organizm małego dziecka ma silny mechanizm obronny przed burzą cytokin. Pisałem o tym w niższych, dolnych partiach tekstu. I właśnie szczepionki – terminatory mają za zadanie wymusić w organizmie dziecka burzę cytokinową. Powiedzcie sami: czy to jest zgodne z naturą, z dziełem stworzenia człowieka? Nie, to jest zbrodnia przeciwko nam, przeciwko naturze, biologii tych dzieci. Burza cytokinowa wywoływana przez szczepionki – terminatory nie jest stanem normalnym dla małego dziecka i jest dla niego szokiem. Organizm różnie reaguje na taki szok; już zwykłe szczepionki zawierające po 3 elementy chorobotwórcze w jednej ampułce zabijają i okaleczają tysiące razy więcej dzieci niż choroby, na które się szczepi. Nie trzeba wierzyć w żadne spiski, wystarczy spojrzeć na rządowe, w tym polskie statystyki zgonów po szczepieniach (ogrom) i po chorobach na które się szczepi (kilka przypadków na rok w skali 80-milionowego kraju / Niemcy).

Komentarz Jarek Kefir: Szczepionki, które tutaj opisuję, są testowane nielegalnie i ze złamaniem wszelkich procedur w Poznaniu. Korporacje farmaceutyczne traktują nasz kraj jako kraj Trzeciego Świata, gdzie można sobie pozwolić na takie zagrywki. Bywało wiele razy głośno o aferach związanych z nielegalnym testowaniem farmaceutyków czy szczepionek. Jedną z tych afer zajęli się dziennikarze śledczy z TVN, inną aferę, aferę świńskiej grypy i szkodliwych szczepionek, które wg francuskiego konsultanta do spraw zdrowia spowodują sto tysięcy zgonów w najbliższych latach we Francji, opisali dziennikarze śledczy „NIE”. Dziennikarze śledczy tej gazety („NIE”) mają powiązania z byłym wywiadem wojskowym, byłym WSI a także częścią AW i ABW. Ponownie namawiam do pisania petycji do działu śledczego gazety „NIE”, choć nie popieram większości tekstów i działań tej gazety. Prawda musi wyjść na jaw! W pierwszym wypadku, opisywanym przez dziennikarzy śledczych TVN, bodaj w Grudziądzu testowano nielegalnie i ze złamaniem wszelkich procedur szczepionki na ptasią grypę, nawiasem mówiąc, do dziś nikt nie wynalazł skutecznej szczepionki na tę formę grypy – zagadka dla Was: dlaczego? Dlaczego nie ma szczepionek na najbardziej namacalne, widoczne i śmiertelne choroby, takie jak AIDS, trąd, dżuma prawdziwa (dymeniczna), ptasia grypa? Czyżby cała wakcynologia była sztucznym wymysłem koncernów farmaceutycznych, które potrafią tworzyć szczepionki tylko na niezłośliwe choroby, a nie realną dziedziną wiedzy?
Wracając do tematu: w wyniku nielegalnych testów w Grudziądzu kilka lat temu, zmarło nagłą śmiercią około 30 osób. To oficjalne dane, jednak sprawę zatuszowała prokuratura, która prawdopodobnie też dostała niezłą łapówę od koncernów farmaceutycznych. To działanie stricte kryminalne. Ilu naprawdę ludzi zmarło? 60? 1000? Tego już nie dowiemy się nigdy. Podałem tutaj przypadki już namierzone i udowodnione przez profesjonalnych dziennikarzy śledczych. Jeśli dalej nie wierzysz, że szczepionki – terminatory mogą być stosowane na ogromną skalę w Polsce, to wróć do początku tekstu i przeczytaj jeszcze raz. Lub rozejrzyj się po internecie i poszukaj materiałów źródłowych na opisywane powyżej tematy / śledztwa.

Szczepionki – terminatory oprócz zawartości sześciu, dziesięciu czy nawet kilkunastu chorób w jednej ampułce, zawierają także zanieczyszczenia biologiczne, takie jak pozostałości po komórkach nowotworowych na których były hodowane wirusy, obce, dziwne fragmenty DNA, priony powodujące gąbczaste zwyrodnienie mózgu. Musieli to przyznać, acz niechętnie, sami producenci szczepionek, tacy jak np owiana zła sławą korporacja Merck. Korporacja Merck „zasłynęła” z produkcji nielegalnie wprowadzonego do obrotu leku Vioxx (udowodniły to prokuratury, w tym sąd w USA). Lek Vioxx doprowadził do śmierci milionów ludzi na całej Ziemi i trwałego kalectwa dziesiątek lub setek milionów. Tu prawdy także nie poznamy, ponieważ sprawę zgodnie tuszowały prokuratury i wymiar „sprawiedliwości” wszystkich krajów – w końcu dostali za to miliardy dolarów łapówek. Koniec końców korporacja Merck, pomimo tuszowania i krycie jej przez organa ścigania i agencje wywiadu, i tak musiała wypłacić najwyższe w historii całej naszej planety odszkodowania swoim byłym już pacjentom. Merck i korporacje powiązane (tak naprawdę do końca nie wiadomo, kto ma te wszystkie akcje i udziały w tych korporacjach) są dziś liderami w produkcji szczepionek – terminatorów.
Wracając do meritum:
Dochodzą do tego jeszcze silniejsze adjuwanty chemiczne, prawdopodobnie nowej generacji, zawierające rtęć, aluminium i inne metale ciężkie, a także inne składniki, takie jak formaldehyd, antybiotyki, itp. Oficjalnie są one dodawane w „małych dawkach” jako konserwanty, jednak wstrzykiwane do układu krwionośnego i / lub przekraczające barierę krew – mózg, sieją spustoszenie.

Na trop tej mega afery wpadła profesor Dorota Majewska, niezależny Polski naukowiec o wybitnym dorobku naukowym. Bada ona obecnie szkodliwość szczepionek i dodatków do nich dodawanych, oficjalnie jako środki konserwujące. Donosi ona o zwiększonej liczbie raportów n/t zgonów poszczepiennych i przypadków kalectwa. O tym donosiła także moja informatorka, Sylwia (patrz poniżej).
Pionierem w nielegalnym testowaniu tych szczepionek jest Poznańska Akademia Medyczna, w opinii prof. Majewskiej. Podejrzewam, że w innych krajach trzeciego świata są prowadzone nielegalnie także takie testy, gdzie szczepionkę podaje oprych z zardzewiałym kałachem w ręku, a nie personel medyczny. I tutaj powstaje zagadka: otóż Bill Gates zapowiedział wydanie miliardów dolarów na szczepionki nowej generacji i szczepionki te są jak widać testowane. Na programy bezpłatnych szczepień w Afryce wydano już kilka bilionów dolarów. Tymczasem w rogu Afryki, czyi Somalii, Dżibuti, Etiopii, Ugandzie trwa obecnie katastrofa humanitarna. W przyszłych miesiącach kilkanaście milionów ludzi może umrzeć z głodu, braku wody lub jej zanieczyszczenia i epidemii malarii i innych chorób z tym związanych. I teraz zagadka: na ratowanie tych ludzi pieniędzy nie ma, zaś główny nacisk kładzie się w mediach właśnie na szczepienia które podobno mają ochronić ludzi przed epidemią, co jest kłamstwem. Tym ludziom potrzebna jest geotermia, wydobycie wód głębinowych i naturalne wyprodukowanie specjalnych odmian płodów rolnych, odpornych na długotrwałą suszę (nie chodzi mi o GMO!). Oni nie potrzebują potencjalnie śmiercionośnych szczepionek, ale czystej wody, chleba i technologii odpowiednich dla ich klimatu. Jakoś na to pieniędzy nie ma, dziwne, nieprawdaż?

Oto tekst Alexa Jonesa z blogu monitorpolski.wordpress.com:

cyt: „Alex Jones, 37-letni prezenter radiowy z Austin w Teksasie,  prowadzi programy radiowe i telewizyjne od ponad 15 lat, jest doskonałym przykładem na to, że jeden zdeterminowany energiczny człowiek może zmienić bieg historii. Jones bowiem zmienia historię, jego programy i filmy ogląda i słucha codziennie ponad 3 miliony ludzi. Niezwykle popularne są kanały na YouTube. Bez Alexa, republikański kandydat na Prezydenta Ron Paul, nie miałby szans.
Działania Alexa Jonesa powinny być wskazówką w jaki sposób mogą być prowadzone i finansowane media alternatywne, także w Polsce.

Notatki WHO z 1972 roku zalecały użycie szczepionek do zabijania ludzi

http://prawda2.info/viewpost.php?p=121549

Patrick Jordan ujawnił treść notatek Światowej Organizacji Zdrowia z 1972 roku, w których omawiano 3-stopniową eutanazję za pomocą szczepionek. Notatki o numerach 1 i 2 znalazły się w Biuletynie 47 WHO, No 2. Zabijanie ma być wykonywane w trzech etapach:

  1. obezwładnienie układu odpornościowego
  2. zainfekowanie wszystkich komórek organizmu
  3. ponowne uruchomienie układu odpornościowego w celu wywołania tzw. „burzy cytokinowej”, która zabije organizm.

Skuteczność tej metody została potwierdzona na zwierzętach.
Informacja o tych notatkach została nagłośniona przez Alexa Jonesa 1 listopada 2009 roku w artykule „
WHO memos 1972 explains how to turn vaccines into a means of killing„. Miało to duży wpływ na niepowodzenie sztucznie przygotowanej „pandemii” świńskiej grypy, która miała być przyczyną masowych przymusowych szczepień we wszystkich krajach świata. Strona po polsku, która przypomniała te notatki, prawda2.info, zawiera też linki do list naukowców, którzy zmarli w tajemniczych okolicznościach. Inne linki już nie działają.
Linki do tych notatek podane w artykule Alexa Jonesa są aktualne (np. 
>link).
Jest to wyraźny dowód na ludobójcze intencje organizacji międzynarodowych takich jak WHO i ONZ, a także na współpracę ludobójców z rządami większości krajów. Akcja szczepień nie powiodła się dzięki właśnie takim ludziom jak Alex Jones i Jane Burgermeister, którzy nagłośnili zagrożenie jakie czekało przed ludzkością. Niestety, ludobójcy nie zostali ukarani – świadczy to o potędze kryminalnego kartelu farmaceutycznego i jego udziale w światowym spisku NWO.
Inne linki: 
http://fightbackh1n1.blogspot.com/2009/08/criminal-chargesanzeigen.html „

————————————————-

Stan na 19 lipca 2011 roku:

Mojej informatorce, Sylwii, lekarz kategorycznie zabronił widywania się z rodzinami 15 poszkodowanych (okaleczonych neurologicznie) przez szczepienia dzieci. Stwierdził, iż działalność Sylwii to szerzenie teorii spiskowych. Co o tym sądzicie? Czy jakikolwiek doktorzyna ma prawo zabraniać wejść komukolwiek na oddział w odwiedziny? Sylwia pisała do prof. Doroty Majewskiej i otrzymała szczegółowe instrukcje i porady. Sprawa będzie miała ciąg dalszy, a mordercy w lekarskich kitlach nie będą bezkarni.
Sam zastanawiam się czy nie napisać petycji zbiorowej z innymi internautami do dziennikarzy śledczych gazety: “NIE”. Dlaczego wybrałem tą gazetę? Można jej wiele zarzucić, jednak dziennikarze śledczy “NIE” nie boją się nawet skrajnie kontrowersyjnych tematów. To oni jako pierwsze oficjalne medium w Polsce pisali o oszustwie świńskiej grypy A/H1N1 i szkodliwych szczepionkach na nią. Potem temat musiał podjąć TVN i inne media, bo sprawa się rypła właśnie dzięki dziennikarzom “NIE”. To rzekomo niezależna i “patriotyczna” gazeta “Rzeczpospolita” kłamała na temat tego, że szczepionki na świniaka są w 100% bezpieczne. Takiej służalczości wobec Big Pharmy nie było nawet w TVN!

Powiedzcie mi, co sądzicie o takiej petycji do dziennikarzy “NIE”?

Dodam, że nie popieram wielu działań tej gazety, w końcu to gazeta Jerzego Urbana, nazwanego “Goebbelsem Stanu Wojennego”. Jednak dziennikarze śledczy tej gazety podczas fałszywej epidemii świniaka odwalili kawał dobrej roboty.

Prof. Dorota Majewska:

Warto się zastanowić czy istnieje związek między przejawami niespotykanej agresji (niemal cielesnej) wobec nieszczepiących rodziców ze strony profesorów, Sanepidu i sędziny z sadu administracyjnego z Poznania, a faktem, że Uniwersytet Medyczny w tym mieście jest głównym ośrodkiem w Polsce, w którym testuje się na tysiącach dzieci nowe szczepionki koncernów farmaceutycznych. Jest to zapewne intratne źródło dochodów dla wielu osób w tym regionie, które lobbują za masowymi szczepieniami.

Może w wyjątkowej agresji tych osób (którą obserwujemy w mediach) chodzi o szeroki dostęp do niemowląt-królików doświadczalnych? Ciekawe, czy rodzice dzieci, które brały udział w tych testach wiedzieli, że ich dzieci są królikami? Ile było poważnych NOP-ów wśród tych dzieci? To publikacje, jak zwykle, przemilczają . Wiadomo, że w Polsce wcale nierzadko się spotyka sytuacje, kiedy pacjenci są nieświadomi, że prowadzi się na nich doświadczenia.

W sytuacji, kiedy – jak groziła sędzina administracyjna z Poznania – polskie dzieci będzie się szczepić na siłę, wbrew woli rodziców, nietrudno sobie wyobrazić przymusowe eksperymenty na dzieciach, przypominające doświadczenia Dr Mengele z Auschwitz.

Poniżej kilka publikacji dotyczących testowania szczepionek na niemowlętach z poznańskiego ośrodka.

Pozdrawiam

DM

Vaccine. 2010 Nov 16;28(49):7779-86. Epub 2010 Sep 28.

Randomised, controlled trial of concomitant pneumococcal and meningococcal conjugate vaccines.

Wysocki JTansey SBrachet EBaker SGruber WGiardina PArora A.

Artykuł pod redakcją: „NASZA RACJA”

Zdjęcia: Internet różne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *