Czy polityczna, hołota rządzi naszym krajem?

Apelujemy do wszystkich Polaków, którzy zachowali jeszcze trochę uczciwości, odwagi, szacunku dla samego siebie i trochę zdrowego rozsądku, o wystąpienie przeciwko naszym ciemiężycielom nazywającymi się politykami, okradających i niszczących systematycznie od 20 lat nasz Kraj poprzez wypowiedzenie im posłuszeństwa, dopóki nie oddadzą władzy i nie wyniosą się z niego dobrowolnie.

„Albowiem to my Naród stanowimy władzę”.

                                                                                        REDAKCJANASZA RACJA”

MleczkoJestem człowiekiem w średnim wieku, i słyszałem różne określenia i epitety władzy, wobec robotnika, rolnika czy rencistów i emerytów. Słyszałem różne określenia i nazwy dla opozycji każdej opcji politycznej, a były one bardzo nieprzyjemne, bo określały te warstwy społeczne, jako drugą kategorię ludzi. Czy na to zasłużyli, czy zasłużyli na nazwanie ich zdrajcami, oszołomami, zaplutymi karłami reakcjonizmu, czy sprzedawczyków imperialistycznych? Nie, nie zasłużyli, bo byli i są, nie tylko bohaterami, ale także bezinteresownymi bojownikami, o ludzką godność. Jednak żaden z tych epitetów i wyzwisk nie uwłaczał, tak mocno człowiekowi, jak nazwanie go „hołotą”, której to wypowiedzi publicznej dopuścił się premier Jarosław Kaczyński.

 W latach powojennych, to jest, po roku 1945, w kraju różnie się układało Polakom. W Polsce zrujnowanej przez polityków, bo to oni wywołali wojnę, ludzie ofiarowali nie tylko siebie, innym ofiarom, ale i swoje oszczędności, także i własny dorobek, chcąc stworzyć sobie, a przede wszystkim swoim dzieciom, bezpieczną i jasną przyszłość! Oczywiście zajęli się tym politycy, którzy upatrzyli w tym swoją okazję do wzbogacenia się. To właśnie tacy politycy, powinni nosić miano „hołoty”!!!

 Ustrój, jaki zapanował po wojnie, był alternatywą przeciwko feudalizmowi, jaki preferował kościół rzymskokatolicki, i kapitalizmowi, jaki preferowała ówczesna prawica, składająca się z arystokracji przedwojennej i bogatych mieszczan, chcących dorównać poprzez majątek szlacheckiemu pochodzeniu. Idea lewicy była wykorzystywana przeciwko niej samej, przez działaczy zdrajców i aparatczyków nieudaczników, żądnych zrobienia kariery, zdobyciu pieniędzy i władzy, jak bracia Kaczyńscy i wpisaniu się do historii.

Naród, który miał przed sobą wybór, albo odbuduje swoją Ojczyznę, albo stanie się na długie lata lennikiem i wasalem obcych, musiał wybierać. Polski naród dokonać wyboru i określić się, co jest dla niego lepsze, pamiętając kryzys przedwojenny, niemieckie manufaktury, czy francuskie kopalnie i wolał wybrać to pierwsze, czyli odbudować swój kraj i stać się sam jego gospodarzem. Było wówczas wielu działaczy partyjnych, choć wywodzili się z jednej opcji i wcale nie lewicowej, bo socjalizm zawierał także wątki prawicowe, także znienawidzonych dawnych ustrojów kapitalistycznych i feudalistycznych. Jednak, człowiek – robotnik, człowiek – rolnik, i w ogóle człowiek – pracy, były najważniejszymi wartościami, co nie podobało się, ani odszczepieńcom lewicy, ani aparatczykom prawicy, tchórzliwie schowanych pod osłoną różnych organizacji społecznych, ani też zdrajcom, ukrytych w kościele katolickim, dlatego właśnie idea lewicowa została skażona, nie tylko przez oszustów politycznych, ale także przez chciwych sprzedawczyków. Jednak Polacy, choć było ich mniej niż sto procent, może więcej niż połowa, byli zdecydowani budować swoją przyszłość w takich warunkach, jakie stworzyli im politycy i wojskowi wysokiej rangi, bo, to oni wówczas tworzyli ustrój i prawo w Polsce. To, tacy właśnie przedstawiciele władzy, niekoniecznie polskiej, tworząc polskie prawo, ograniczyli swobodę obywatelską, niszcząc godność człowieka, zmuszając go do posłuszeństwa swoimi fałszywymi poczynaniami. Tak właśnie powstała „hołota”, o której mówi Jarosław Kaczyński, i której on teraz przewodzi. Żyję w Polsce ponad 60 lat, działałem w różnych organizacjach, młodzieżowych, społecznych i politycznych. Byłem również opozycjonistą politycznym przeciwko samowoli aparatczyków, organizując niezależne związki zawodowe, które dbałyby o interes robotnika, a nie o własny. I choć nie było, to po drodze rządzącym, uznawano nas, jako wrogów nr 1 socjalizmu. Jednak nikt nie nazwał nas, działaczy opozycyjnych, nas Polaków, polskich robotników i rolników, „hołotą”! Bo, to przecież ta „hołota” najwięcej poświęciła siebie i swojego dorobku, żeby Polska istniała i rosła w siłę! Jest nas więcej niż połowa społeczeństwa, która poświęciła się dla kraju. Jest nas więcej niż 50 % społeczeństwa, która określa się patriotami, czy oni zasługują na taką obelgę i to od swoich wybrańców? Przecież nawet przeciwnicy, nawet Polacy, inaczej myślący i zachowujący się, nawet ci, którzy tworzą nawias społeczeństwa, nie zasługują na taką obelgę! Każdy człowiek ma swoją godność. Można go oskarżać o tchórzostwo, o zdradę, o nepotyzm, głupotę i chamstwo, ale nikt z nich nie jest „hołotą”!

  Panie Jarosławie Kaczyński, panowie politykierzy z PiS-u, dla mnie nie jesteście ani głowami rządu czy państwa, ani nie jesteście politykami. Więc kim jesteście, że pozwalacie sobie na obrażanie polskiego narodu, także i swoich wyborców? Za kogo się uważacie skoro rzucacie na polskie społeczeństwo tak obraźliwe epitety? Kto was upoważnił do takiego traktowania Polaków, czyżby Tadeusz Rydzyk, kolejny nieudacznik, który dla pieniędzy i własnych korzyści zaprzedałby się diabłu i sprzedał własną matkę, żeby osiągnąć swój cel? A może upoważnili was biskupi katoliccy, którzy równie jak Tadeusz Rydzyk dążą do wygodnego, bogatego i nietykalnego życia kosztem coraz bardziej ubożejącego społeczeństwa? A może wasze własne ego, wszczepione przez wasze matki, przesiąknięte fobią i nienawiścią do sąsiadów wschodnich i zachodnich i utrzymujące nawyki megalomaństwa, zostało tak głęboko wszczepione, że teraz, w dorosłym życiu, widzicie tylko swoją krzywdę, wszędzie i w każdej sytuacji? Nawet to, że społeczeństwo was nie słucha, poczytujecie sobie za obrazę i krzywdę. Pewnie, dlatego, tak łatwo przychodzi wam obrażanie się na innych obrażanie innych?

 Jakim trzeba być ograniczonym i płytkim ideowo politykiem, skoro wszystkich wokół uważacie za wrogów, przestępców i „hołotę”?! Ile trzeba mieć w sobie nienawiści i pogardy dla drugiego człowieka, żeby tak publicznie i oficjalnie ubliżyć polskiemu społeczeństwu?! Czy na to zasłużyło polskie społeczeństwo, panowie, Kaczyńscy, panowie Maciarewicze, i inni megalomani? Kto was wykształcił, kto was wylansował do filmu robiąc was już sławnymi? Kto was prześladował, skoro nikt, nic, nie wiedział o waszej działalności opozycyjnej, ani politycznej, w czasie stanu wojennego komuny i w czasie jego zwalczania? Kto wam nadał tytuły naukowe, skoro tak was pokrzywdzono, że teraz poniżacie tych, którzy Polskę odbudowali? Gdzie jest ta krzywda, którą doznaliście w dzieciństwie, bawiąc się w ogrodach pełnych zieleni i kwiatów, w odróżnieniu od dzieci robotników i rolników, często bawiących się w kałuży i w błocie, bo na inne zabawki tych rodziców stać nie było? Albo bawiły się w studziennych podwórkach czy kopalnianych hałdach, bo tam był ich dom?! Czy przesiedzieliście, chociaż parę dni w więzieniu za działalność polityczną, za swoje przekonania, w obronie godności, o której tak dużo mówicie? Kto was tak prześladował, że czujecie taką nienawiść do ideologii, która dawała człowiekowi nadzieję i godność? A może byście wreszcie zapytali tą „hołotę”, czy chce waszego programu, waszych rządów i waszych poglądów? Może się wreszcie rozejrzycie wokół siebie, kogo tak naprawdę macie w swoim składzie rządzących? Czy nie widzicie, ilu jest przestępców już osądzonych, i tych, których prokuratura dopiero oskarży, którzy dziś zajmują, dzięki wam, eksponowane, wysokie stanowiska w rządzie? Czy nie widzicie, ile jest w waszym środowisku ksenofobów, bigotów i oszołomów, którzy stawiają Polskę w oczach świata, jako kraj absurdu i głupoty? Panie Michale Kamiński, czy nie widzi pan, jak poniża Polskę swoją indolencją i głupotą, wychwalając najbardziej ograniczonych ludzi, do czołowych stanowisk w państwie? Czy Polska zasłużyła na takie traktowanie?

   W waszym zacięciu i zawzięciu, w waszym uporze do wszystkiego, co dla społeczeństwa dobre, a nie dla was, doprowadziliście kraj do zapaści i granic peryferii politycznej, z którym mało, kto się liczy, no chyba, że Gruzja. Polska zostaje izolowana od Europy i od świata, bo tam, gdzie trzeba budować zgodę i tworzyć współpracę, wy ją rujnujecie i niszczycie. Tam, gdzie trzeba wyciszyć emocje i zlikwidować antagonizmy pokoleń, wy je potęgujecie i powiększacie, budując wokół mur nie do przebycia! A co z przyszłym pokoleniem Polaków, czy muszą sobie przyszłość budować na obczyźnie, bo we własnym kraju im się tego nie gwarantuje?! Czy nie są „hołotą” ludzie, którzy widzą tylko własne korzyści, własną megalomanię, ignorując wszystko i wszystkich wokół? Oskarżam was, panowie Kaczyńscy, panowie, Macierewicz, Kamińscy, Kurskie i wielu innych, waszego pokroju, o największe z przestępstw, o zbrodnie przeciwko własnemu krajowi i narodowi, o świadomy sabotaż kraju, czyli o zdradę stanu! Oskarżam was, o świadomą eksterminację polskiego społeczeństwa, a przed tym, o publiczne ubliżanie i poniżanie go! Oskarżam was i wszystkich z prawicy, o świadome izolowanie Polski w świecie, działając w brew i przeciw Narodowi Polskiemu, podporządkowując go pod dominację obcych, morderców, złodziei, dewiantów i zdrajców z Watykanu i z Ameryki Północnej, zniewalając i upokarzając polskie społeczeństwo.

A.Mleczko    Oskarżam panów Kaczyńskich i jego najbliższych działaczy, jak Zb. Ziobro, An. Macierewicz, Mich. Kamiński, Jacek Kurski i wielu im podobnych o zniszczenie celowe polskiego prawa, stawiając ponad nim przestępców z establishmentu kościoła katolickiego i swojego środowiska.

Oskarżam pana Rom. Giertycha i liderów z Samoobrony o oszustwa gospodarcze, o obrazę i zniewolenie polskiego społeczeństwa na rzecz zachodnich cwaniaków, którzy kupują sobie u nich bezkarność w Polsce. Oskarżam rząd i całą prawicę o obrazę, zniewolenie, i pozbawienie godności i wolności młodego pokolenia Polaków, które przyszłość musi sobie budować poza granicami kraju. Oskarżam, Donalda Tuska, jego liberałów i nawiedzonych oszołomów o pozbawienie polskiego robotnika pracy, godności i dachu nad głową, polskiego rolnika możliwości uprawy i swobodnej produkcji rolnej, pozbawiając ich własnej woli wyboru, czyli o przestępstwo przeciwko ludzkości.

Wprowadzając ustawę o zatrudnieniu, która stawia polskiego obywatela na pograniczu niewolnika, a śmiecia do wyrzucenia, która degraduje polskiego robotnika w kategorii obywatela i stawia go z góry na przegranej pozycji zamykając mu możliwość tworzenia sobie rodziny i budowania przyszłości we własnym kraju. Człowiek, który pozbawiony jest praw obywatelskich bez popełnienia winy, oprócz tego, że jest biedny, lub biednie urodzony, został ukarany przez posiadaczy cudzego mienia, przez prawników reprezentujących cudze prawo i przez działaczy związkowych wykonujących cudze polecenia. Ograniczenie możliwości otrzymania kredytów bankowych na budowę własnego domu, na możliwość wyposażenia własnego mieszkania i inwestowanie we własne dzieci w kraju, poprzez krzywdzące umowy śmieciowe o pracę, jest przestępstwem rządu przeciwko swojemu społeczeństwu. Prawica dokładnie zrobiła to samo, co lewica w stanie wojennym. Nie potrafi rozmawiać z robotnikami, więc ich karze, robiąc z nich najemników do ciężkiej pracy, nieopłacanej, lub opłacanej w minimalnej wielkości. W ten sposób polskie społeczeństwo zostało pozbawione perspektyw rozwojowych i za to odpowiadają politycy, rząd i kler katolicki, który bez ograniczeń żąda finansowania i usług swoich pomysłów i swoich wynaturzeń.

KaczynskiApeluję do wszystkich Polaków, działaczy i polityków, którzy zachowali jeszcze trochę uczciwości, odwagi, szacunku dla samego siebie i trochę zdrowego rozsądku, o wystąpienie przeciwko Kaczyńskiemu i jego specjalistom w łamaniu prawa, i nawołuję do podjęcia kroków prawnych przeciwko przestępcom z PiS-u, z kościoła rzymskokatolickiego i innych organizacji społecznych, czy politycznych, z impiczmentem prezydenckim włącznie! Oskarżam ministrów z PO i PiS-u o preferowaniu w Polsce i rozwijanie faszyzmu, antysemityzmu i radykalnych narodowych poglądów! Polska odrodziła się nie dzięki panom z Warszawy czy Gdańska, ale dzięki, właśnie tej znienawidzonej „hołocie”, o której mówił Jarosław Kaczyński, a która właśnie nienawidzi selekcji rasowych, religijnych, mniejszościowych czy politycznych, bo to ona głównie poniosła ofiary takiej polityki.

Polska po wojnie, została odbudowana i rozwinęła się właśnie dzięki tej „hołocie”, bo uwierzyła w siebie, bo inwestowała w młodzież, bo budowała fabryki, mieszkania i rozwijała przemysł przetwórczy. Z Polską zaczęto się liczyć w świecie, właśnie dzięki tej „hołocie”, która doprowadziła do tego, że jej produkty zaczęły być poszukiwane w świecie. Więc, panowie liderzy z PiS-u i reszta wybrańców prawicowych, pamiętajcie, że, jak kto, kogo ocenia, tak samo będzie oceniany. I wy będziecie ocenieni, a sędziami będzie dla was właśnie ta „hołota”, o ile wcześniej was inaczej nie załatwi.

Podobno, kto, z kim się wdaje, takim się staje, więc nie oceniajcie nas , skoro sami jesteście „hołotą”!!!

Ryszard Kaden

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *