Pedofile z Watykanu

Roger Vangheluve, pseudokatolicki pseudobiskup, który chełpił się we francuskiej telewizji gwałtem na swoim bratanku został teraz oskarżony o gwałt na innym chłopcu w pseudokatolickim domu dziecka. Roger Vangheluve, pseudokatolicki pseudobiskup Brugii w Belgii, który swego czasu chełpił się we francuskiej telewizji, że gwałcił wielokrotnie swego własnego bratanka w latach 70-tych i 80-tych i był, w zasadzie, usprawiedliwiony przez Ratzingera-Taubera, został teraz oskarżony o gwałt na dziecku w pseudokatolickim domu dziecka.

Roger_VangheluveZboczony pseudobiskup jest obecnie oskarżony o jeszcze sześć innych przestępstw seksualnych jak potwierdziła Belgijska Federalna Administracja Sądowa. Mężczyzna z zachodniej Flandrii oskarżył Vangheluve, że ten zgwałcił go kilkakrotnie w czasie kiedy przebywał on w domu dziecka prowadzonym przez pseudokatolicki pseudokościół w 1990 roku. Vangheluve stale wizytował dom dziecka w zachodnioflandryjskiej wiosce Loker, gdzie dziecko przebywało pod opieką.

Vangheluve odwiedzał także dzieci kiedy przebywały one na wakacjach w nadmorskim ośrodku wypoczynkowym Oostdunkerke. Vangheluve był oskarżony o gwałcenie chłopca w okresie pięciu lat zarówno w domu dziecka jak i podczas dziecięcych wypoczynków wakacyjnych. Inni pseudokościelni oficjele, którzy wiedzieli o gwałtach Vangheluve’go „zawiedli z pomocą maluczkim w potrzebie”, mówi się w dokumentacji oskarżycielskiej.

(Pewne informacje do powyższego komentarza zaczerpnięto z Expatica)

Dobrzy katolicy, równie dobrze moglibyście zapytać dlaczego Benedykt-Ratzinger-Tauber jeżeli jest on prawdziwym katolikiem i byłym papieżem, nie przepędzi raz na zawsze swoich pseudobiskupów gdzieś do odosobnionego klasztoru w Alpach żeby spędzili resztę swego nędznego życia na pokutnych modlitwach za grzechy popełnione przeciwko dzieciom i gdzie nie mogliby już więcej czynić krzywdy.

Odpowiedź jest taka, że Benedykt-Ratzinger-Tauber, bez względu na jego formalny status, nie był prawdziwym papieżem katolikiem i wykazywał więcej dbałości o ochronę swojej pedofilskiej, pseudokatolickiej sekty niż o ochronę dzieci przed podłymi i obrzydliwymi gwałtami. Starożytni Rzymianie wrzuciliby go do Tybru. Tragedią jest, że współcześni katolicy są zbyt małoduszni i strachliwi żeby zrobić to samo.

Ojcowie TRADITIO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *