Koniec demokracji w UE, powrót do średniowiecza

Jesteście poddanymi ich wysokości padnijcie na kolana oddajcie im należną cześć.
Zażyjcie krople na serce i czytajcie. Gazeta Wyborowa nic nie pisała, za to my piszemy bo nam kartel farmaceutyczno–chemiczny nie płaci za robienie wody w mózgu.

Dla niedowierzającego czytelnika pomocne w tym miejscu może być podsumowanie procesu wyboru pierwszego prezydenta i mi­nistra spraw zagranicznych brukselskiej UE:

  1. społeczeństwo Europy zostało wykluczone z podejmowania decyzji
  2. nowi „królowie” Europy zostali wybrani przez elitarny krąg interesów korporacyjnych
  3. ceremonia wyboru odbyła się w bogatym arystokratycznym otoczeniu pałacu Valley of the Duchesse
  4. francuski prezydent Sarkozy (Nicolas Paul Stephane Sarkozy de Nagy-Bocsa), potomek drobnego arystokraty, był „mistrzem ceremonii”
  5. koronę królowej wręczono baronessie Catherine Ashton
  6. koronę króla przekazano innej osobie, której nazwisko świad­czy o arystokratycznym pochodzeniu – Hermanowi van Rompuy’owi. Van Rompuy będzie działał jako tymczasowy „monarcha” do czasu, gdy, np. pojawi się jakiś międzynaro­dowy kryzys i tron przejmie sam drobny arystokrata.

Faktycznie, system rządzenia UE odwraca wszystkie demokra­tyczne osiągnięcia cywilizacji europejskiej na przestrzeni minio­nego tysiąca lat i przesuwa cały kontynent z powrotem do czasów średniowiecza, kiedy to autokratyczni monarchowie rządzili Europą poza jakąkolwiek demokratyczną kontrolą.

 Pałac Valley of the Duchesse, miejsce, gdzie 12 listopada, 2009r., odbyła się ceremonia wyboru prezydenta Unii oraz koronacji  króla i królowej UE.

 Unia Europejska przedstawia się światu jak pokazowy model demokra­cji XXI wieku. Jednakże, ceremonia koronacji w wykonaniu brukselskiej UE powinna przekonać nawet najbardziej sceptycznego czytelnika, że koncepcja brukselskiej UE jest wszystkim tylko nie demokracją.

“Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki  niedowierzaniu opinii publicznej”

Ciąg dalszy nastąpi, opracowanie pod redakcją „Masz Rację”

Źródło: Parlament UE, Internet , książka pt.”Nazistowskie korzenie UE”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *