Dzisiaj będzie koniec świata już drugi raz w tym miesiącu.

W latach 60-tych ubiegłego wieku odnaleziono tajemnicze tablice, które nazwano potocznie kalendarzem Majów. Według przetłumaczonych na nasz język zawartych informacji 21 grudzień 2012 r. nastąpi koniec świata.  Błędnie odczytana prorocza wija zainspirowała wielu wieszczy i pisarzy, którzy na bazie niewłaściwej interpretacji, zbijali fortunę na naiwności, straszeniu ludzkości chorymi wizjami naginając fakty dla potrzeb swojej wizji popartych przekazami chanellingowymi Krystyny Łobos (projekt Cheops), który okazał się niewypałem i mistyfikacją. Inni twierdzili, że natknęli się na kody Boskie ukryte w Biblii. Chyba niema takiej głupoty, którą nie można by ludziom wmówić. A co na to wszystko Bóg nadal wymownie milczy. Namiestnik Boga też nabrał wody w usta, pomimo że płacimy mu od 1700 lat haracz, bez możliwości reklamacji.

Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że w dniu dzisiejszym zakończy się tak zwany rok Platoński trwający

25 826 lat. To inaczej Precesja ( chybotanie ziemi), która trwa około 26 000 lat. Dokładnie nie idzie dokonać pomiarów, bo nikt tak długo nie żyje na ziemi a oprócz tego zależy od wielu zmiennych czynników. Nasz układ planetarny zatoczył po swojej orbicie pełen cykl i znajduje się w najdalszym punkcie oddalony od Centrum Galaktyki gdzie dotrze tam za około 12 900 lat.

Czekaja nas zmiany klimatyczne, bo będziemy zbliżać się do Centrum Galaktyki, co skutkuje wzrostem temperatury planety tak naprawdę wszystko jest w swerze domysłów, bo nie wiemy jak taki proces przebiega a zachowane źródła nie wyjaśniają tych procesów, bo całe pokolenia musiałyby go obserwować. Pytanie, zatem kto przekazał wiedze Majom i Sumerom oraz Egipcjanom. Według badacza Jose Arguelles i teoretyka słońce na fali gwiazdy przeniesie nas w wyższy poziom spirytualny i zapoczątkuje złoty wiek w piątym wymiarze. Dalej znaleziona i odczytana Tarcza słoneczna Majów nie mylić z kalendarzem wykazuje, że spodziewane zmiany pola magnetycznego Słońca i Ziemi są sprzężone. Zmiany kierunku pola Słońca mogą Ziemię wybić z osi jej obrotu i spowodować podgrzanie planety od środka, co spowoduje przemieszczenie się biegunów według nich proces taki zachodzi, co 3740 lat. Ziemia przechodzi cyklicznie przez te okresy, co jest zapisane w głębokich warstwach geologicznych.

Są przepowiednie i opisy skutków przelotu planety zniszczenia jak nazywają Nibiru. Obok zamieszczamy jej wygląd według sumeryjskich opisów, która nadlatuje z przestrzeni kosmicznej, jako 12 planeta naszego układu, dziś już nie zamieszkała, a pojawia się, co 3 600 lat, która może odcisnąć piętno na zmianach klimatycznych geologicznych ograniczają populację ludzką do minimum biologicznego wywołując kataklizmy i globalny potop.

 

W roku 2012 Ziemia znajdzie się w specyficznym położeniu z Orionem, wielu ludzi postrzega ten układ, jako katastrofę naszej planety. Tworzą się na świecie różne teorie, domysły, budzi się niepokój, strach. Ostatni film „Rok 2012” wcale nie pomaga zrozumieć starożytne przepowiednie tylko zakłóca przekaz siejąc strach z powodu nadciągającej globalnej katastrofy.

Musimy sobie zdać sprawę, że prawdziwym zagrożeniem dla planety Ziemi jest tylko człowiek, który zmienił naszą planetę, swoją brutalnością wykorzenił warunki naturalne, manipuluje umysłami słabszych ludzi. I tylko człowiek może znaleźć rozwiązanie drogą pokoju, radości, szczęścia albo dołożyć negatywnych energii, co może doprowadzić do totalnej zagłady.

2012 w istocie oznacza zakończenie tego świata, ale zamiast się bać czas, aby się obudzić i zrozumieć, że te czasy pomimo tylu dla nas nieprzychylnych warunków są dla Ziemi pomyślne. Żyjemy w momencie zmian drogi Ziemi, która woła nas do udziału w doborze pełnych możliwości. Codziennie jesteśmy wzywani, aby każdy z nas wzmocnił swoją pozycję, wysunął na swój pierwszy plan inne walory, czas żyć w pełnej harmonii z samym sobą oraz z całą naturą. Jest to bezprecedensowe wezwanie, zmusza do przemian i nowych działań.

W życiu naszej planety nigdy nie istniały podobne możliwości jak to ma miejsce teraz. Na naszej planecie również nigdy nie istniały takie wyścigi ludzi po własny sukces, nigdy nie było takiej populacji ludzkiej; co niektórzy twierdzą, że w tym czasie zawitały na Ziemię wszystkie dusze nawet z odległych zakamarków Wszechświata, aby osiągnąć szybko swoje duchowe szczyty. Od przeznaczenia nie uciekniemy musimy wziąć odpowiedzialność za siebie za innych ludzi i za naszą ukochaną planetę, a warto o nią walczyć.

Po roku 2012 Ziemia wejdzie w nowy wymiar. Krążąca po świecie różnorodność teorii dotyczących roku 2012 zmusza do refleksji.

– Co naprawdę wydarzy się w tym zagadkowym roku?
– Czy nasza planeta przeżyje potężny elektryczny szok zapowiadany przez wiele  

   źródeł?

Wokół Ziemi znajduje się elektromagnetyczna przestrzeń, która emituje wibracje – rezonans (odkrycie Schumanna – 1952-1957r).

Rezonans Schumanna – oddech Ziemi,  zjawisko występujące w naturalnym spektrum częstotliwości fal elektromagnetycznych. W roku 1952 Otto Schumann zauważył, że jonosfera i powierzchnia Ziemi tworzą układ dwóch przewodzących sfer, które zachowują się jak falowód. Zmieniające się pole elektryczne wytwarza pole magnetyczne a zmieniające się pole magnetyczne wytwarza pole elektryczne. Źródłem pola EM jest drgający albo przyśpieszony ładunek elektryczny.

Promieniowanie elektromagnetyczne rozchodząc się objawia właściwości falowe, zachowuje się jak fala. Rozchodząca się fala pobudza do drgań cząsteczki: atomy i elektrony zawarte w ośrodku, które są źródłami fal wtórnych. Naukowcy zauważyli podobieństwo częstotliwości fal wytwarzanych w wyniku rezonansu Schumanna do spektrum uzyskiwanego w badaniu fal ludzkiego mózgu za pomocą elektroencefalografu (EEG). Człowiek jest bardzo wrażliwy na odbiór fal radiowych o niskich częstotliwościach. Naukowcy, aczkolwiek nie zostało to naukowo udowodnione nie zaprzeczają, że rezonans Schumanna może mieć wpływ na ewolucję człowieka.

 

Naturalne wibracje mózgu:

1. Delta – od O do 3Hz
2. Theta – 3 – 7,5 Hz
3. Alpha – 7,5 – 13 Hz
4. Beta – 13 – 30 HZ
5. Gamma – 30 – 40 Hz

Bicie serca Ziemi przyśpiesza. Wartość wibracji przez tysiące lat była 7, 8 Hz. Począwszy od 1980 roku zaobserwowano mniejsze przyśpieszenie, lecz od 1997 roku przyśpieszenie znacznie wzrosło, dzisiaj wynosi 12 Hz. Ponieważ wzrosła wartość przyśpieszenia zmniejsza się doba. Normalnie określana na 24 godziny według nowych obliczeń wynosi 16 godzin. Świat nauki twierdzi, że jest to wystarczający powód do zmartwienia.

Zmiany wibracji nie są obojętne na organizm ludzki. Zwiększają się dolegliwości ciała: migreny, bóle mięśni, skurcze, symptomy podobne do grypy, bezsenność, ludzkie ciało staje się słabsze, lecz najważniejsze zmiany będą miały miejsce w DNA (odbędzie się rozprogramowanie). Zwiększy się intuicja i ludzie zaczną otwierać swoje duchowe wnętrze.

W związku z podniesioną wibracją Ziemi naukowcy spekulują, że może nawet wzrosnąć do 13 Hz i Ziemia wejdzie w tzw. Punkt 0. Po 2-3 dniach odpoczynku zacznie zmieniać rotację w odwrotnym kierunku, co spowoduje wielkie zmiany w polu magnetycznym. Te kilka dni nie będą łatwe (3 dni ciemności wspominane w Biblii).

W związku z tą sytuacją są przewidziane następujące konsekwencje:

1. Czym bliżej Ziemia będzie się zbliżać do Punktu 0 tym szybciej będzie uciekał cza (są przepowiednie, że przy końcu czasów, noc będzie sięgać nocy i zima zimy). Wibracja wzrośnie z 12 Hz do 13 Hz, zatrzymanie częstotliwości Schumanna spowoduje zmiany w polu magnetycznym. Punkt 0 określa też wszystkich ludzi, którzy zdołają przejść z 4 wymiaru do 5-tego. Od tej pory ewolucyjny, poziom naszych życzeń i myśli będzie sąsiadował z wymiarem astralnym. Punkt 0 wymieniony jest też w starym kalendarzu Majów – Tzolkin. Przeskok z 4-tego wymiaru będzie miał miejsce w roku 2012, w 2013 ludzkość znajdzie się w 5-tym wymiarze.

2. Przejście do drugiego poziomu po Punkcie 0 stanie się rzeczywistością (przepowiedziane głoszone od tysięcy lat przez różne cywilizacje). Podobne zachowania Ziemi mają miejsce, co 13 000 lat, kiedy ziemia wykonuje komplet rotacji wokół Centralnego Słońca w naszej galaktyce.

3. Jest bardzo możliwe, że po przejściu przez Punkt 0 wschód słońca będzie od zachodu a zachód słońca na wschodzie. Starożytni pisarze opisywali podobne zdarzenia w zmierzchłych czasach.

4. Największą częścią tej operacji będzie dla człowieka upadek technologii. Świat konspiracji trzyma sekret na temat nowej technologii, którą prawdopodobnie już opracowano. Często wspomina się o współpracy światowych dygnitarzy z obcymi przybyszami z kosmosu.

Powoli stanie się faktem, że ludzkość osiągnie uniwersalne harmonijne wibracje. Zwiększająca się wibracja spowoduje zmiany na całej planecie. Podobnie ulegną zmianie ludzkie organizmy, świadomość i zachowania. Bardzo ciężko jest przewidzieć i opisać jakieś nadzwyczajne zjawiska (nawet przez naukowców),  jakie mogą zachodzić podczas tego procesu. Przypuszcza się, że podobny skok miał miejsce na Plejadach dawno temu(teoria).

Tak naprawdę nikt nie może przewidzieć, co naprawdę się zdarzy?

 

Nastąpią zmiany pola magnetycznego. Naukowcy badają zmiany pola magnetycznego za pomocą satelitów, od 20 lat już obserwują transformację pola magnetycznego. Wszyscy naocznie widzimy w ostatnich latach wielkie zmiany pogody na całym globie. Kanadyjscy naukowcy badają biegun północny i obserwują, że w ciągu 20 lat nastąpiły na tym obszarze wielkie zmiany, które nie miały poprzednio miejsca. Na ten temat jest sporo naukowych prac. Obserwuje się też zmiany w Afryce.

Uczeni piszą,  że nie jest to fikcją, ale należy uważać, co się pisze i czyta na ten temat. Wiele rzeczy jest trzymanych w sekrecie. Światowi liderzy jak do tej pory nie są zainteresowani niepokojącymi zmianami, tylko wykonują swój plan, kontroli nad światem – Nowy Porządek Świata. W nowym świecie zaistnieją nowi ludzie (5 wymiar) Ci, którzy nie posiedli prawdziwych szczerych intencji i próbują wykorzystywać słabszych muszą odejść.

Cykle występujące u człowieka są zegarami biologicznymi. Chociaż większość z nich jest zsynchronizowana impulsem płynącym z otoczenia, to zachowują swoją dokładność nawet jak do człowieka te impulsy nie docierają. Prawidłowy rozwój zapewnia przebudzenie energii kundalini. Jeśli w jakiś sposób energie w mózgu nie przepływają prawidłowo wówczas odzwierciedla się to w zachowaniu osoby. Jeśli mocniej rozwija się prawa półkula objawia się zwątpienie i niepewność a przewaga w lewej półkuli doprowadza do życia złudzeniami.

Żyjemy w czasach, kiedy ludzkość i ziemia przechodzą olbrzymie zmiany w świadomości. Czas coraz bardziej przyśpiesza, skraca się godzina, doba, rok. Cykliczny ruch falowy zmienia obraz świata. Rozwija się człowiek i wyższa cywilizacja, ale i zmieniające się cykle mają wiele wspólnego z upadkiem różnych wcześniejszych wielkich cywilizacji.

Ale dosyć straszenia od samego czytania można zemdleć, a teraz pozytywy tych zmian. Ja osobiście nabrałem pożyczek ile tylko było można nie zapłaciłem rachunków nakupiłem piwa, wódki oraz jadła na cztery długie miesiące, byle do wiosny. Zwolniłem się z pracy. Będą tańce hulanka i swawola niech się martwią inni. W razie byśmy się nie zobaczyli w tym życiu to tak naprawdę niczego nie żałuję skończy się moja udręka z tym chorym i zepsutym światem pełnym niesprawiedliwości i przemocy. Niema, czego żałować moi przyjaciele zasiądą do wspólnego stołu i tylko żałuje, że Was tam nie będzie.

Wasza na zawsze Gańdzia. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *