Niech będzie pochylony

W porażającej zmysły zebranych prezentacji dokonań kanciarza z Torunia w swoim przemówieniu pt.”RYDZYK-ŚWIĘTY CZY KANCIARZ” przewodniczący Kujawsko-Pomorskiej RACJI PL Józef Ziółkowski rozpoczął manifestacje. Niech Będzie Pochylony tymi słowami powitał wszystkich zebranych na kolejnych imieninach u Tadeusza w Toruniu w dniu 28.10.12 r. w miejscu upamiętniającym zamordowanego działacza lewicy przez granatową policje Juliana Nowickiego,  przewodniczący RACA PL Ryszard Dąbrowski. Szczególnie serdecznie witam księży z Krakowa o. Stanisława i o.  Sławomira, którzy do nas dołączyli w ogólnym proteście przeciwko szkodom wyrządzonym w kreowaniu negatywnego wizerunku księży przez ojdyra Tadzia, zakonnika, oszusta i malwersanta publicznych pieniędzy, obłudnika kreującego się na dobroczyńcę i patriotę, cieszącego się bezkarnością, wspieranego w swoim działaniu przez władze miasta Torunia. Ten zakłamany do bólu klecha wspierany przez działaczy katoprawicy PiS, PSL i prawicowego Sojuszu Lewicowego Duszpasterstwa, pseudo lewicowego posła jego nadwornego skrzypka Wenderlicha. Tadeusz grasuje od lat na naiwności swoich moherów sterujący falami eteru ich poczynaniom za co podobno ma dostać nagrodę NOBLA.

Jego rozpasanym żądzą bogacenia się cudzym kosztem skutecznie położyły kres nasze protesty i kampania uświadamiająca społeczeństwu jak nikczemna to postać, a przy okazji dyskredytująca Kościół rzymsko kapitalistyczny, przymykający oczy na jego nadużycia byle by kasa szła do wora biskupów.

Dzięki naszej ciężkiej i niewdzięcznej pracy uświadomiliśmy społeczeństwu kim jest Tadeusz Rydzyk, nie da oszukać jego świętoszkowatą miną i pustymi sloganami. Przyjdzie taki czas że jego wierni fani rozliczą go za jego matactwa, konfiskując w całości jego zagrabione mienie. Tadeusz widząc że jego gwiazda blaknie z każdym dniem,  i już za długo nie pociągnie tego szwindlu, wywozi zagrabione dobra na Dominikanę gdzie wybudował sobie swoje przytulne gniazdko za kilkadziesiąt milionów dolarów za pieniądze wyłudzone od moherów i wdowi grosz.

RACJA PL z przyjemnością dołoży wszelkich starań żeby być światkiem jego upadku. Dziś już normą stała się publiczna dyskusja o aferach kleru katolickiego i na tym polega nasze zwycięstwo. Będziemy dalej piętnować Kościół rzymsko kapitalistyczny i jego zwyrodnialców, aż do całkowitego odcięcia od państwowej kasy i jego faktycznego rozdziału oraz  zwrotu zagrabionego mienia, przekazanego im przez wybrańców narodu do czasowego użytkowania. Przebaczmy tym kryminalistom w sutannach i tym za biurek albowiem nie wiedząc że czyniąc zło wyrządzają nam i sobie krzywdę.

Szczerze życzyliśmy   Tadeuszowi Rydzykowi stu lat życia z czego  60 więzienia, a 40 szpitala, popiliśmy winem mszalnym po odmówieniu modlitwy „Antylitani” autorstwa Ziemowita Bujki, do taktu gra i ryczy kapela znad Baryczy „Ojciec Tadeusz Jak Prometeusz” jest w każdej gminie w każdej rodzinie, wierci dziury w ziemi, zawodzi tandetnie i smętnie kapela wychwalaj jego zasługi przed wiernymi moherami.

Dziękujemy  przewodniczącemu koła SDPL w Toruniu Andrzejowi Rucińskiemu za dowcipne i pełne humoru przemówienie. Dziękujemy wszystkim obecnym za wsparcie i zapraszamy na przyszły rok.

28 10 12 – Rydzyk – ulotka – MANIFESTACJA

37 antylitania

Przewodniczący RACJA PL Ryszard Dąbrowski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *