RACJA PL organizuje Wielką Manifestacje w Wadowicach

Małopolska RACJA PL organizuje „Wielką Manifestacje w Wadowicach”, w mieście działania skorumpowanych struktur władz miasta w powiązaniu z prokuraturą, policją, służbami nadzoru i kontroli, osłaniającymi ich nadużycia i zwykłe złodziejstwo. Cel oraz program zgromadzenia: Zgromadzenie mające przybliżyć społeczeństwu dwuznaczne politycznie działania Prokuratury Rejonowej w Wadowicach, szczególnie te na szkodę dobra publicznego oraz mieszkańców miasta. Wystąpienia organizatora oraz zaproszonych gości. Organizator przewiduje wręczanie petycji Prokuratorowi Rejonowemu – Jerzemu Utracie, szczególnie dającemu się we znaki społeczeństwu i uznanemu za niewiarygodnego przedstawiciele organów Prokuratury, działającemu bezkarnie na szkodę społeczną.

Jerzy Utrata cieszy się szczególną bezkarnością tolerowaną przez jego przełożonych.

Jakie kwity jego przełożeni mają na Jerzego Utratę przymuszając go do łamania stanowionego prawa i wysługując się nim dla ochrony skorumpowanej władzy miasta?

Szczególnie apelujemy do mieszkańców miasta, tych pokrzywdzonych oraz świadków przestępczej działalności w/w służb i powiązań personalnych, do wystąpienia na manifestacji. Protest ten ma wymiar szczególny bowiem rozpoczyna ogólnokrajowy cykl protestów zmierzających do usunięcia skorumpowanych pracowników prokuratury, sądów, policji, nie wypełniających właściwie w ocenie społecznej swoich ustawowych obowiązków, do których zostały powołane przez społeczeństwo.

Apelujemy również do członków Racji Polskiej Lewicy w całym kraju, aby – jeżeli czas im na to pozwoli – wsparli Kolegów z Wadowic swoją obecnością w tym ultrakatolickim centrum polskiej przestępczości, w dniu 13 września 2012 roku, o godzinie 13:00.

Jednocześnie informujemy, że również 13 września br., i też w Wadowicach, w jedynym w Polsce (o ile nawet nie w Europie) prywatnym Muzeum Przyjaźni Polsko-Amerykańskiej „Hell’s Angel”, o godzinie 16:00, odbędą się uroczyste obchody 68. rocznicy zestrzelenia nad pobliskimi Zygodowicami, amerykańskiego bombowca B-24 Liberator, na które Koledzy z Wadowic, w imieniu właściciela Muzeum, zapraszają wszystkich członków naszej Partii.

Dlatego jeszcze raz prosimy, w miarę osobistych możliwości każdego z nas postarajmy się wesprzeć w tym dniu Koło Powiatowe RACJI Polskiej Lewicy w Wadowicach.

Zarząd Krajowy RACJA PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *