Promocja książki członka RACJA PL

W klubie 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie odbyło się spotkanie promujące najnowszą książkę rzecznika prasowego Województwa Podkarpackiego RACJI Polskiej Lewicy w Rzeszowie, Romana Małka pt. „Co tam panie w radzie”?
Popularny felietonista rzeszowski zebrał w jednym tomiku wybrane felietony z sześcioletniej pracy Rady Miasta Rzeszowa. Jest to interesujące studium politycznych sporów, czasem o przysłowiową pietruszkę, wszczynanych dla zwykłego młócenia przysłowiowej słomy przez prawicową opozycję prezydenta Tadeusza Ferenca. Wszystko widziane w nieco krzywym zwierciadle.

Zmaganie się rajców rzeszowskich z oporną materią samorządnej pragmatyki często ociera się o groteskę, a często staje się przysłowiowym odmrażaniem sobie uszu na złość mamie. Lektura lekka w odbiorze ze spora domieszką filozoficznej zadumy nad losami świata tego, samorządowego. Zwięzłą i dowcipną recenzję książki Romana Małka przedstawiła prof. Uniwersytetu Rzeszowskiego Zofia Brzuchowska. Licznie zgromadzonym czytelnikom udział w spotkaniu starał się także uprzyjemnić zespół Jerzego Dyni „Old Rzech Jazz Band”.

Przewodniczący Podkarpackiego Zarządu Wojewódzkiego RACJI PL Andrzej Walas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *