Boga się nie boimy, ha, ha, ha…!

„Religia została ustanowiona przez ludzi bez religii, aby ich czczono, chociaż Boga nie ma. Pobożność została wprowadzona przez bezbożnych. Lęk przed Bogiem jest rozpowszechniany przez nielękających się, w tym celu, żeby się ich lękano. Wiara zwana boską jest wymysłem ludzkim. Doktryna bądź to logiczna, bądź filozoficzna, która się pyszni tym, że uczy prawdy o Bogu, jest fałszywa, a przeciwnie, ta, którą potępiono jako fałszywą, jest najprawdziwsza.
Prosty lud oszukiwany jest przez mądrzejszych wymysłem wiary w Boga na swoje uciemiężenie; tego samego uciemiężenia broni jednak lud, w taki sposób, że gdyby mędrcy chcieli prawdą wyzwolić lud z tego uciemiężenia, zostaliby zdławieni przez sam lud”.

Kazimierz Łyszczyński

Arcybiskup Michalik jest parszywym kłamcą! Mówię to z całą odpowiedzialnością za słowo i mam nadzieję, że jeśli ma choć trochę honoru to mnie pozwie. Kłamie w kwestii postępowania z pedofilami, sam osobiście, nawet po prawomocnym wyroku hołubił pedofila Moskwę, nigdy nie zniżając się do okazania współczucia jego ofiarom. Przyczynił się też do utraty pracy, a potem aresztowania sierżanta Pawła Słupka, który ukarał mandatem kolegę arcybiskupa. Do tego wszystkiego uważa wiernych naprawdę za stado bezmyślnych baranów. Gdybym był członkiem kościoła obraziłbym się na biskupa za takie potraktowanie. To właśnie tacy ludzie jak Michalik, czy Głódź, ich kłamliwa, napastliwa i roszczeniowa retoryka i butna postawa odstraszają ludzi od kościoła katolickiego. Mamy XXI wiek, ludzie coraz więcej wiedzą, coraz więcej słyszą i widzą. Dziś mało kto boi się piekła. Tym się ludzi nie wystraszy. Tym bardziej, że widzą, że wy, biskupi też się go nie boicie. Bo gdybyście się bali… postępowalibyście zgodnie z dekalogiem. A nie postępujecie. Choćby posługując się kłamstwem. Raz jeszcze powtórzę: Józef Michalik, arcybiskup jest parszywym kłamcą. Mam nadzieję, że moderatorowi nie zabraknie odwagi by ten komentarz zamieścić, tak jak ja mam dosyć odwagi, by się pod swoimi słowami podpisać.

Ziemowit BUJKO, wiceprzewodniczący RACJI PL

Jesteśmy wdzięczni za ciężką pracę i wydatną pomoc, wykonaną na rzecz naszej partii w prezentacji prawdziwego wizerunku Kościoła rzymsko-kapitalistycznego i jego dostojników przez takich nikczemników jak Arcybiskup Michalik, jest to postawa godna podziwu, a nie łatwo jest nam zaimponować. Jacy pasterze takie owce. Katolicy, to wstyd jak dajecie się tak poniżać takim bezbożnym prostakom i obskurantom. A WYSTARCZY IM ZAKRĘCIC KUREK Z KASĄ.

Z wyrazami pogardy dla Arcybiskupa Michalika. Usilnie prosimy o jeszcze.
Zarząd Krajowy RACJI PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *