Podziękowanie

Jesteśmy na progu. Na progu naszej drogi. Stukaliśmy do drzwi historii przez osiem lat. Osiem trudnych lat. Osiem lat, które kosztowały nas wiele zwątpień, wiele wyrzeczeń, wielu utraconych oddanych działaczy. Część z nas zwątpiła – odeszła. To nie znaczy, że nic nie zrobili. Zrobili dużo. Dużo jak na swój czas. Pozostali najtwardsi, najbardziej ideowi, zdecydowani na wszystko.

Jak już wspomniałem, wielu lat do tego było potrzeba. Nic jednak nie dzieje się samo. Wysiłek członków partii – ludzi mądrych i bojowych, dał rezultaty. Udało się nam wprowadzić członka RACJI do Sejmu, uzyskaliśmy głos na całą naszą Polskę. Zaraziliśmy swoimi ideami 1,5 miliona osób, które oddały głos na nas, na naszą partię, idącą razem z Ruchem Palikota do wyborów. To nasz sztandarowy antyklerykalizm zaraził część społeczeństwa i to ono wybrało.

Czy już osiągnęliśmy wszystko. Nie! Osiągnęliśmy jednak bardzo dużo. Możemy teraz, wszem i wobec, zgodnie zresztą z Konstytucją RP głosić nasze poglądy. Dzięki temu nasz głos będzie teraz donośny.
Dziękuję wszystkim, którzy swoim wysiłkiem i bezinteresownością pomogli mi w wyborach i przez całą kampanie wyborczą mnie wspierali.

Dziękuję.
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Wiceprzewodniczący RACJA Polskiej Lewicy
Przewodniczący RACJA Polskiej Lewicy województwa świętokrzyskiego
……………………………………….
Jan Cedzyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *