Ponad 130 tys. głosów dla RACJI!

Znamy już ostateczne wyniki PKW. Jak informowaliśmy, nasza partia będzie miała dwóch posłów. To wiceszef partii JAN CEDZYŃSKI oraz red. nacz. tygodnika „Fakty i Mity” ROMAN KOTLIŃSKI. Po podliczeniu głosów naszych kandydatów, którzy startowali z list Ruchu Palikota, możemy z dumą poinformować – TYLKO NA PRZEDSTAWICIELI RACJI ODDANO 134.239 głosów, co oznacza poparcie na poziomie 0,93 proc. w skali kraju. To najlepszy wynik w historii partii.

Prezentujemy rezultaty kandydatów RACJI:

Okręg nr 2 – Wałbrzych:
11. KRZYSZTOFEK Jerzy – 357
14. STASIAK Marek Aleksander – 451
16. ZBOROWSKI Tomasz Łukasz – 1524

 

Okręg nr 3 – Wrocław
08. BARTKOWIAK Paweł Adam – 872
20. DEREŃ Jerzy Piotr – 1086

 

Okręg nr 4 – Bydgoszcz
10. MICHNIK Roman Teodor – 787
13. SALWIERZ Sylwester Alfons – 351
24. FABISZEWSKI Tomasz Walenty – 1129

 

Okręg nr 5 – Toruń
11. NALEPKA Marlena Jolanta – 1018
17. KOZŁOWSKI Artur Marcin – 403

 

Okręg nr 6 – Lublin
03. ZIELONKA Tomasz Józef – 2341
13. KOZIŃSKI Tomasz Władysław – 397
15. REWUCKI Robert Antoni – 295
18. MUZYKA Anna Ewa – 1664
22. SZUBSTARSKI Marian Michał – 658
27. KUŹMICKA Grażyna Urszula – 227
29. LIPIŃSKA Irena – 676

 

Okręg nr 7 – Chełm
09. GĄSKA Zbigniew Janusz – 653
11. KACZMAREK Jerzy Stanisław – 478

 

Okręg nr 8 – Zielona Góra
05. TARGOWICKI Marcin – 936
09. ZIMNIEWICZ Roman Grzegorz – 1177
10. KRÓL Czesława – 1722
13. KUCZYŃSKI Maciej Jakub – 790
16. SOBKOWIAK Mariusz Daniel – 567

 

Okręg nr 9 – Łódź
01. KOTLIŃSKI Roman – 17720
03. KRYSIAK Halina – 1843
13. OLCZYK Tadeusz Wiesław – 458
14. ROZBICKI Wiesław Bogusław – 108

 

Okręg nr 11 – Sieradz
08. RUTKOWSKI Jacek Piotr – 1282
11. JAWORSKI Jan Paweł – 566
17. SÓJKA Karol Jan, Pabianice – 422
21. SZTYBEL Iwona Mirosława – 332

 

Okręg nr 13 – Kraków II
13. DZIERLĘGA Dominik Łukasz – 507
23. BŁĄKAŁA Stanisław – 1649

 

Okręg nr 15 – Tarnów
02. SKARŻYŃSKA Grażyna Bogumiła – 1785

 

Okręg nr 16 – Płock
13. BUCZYŃSKI Hubert Paweł – 486

 

Okręg nr 17 – Radom
09. TOKARSKI Maciej Mikołaj – 604
13. KATUS Wiesław Jan – 558

 

Okręg nr 18 – Siedlce
03. DENISIUK Marzena – 870
11. ŁĘCZYCKA Jadwiga – 386
16. KOZAK Marian Jakub – 575

 

Okręg nr 19 – Warszawa I
06. MIERZEWICZ Barbara Anna – 350
18. KARBOWSKA Monika Agnieszka – 128

 

Okręg nr 22 – Krosno
03. JUSZCZYK Józef – 809
10. KOSIBA Danuta – 467
16. BREJ Ewelina Anna – 309
17. TŁUŚCIAK Monika Maria – 186

 

Okręg nr 23 – Rzeszów
03. KACZOR Roksana Agnieszka – 2539
06. WALAS Andrzej Szymon – 967
11. KRÓL-GIERCZAK Małgorzata Anna – 475
17. PARTYKA Tomasz Łukasz, Gorzyce – 513
19. SOKOŁOWSKI Mateusz Valgard – 246

 

Okręg nr 24 – Białystok
03. STACHURSKA Teresa Stefania – 1990
06. ZALEWSKA Beata, Białystok – 1199
10. KUKLIK Mirosław, Białystok – 508
12. CHOMCZYK Anna, Białystok – 591
27. KOROLCZUK Ewa Elżbieta – 618
28. WOJNAROWSKA Barbara Agnieszka – 1669

 

Okręg nr 25 – Gdańsk
14. GOŁĘBIOWSKA Beata Mariola – 2036

 

Okręg nr 26 – Gdynia
27. BUJKO Ziemowit Jerzy – 1232

 

Okręg nr 27 – Bielsko-Biała
14. LEKKI Irena Teresa – 794

 

Okręg nr 29 – Gliwice
06. STEFANIK Stanisław – 714

 

Okręg nr 30 – Rybnik
05. BIELEWICZ Krzysztof Aleksander – 795
08. BURZAK Katarzyna Anna – 563

 

Okręg nr 31 – Katowice
08. KANIA Andrzej Władysław – 1392
22. LEKKI Dariusz Bogusław – 1478

 

Okręg nr 33 – Kielce
01. CEDZYŃSKI Jan – 14796
20. STĘPIEŃ Bogumił – 643
21. JAŁOCHA Tomasz Grzegorz – 742
23. OLIWKIEWICZ Tomasz Łukasz – 284
24. BARDZKI Tomasz – 291

 

Okręg nr 35 – Olsztyn
05. STAWICKI Krzysztof Jerzy – 647

 

Okręg nr 36 – Kalisz
02. SOWA Małgorzata – 4246
04. KWAŚNIEWSKA Aneta Izabela – 2276
07. WOŹNIAKIEWICZ Krzysztof Zbigniew – 450
09. STENCEL Krzysztof Jerzy – 507
13. WOŹNIAKIEWICZ Monika – 450
22. SOWA Stanisław – 603

 

Okręg nr 37 – Konin
03. GRALCZYK Helena Wanda – 1697
06. SZYMCZAK Wiesław Eugeniusz – 776
07. KOWALSKI Edward – 973
10. FRANKIEWICZ Włodzimierz Piotr – 554

 

Okręg nr 38 – Piła
02. DĄBROWSKI Krzysztof Józef – 1896
04. KALINOWSKA Ewa Helena – 2525

 

Okręg nr 39 – Poznań
02. DĄBROWSKI Ryszard Marian – 2354
03. TROJANOWICZ Natalia Agnieszka – 6062
05. DRZEWIECKI Tadeusz – 2261
08. OKONEK Hanna, Poznań – 1683
11. STENCEL Małgorzata Maria – 917
16. GRZEŚKIEWICZ Alicja – 818

 

Okręg nr 40 – Koszalin
03. PRZYJAZNY Marian – 2008
04. JURKIEWICZ Agnieszka – 2505
05. MARYNIAK-GULIK Irena – 634
06. LENARCZYK Bożena Alicja – 574
10. ZMUDZIŃSKI Zbigniew Jan – 179
11. BUJKO Jan – 320
12. JEŻYK Dagmara Łucja – 379
14. WASYLÓW Zbigniew Adam – 247
16. DALSKI Tomasz – 709

 

Okręg nr 41 – Szczecin
04. MIECZKOWSKA Magdalena – 2235
09. SZYK Tadeusz – 609
14. GOCH Zbigniew – 430
20. MOŚCIBRODA Krzysztof Stanisław – 458
21. WOJNICKA Danuta Ewa – 848
22. KRAJNIK Henryk – 375

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *