RACJA PL zarejestrowała komitet wyborczy

Informujemy o zarejestrowaniu naszego komitetu wyborczego na wybory samorządowe, które odbędą się w niedzielę 21 listopada b.r. Skrót nazwy komitetu: KW RACJA PL. W ramach tego komitetu będziemy kandydować w wyborach samorządowych na Mazowszu do: Rady m.st. Warszawy, Rady Miasta w Przasnyszu, Rady Gminy Jabłonna, Rady Gminy Leszno.

Zwracamy się do naszych sympatyków głosujących w wymienionych miejscowościach, a zwłaszcza do mieszkańców w granicach administracyjnych Warszawy o aktywną pomoc w rozpropagowaniu tej informacji wśród przyjaciół i znajomych.

Przypominamy, że osoby mieszkające w Warszawie a nie zameldowane na pobyt stały, mogą wystąpić do właściwego terenowo urzędu dzielnicowego z wnioskiem o wpisanie do rejestru wyborców motywując wniosek zatrudnieniem lub innymi stałymi związkami z Warszawą. Formalności trwają ok. 2-3 tygodni.

Pełnomocnikiem wyborczym naszego komitetu jest Krzysztof Mróź: mail: krzystofmroz105@neostrada.pl

Informujemy ponadto, że w kilku województwach nasi członkowie będą kandydować z list innych partii lub komitetów wyborczych wyborców. Listę naszych kandydatów podamy w odpowiednim czasie.

Teresa Jakubowska
przewodnicząca
teresa.jakubowska4@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *